форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Дневники > Игорь В. Заика

Рейтинг: 5.00. Голосов: 4.

Київ, 2010-07-28. Хресна Хода УПЦ КП та друзі.

Запись от Игорь В. Заика размещена 30.07.2010 в 14:07

Проїхався до Київа. Давно не бачив пп. Ламаша та Філька. Ще хотів подивитись на п. Приходька, але він щось не доїхав... А!
Цитата:
Сегодня купил и уже продегустировали Мерло ТМ "Вина Гулиевых"...
От вона, розгадка! Менше ртів - більше кайфу!

Ну, друзі - ввечорі, день - справам.

А справи захоплюючі.
На відміну від заходів московського емісара, які проходили під посиленою охороною міліції, з перекриттям вулиць, судовими заборонами, арештами протестувальників (і я там побував!) та іншими "прєлєстями" - Хресний Хід до Дня Хрещення Київської Руси-України, організований УПЦ КП, став виявом вільного українського національного та релігійного духу та супроводжувався усміхненими обличчями та піднесеним святковим настроєм. Чому Хресний хід? Ще й тому, що всі протесні заходи, включаючи пікети, були офіційно заборонені по всім містам. Ну, а на Хресну Ходу - вже кишка тонка... І до неї, як до єдиної можливості висловити протест проти нав'язаного владою "візиту любові" Ґундяєва, приєдналися тисячі людей з усієї України.

Збиралися ми біля Володимирського собору. О 10:00 почалася Божествена Літургія, яку служив Патриарх Філарет і вище духовенство.
І я там був:

О 12 годині під церковні дзвони (дуже красиві, я записав пару хвилин телефоном, можна послухати, скачавши цей файл, правдя якість відповідна) Хода почалася. Спочатку пройшло духовенство, яке замикали Патріарх з найвищими церковними служителями і хором, оточені козаками. За ними вже йшли люди.
Хода почалася по бульвару Шевченка, завернула на Володимирську вулицю. Я ішов в 50м за духовенством.
Ось так виглядала колона "вперед":

Мої помітки для масштабу:

Попереду видні золоті вбрання духовенства. По прикидкам, було присутньо кілька тисяч тільки служителів церкви. Ох їх, бідних, жалко: жара понад 30 градусів, сонце пече, а вбрання-то самі знаєте...

А от "фото взад":

"Хвіст" колони ще виходить з бульвару Шевченка. Для оцінки загального масштабу події, думаю, достатньо!

Біля Михайлівського золотоверхого собору, який також зустрічає нас дзвонами, повертаємо в сторону Володимирської гірки:

Спускаємося до пам'ятнику Святому Рівноапостольному князю Володимиру, хрестителю Русі-України, встановленному в 1856 році:

Там вже готуються до служби:

І так вона відбувалася:

Народ займав всі можливі вільні місця біля пам'ятнику:

Та зверху:

Все було мило, душевно, піднесено.
Після ходи невимушено поспілкувалися з паном Олегом, який теж (чомусь) приймав участь в Ході:

Він, як завжди, був веселий і гострий на язик.

Цікаво, що незважаючі на присутність майже всіх телеканалів, цю подію, як кажуть, не показали по жодному. По радіо "ЕРА" замовчали - так точно.
І якщо замовчують ТАКІ події, на 15-20 тисяч учасників, натоміць по кілька разів на день висвітлюють візит глави іноземної церкви з разів в 10 меншим числом народу - як це назвати?
У кого є голова - той думає.
І подякуйте мені за те, що показав вам те, про що ви і не здогадувалися.
Перефразовуючи відомий вислів, наші "ЗМІ-Замовчуни" працюють по принципу "немає події - немає проблеми!". Ну, а події немає, якщо її не показали по ящику ввечорі...

А на самкінець приємне!
У пана Ламаша в завєденії не фотографував, але заобіколені з усіх боків красивими дівчатами (офіціянтками, адміністраторми, касирами та й багато ще ким, як тільки він там працює!!!) напилися - мого вже - витриманого вина та проговорили про життя сьогоденне і майбутнє. З надією.
Якої бажаю всім!
Размещено в Без категории
Просмотров 3300 Комментарии 17
Всего комментариев 17

Комментарии

1. New Comment
    "На відміну від заходів московського емісара, які проходили під посиленою охороною міліції, з перекриттям вулиць, судовими заборонами, арештами протестувальників (і я там побував!) та іншими "прєлєстями" - Хресний Хід до Дня Хрещення Київської Руси-України, організований УПЦ КП, став виявом вільного українського національного та релігійного духу та супроводжувався усміхненими обличчями та піднесеним святковим настроєм. Чому Хресний хід? Ще й тому, що всі протесні заходи, включаючи пікети, були офіційно заборонені по всім містам. Ну, а на Хресну Ходу - вже кишка тонка... І до неї, як до єдиної можливості висловити протест проти нав'язаного владою "візиту любові" Ґундяєва, приєдналися тисячі людей з усієї України."
    3. Запрещается п 2. Призывы к нарушению действующего законодательства стран участников форума, дискриминация по национальному, религиозному или половому признаку, разжигание межнациональной розни, любые политические, расистские или антинациональные высказывания в адрес любого народа или государства, а также размещение изображений на форуме (аватары, вложения, размещенные в личные альбомы и т.д.) вышеупомянутого характера.
    Или тут можно?
    Запись от Gennadiy 1975 размещена 30.07.2010 в 22:07 Gennadiy 1975 вне форума
  2. New Comment
    Цитата:
    3. Запрещается п 2. Призывы к нарушению действующего законодательства стран участников форума, дискриминация по национальному, религиозному или половому признаку, разжигание межнациональной розни, любые политические, расистские или антинациональные высказывания в адрес любого народа или государства, а также размещение изображений на форуме (аватары, вложения, размещенные в личные альбомы и т.д.) вышеупомянутого характера.
    І де це Ви побачили перелічене в моєму запису? Повторюю: в написаному, а не в Вашій фантазії чи інтерпретації?
    Тільки "гола" констатація фактів. "Рєпортьорка".
    Запись от Игорь В. Заика размещена 30.07.2010 в 22:26 Игорь В. Заика вне форума
  3. New Comment
    Цитата:
    Или тут можно?
    А Вы, Геннадий, разместите серию фотографий типа "Приезд Патриарха Всея Руси Кирилла в Крым и встреча его с паствой" в пику проискам раскольников. А ежели картинка с массовкой отсутствует, то наверное тому есть объективные причины - раскольник Филарет смог толпу собрать, а канонист Сабодан не смог (((( Ну не любят в Киеве Гундяева, хоть ты тресни.
    Запись от Romik размещена 30.07.2010 в 22:58 Romik вне форума
  4. New Comment
    Пане Ігоре.
    Хоча я не завжди згоден з Вашими діями на форумі, але після прочитаного, я почав поважати Вас як справжнього патріота України. Повністю Вас підтримую.
    Принагідно зауважу, що такому високому московському духовнику, як на мене, краще було би поїхати до Кубані і Поволжя, які потерпають від аномальної посухи, і там вчиняти богоугодні молебні і просити, щоби Бог змилостивився і послав дощу.
    Дуже дякую за цю публікацію. Шануймося, бо ми того варті.
    З повагою vvk.
    Запись от vvk размещена 31.07.2010 в 08:06 vvk вне форума
  5. New Comment
    Пане Ігор! Я, і думаю більшість грекокатоликів та православних з Західної УКРАЇНИ пишаються з того, що Українська іскра не згасла, і Ваш поступок приклад цього. Моя повага Вам!!!
    Запись от Zinovij размещена 01.08.2010 в 21:08 Zinovij вне форума
  6. New Comment
    Многая лета Патриарху Московскому и всея Руси КИРИЛЛУ!!!
    Запись от Dias размещена 01.08.2010 в 21:43 Dias вне форума
  7. New Comment
    Дякую за репортаж, цікаво бачити такі події з середини.

РС

Любіть Україну, як сонце, любіть,
    як вітер, і трави, і води…
    В годину щасливу і в радості мить,
    любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
    вишневу свою Україну,
    красу її, вічно живу і нову,
    і мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,
    сіяє вона над віками…
    Любіть Україну всім серцем своїм
    і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна
    в просторів солодкому чарі…
    Вона у зірках, і у вербах вона,
    і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в електровогнях,
    у пісні у кожній, у думі,
    в дитячий усмішці, в дівочих очах
    і в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить — не згора,
    живе у стежках, у дібровах,
    у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
    і в хмарах отих пурпурових,

в грому канонад, що розвіяли в прах
    чужинців в зелених мундирах,
    в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
    до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
    і сльози, і все до загину…
    Не можна любити народів других,
    коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,
    люби її кожну хвилину.
    Коханий любить не захоче тебе,
    коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,
    як пісню, що лине зорею…
    Всім серцем любіть Україну свою —
    і вічні ми будемо з нею!

Володимир Сосюра
    1944
    Запись от Шева размещена 02.08.2010 в 11:34 Шева вне форума
  8. New Comment
    .....во здравієєєєєєє....
    во спасенієєєєєєєєєєєєєєєє..
    многая..многая..многая літа Кирилу Гундяєву...
    разом з Філаретом!!!!:D
    От така то несправедливість на цьому сайті:mad: мене відсторонили :(відправили на перевиховання,а самі дискусію ведуть в самом інтєрєсном мєстє:mad: і довбуть бідного Геника:D Ви подивіться на мене ...який я був ,а який я став???? А ви ???Гризетеся як пси тут:D
    Ще не розмив дощ сліди Святійшого і Блаженнійшого на печерських пагорбах,який закликав :
    -Понизити градус спілкування,об"єднатися навколо ньго:D і простити гріхи опоненту своєму!!!А ви шо тут робите????Ось чекайте завітає сюди потомок Че_Гевари " и своей карающей дланью воздаст должное каждому за труды его":beautiful1:.Устроили тут панимаееешь!
    Запись от sania размещена 02.08.2010 в 16:50 sania вне форума
  9. New Comment
    Хотілося б спілкуватися рідною українською мовою, але так як багато українців не володіють (і не хочуть) перейду на іноземну.
    Публикация обнажила срез нашого общества. При беглом просмотре pro & kontra четко просматривается политгеография Украины. В этом вы легко убедитесь просмотрев профиль респондентов и их друзей, хотя бывают и исключения как и в любом правиле.
    Поющие « многая лета патриарху московскому и всея Руси Кириллу»,- это АР Крым. Их друзья и друзья их друзей - это в основном Донецкая и Луганская области, Юг Украины. И наоборот - Киев и севернее и западнее Днепра, утверждают словами В. Сосюры - «Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну.»
    Я искренне уверен, что должна быть любовь к земле, на которой ты живешь и к народу, который здесь живет тысячи лет, уважение к языку, на котором общается этот народ, к его традициям и культуре. Если называть это национализмом и вкладывать в это весь негатив, то мне совершенно непонятны мотивы такой ненависти части людей, живущих в Украине.
    Я с восхищением смотрю, как в фильмах при исполнении гимна и поднятии флага США, американцы «а это бывшие англичане, французы, испанцы, китайцы, индийцы, и др.», кладут ладонь на грудь в области сердца и замирают, и с грустью наблюдаю, с каким ехидством и смешком переговариваясь и хихикая воспринимаются у нас наши символы государства.
    Почему так? Почему между англичанами,неграми, китайцами есть взаимопонимание, а между славянами – нет и как показывает история не было? В чем наше проклятие? Неужели мы обречены на вечную вражду и ненависть? Раньше я думал, что этот раскол Украины существует только в верхах власти и связан с переделом собственности. Но неожиданно много простых людей стали задаваться проблемами,- а почему на Украине государственный язык украинский, а почему УПЦ подчиняется Киеву а не Москве да и почему Украина называется Украиной, а не Малороссией или например киевской областью.
    Я далек от оптимистических прогнозов, что все как-то решится само собой. Но хочется, чтобы решилось все цивилизованно. Хочу лишь отметить, что только мы должны решить как нам жить- в прошлом или будущем.
    С уважением vvk.
    Запись от vvk размещена 02.08.2010 в 22:19 vvk вне форума
  10. New Comment
    - "І де це Ви побачили перелічене в моєму запису"
    - "Чому Хресний хід? Ще й тому, що всі протесні заходи, включаючи пікети, були офіційно заборонені по всім містам. Ну, а на Хресну Ходу - вже кишка тонка... І до неї, як до єдиної можливості висловити протест проти нав'язаного владою "візиту любові" Ґундяєва, приєдналися тисячі людей з усієї України"
    Ну если Вы считаете, что действующая власть навязала визит Патриарха Кирилла, и лучшим методом борьбы с судебными запретами является Крестный ход - тогда "всё нормально". И почему Патриарх Филарет, а не Денисенко, и наоборот почему Гундяев, а не Патриарх Кирилл?
    - "раскольник Филарет смог толпу собрать, а канонист Сабодан не смог"
    Ну, Ющенко тоже смог толпу собрать, а управлять ей не смог.
    Запись от Gennadiy 1975 размещена 02.08.2010 в 22:51 Gennadiy 1975 вне форума
  11. New Comment
    Залив (додав) ще світлину - вчора товариш зі свого телефону скинув.

Цитата:
    Хоча я не завжди згоден з Вашими діями на форумі, але після прочитаного, я почав поважати Вас як справжнього патріота України. Повністю Вас підтримую.
    Принагідно зауважу, що такому високому московському духовнику, як на мене, краще було би поїхати до Кубані і Поволжя, які потерпають від аномальної посухи, і там вчиняти богоугодні молебні і просити, щоби Бог змилостивився і послав дощу.
    Дякую Вам (і всім іншим) за добрі слова. Все-таки хотів би, щоб моє "життя" на Форумі і моє реальне життя в політиці отожнювали якнаймога менше.
    А з думкою про молебен стосовно кінця посухи - згоден на 100%! Наші сусіди дійсно дуже потерпають, бажаю їм найскорішого дощу! Хоча вчора, вродє, такий молебен цією духовною особою був отправлений.
    Шануймося!

Спочатку хотів видалити коментар колеги Dias-а, бо неприємно бачити подібні вислови в особистому щоденнику, але потім подумав: щом спровокував - терпи!

Цитата:
    Ну если Вы считаете, что действующая власть навязала визит Патриарха Кирилла, и лучшим методом борьбы с судебными запретами является Крестный ход - тогда "всё нормально". И почему Патриарх Филарет, а не Денисенко, и наоборот почему Гундяев, а не Патриарх Кирилл?
    Ну, Ющенко тоже смог толпу собрать, а управлять ей не смог.
    Так, я вважаю, що діюча влада дійсно нав'язала цей візіт. Точніше, не зовсім вона. Вона прогнулася по вказівці Кремля, який його послав. Гундяєв приїхав в Україну тому, що з України надходить левова частка доходів Московського патріархату. А тенденції відділення від МП та об'єднаня з УПЦ КП існують (і немалі) всередині самого духовенства УПЦ МП, і голові треба ж "контролювати сітуацію". По суті, цей "раскол" тягнеться з ХV-го сторіччя і не стосується самих догматів Православної віри, а стосується тільки юрисдікції і церковної власності, та деякіх витікаючих моментів типа анафєми Мазепі та ін. Я не великий спєц з історії церкви, тому заглиблюватися в цю історію не хочу. Кому цікаво - ГУГЛ рулить!

Особисто я вважаю, що вже кращим методом боротьби є не Хресна хода, а "коси і вила", але ми ж законослухняні громадяни?

Спосіб написання духовних/світських імен "своїх" і "чужих" скалькован з офіційних сайтів УПЦ МП.

А стосовно ЮщенГа... З того, що щось не вийшло у Васі, ще не виходить, що не вийде у Пєті. Ще не вечір!
    Запись от Игорь В. Заика размещена 03.08.2010 в 09:29 Игорь В. Заика вне форума
  12. New Comment
    Та Ви ,Ігор на тому першому фото у чорних окулярах так класно виглядаєте......як Термінатор:D Ті всі Гапони від одного вашого вигляду вже в портки тобто в рясу повинні були накласти
    Запись от sania размещена 03.08.2010 в 13:06 sania вне форума
  13. New Comment
    Цитата:
    так класно виглядаєте......як Термінатор
    Та то ж я тільки вище грудей!
    А якщо нижче - так там Шварценегер рулить!
    Запись от Игорь В. Заика размещена 03.08.2010 в 13:18 Игорь В. Заика вне форума
  14. New Comment
    Цитата:
    ...севернее и западнее Днепра, утверждают словами В. Сосюры - «Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну.»
    а як може любити ближніх не люблячи себе? аксіому не потрібно доводити.
    Запись от Шева размещена 03.08.2010 в 14:33 Шева вне форума
  15. New Comment
    Дякую Ігоре за духовний потріотизм. Героям слава! Всем славянам слава.
    Запись от Sergey Dikiy размещена 04.08.2010 в 23:52 Sergey Dikiy вне форума
  16. New Comment
    Слава Україні!!!!!! Навіки слава!!!!!!
    Запись от Клуб-Nika размещена 07.08.2010 в 12:45 Клуб-Nika вне форума
  17. New Comment
    Аватар для Собчишин Василь Ігорович
    п.Ігоре!
    Так тримати!
    Слава Україні!!!
    Запись от Собчишин Василь Ігорович размещена 25.06.2013 в 11:42 Собчишин Василь Ігорович вне форума

Регистрация | Помощь форуму и сайту | Справка | Правила форума | Метки тем | Руководство форума | Обратная связь.
© форум-виноград, при перепечатке и цитировании активная гиперссылка обязательна | Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.