форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Дневники

1. New Comment

Мої напрацювання

Доброго дня, Борис Михайлович. Завдяки статтям, розміщеним тут, в мене плодоносить сад, у якому я без попередніх навиків щепила сливи, яблуні, груші, абрикосу. І це все завдяки вам - бо у вас я купила і свої перші дерева, а потім і живці, які цього року дали ряснючий перший урожай. Пронормована Флоріна на дичці - щеплена в 2016 цього року дала 51 кг з дерева. Кадел друге місце. Пінова третє. Дельбараю четверте. Дінарт виявився Амулетом і цуй пересорт мене дуже порадував бо смачний, просто не знала що обсипеться. Сама не очікувала таких результатів. Дай вам Бог всякого добра.
    Запись от Кузнецов Эдуард размещена 23.01.2019 в 14:59 Кузнецов Эдуард вне форума

Регистрация | Справка | Правила форума | Метки тем | Руководство форума | Обратная связь.
© форум-виноград, при перепечатке и цитировании активная гиперссылка обязательна | Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2018, Jelsoft Enterprises Ltd.