форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Дневники > Игорь В. Заика

Оценить эту запись

Винарня. 2010-08-06

Запись от Игорь В. Заика размещена 07.08.2010 в 10:58

Всім доброго дня.
Нарешті, прийшла до кінця будівельна частина мого проекту. СарайчєҐ прийняв такий вигляд зовні:

І знутрі:

Навіть пробилася трава на газонах!

Але, це ще дале-еко не все! Незважаючи на спеку:

треба працювати далі. Прийшла черга розміщення обладнання. Почав зі станин під конусні 300-літрові ємності.
Так йде збірка першої:

І примірка по місцю:

Готова станина виглядає так:

Після виготовлення перша відразу пройшла іспит на навантаження:

А то досить неприємно б було, якщо б 300л сусла розлилися по підлозі...

Зараз в процесі виготовленя друга станина під конусну ємність, потім під 150-літрову, потім ще дві під технологічні 100 і 300л, потім під насос... Планую за 3 дня закінчити з усіма.
Размещено в Без категории
Просмотров 1412 Комментарии 12
Всего комментариев 12

Комментарии

1. New Comment
    Такий гламурний колір має Ваша винарня!
    Ігор Володимирович, а яка температура у погребі?
    Запись от Gennadiy 1975 размещена 07.08.2010 в 14:09 Gennadiy 1975 вне форума
  2. New Comment
    Пане Ігор.
    Ви, як той маститий актор ще довго можете тримати паузу, але враховуючи те що Ваші підопічні перейшли на «личные оскорбления» пора виступати мировим суддею, а то втрачається драйв і гострота моменту. Ви, згідно законів жанру, маєте вибрати зброю для сатисфакції (напр. торти, виноградні грона та ін.), ми маємо зробити ставки. Саня, я ставлю на тебе. Тримайся!
    Запись от vvk размещена 08.08.2010 в 22:02 vvk вне форума
  3. New Comment
    Паузи в тене "Технологічні": на нормальному і-неті раз в чотири дні, а в проміжках - телефонний. Якщо є настрій.
    Нехай "мої подопічні" знайдуть їнший терен для кидання брудом один в одного. Краще усього - в особистій переписці.

"Ну вы, блин, даёте! (с)" - це стосовно гламура! Ось тут мій сарайчеҐ теж назвали так!
    Як вже десь писав: цей колір (на упаковці) звався "Винно-червоний"! Ну а вийшло... Правда, розбавив же.

Стосовно температури.
    Контролюю електроним термометром.
    Після засипки за місяць впала до 16,5. Потім потроху піднялася до 17,7 (постійно була відкрита ляда). Потім ввімкнув на просушку вентилятори (8х повітреобмін за годину, працюють цілодобово). За 8 днів піднялася ще на 0,4 і зараз становлює 18,1 градуса. Подобається така теплоінерційність: зовні до +40! Якщо ще й взимку підтвердиться, то -
    Запись от Игорь В. Заика размещена 08.08.2010 в 22:29 Игорь В. Заика вне форума
  4. New Comment
    [QUOTE] Саня, я ставлю на тебе. Тримайся! [/QUOTE]Саня програв:(
    Запись от sania размещена 09.08.2010 в 12:04 sania вне форума
  5. New Comment
    Пане Ігор.
    Ви вчинили як пушкінська капітанша: «Выслушает внимательно обох провинившихся солдат да обох и накажет.» (цит. по пам.). Після агресивних висловлювань в попередньому блозі про Хресну ходу, пан з Криму якось підозріло не природньо (для тих хто читав попереднє) висловився про колір винарні. Мені також, як і Сашку, видалось, що в понятті –«такий гламурний колір має Ваша винарня», криється підозра , що винарня побудована не зовсім для роботи, а скоріше навпаки. А Саня вирішив стати на її (винарні) захист, а тут таке… Саня програв?
    Запись от vvk размещена 09.08.2010 в 14:14 vvk вне форума
  6. New Comment
    - "Після агресивних висловлювань в попередньому блозі про Хресну ходу, пан з Криму якось підозріло не природньо (для тих хто читав попереднє) висловився про колір винарні."
    - Так вот,-сказал Остап, оглядываясь по сторонам и понижая голос,- в двух словах. За нами следят уже два месяца, и, вероятно, завтра на конспиративной квартире нас будет ждать засада. Придется отстреливаться,
    У Кислярского посеребрились щеки.
    -- Мы рады,-- продолжал Остап,-- встретить в этой тревожной обстановке преданного борца за родину.
    -- Гм... да!-гордо процедил Ипполит Матвеевич, вспоминая, с каким голодным пылом он танцевал лезгинку невдалеке от Сиони.
    -- Да,-шептал Остап.-Мы надеемся с вашей помощью поразить врага. Я дам вам парабеллум.(Илья Ильф и Евгений Петров. Двенадцать стульев ГЛАВА XXXIX. ЗЕМЛЕТРЯСЕНИЕ)

- "в понятті –«такий гламурний колір має Ваша винарня», криється підозра , що винарня побудована не зовсім для роботи, а скоріше навпаки."
    - "Это, как его там, волюнтаризм!"
    - "Попрошу в моём доме не выражаться!"
    - "А что я сказал?" (с)

Гламу́р (англ. glamour, ['glæmə], собственно «шарм», «очарование», «обаяние») — собирательное обозначение роскошного стиля жизни, всего, что обычно изображается на обложках дорогих модных журналов; близости к общепринятым стандартам роскоши, шика, внешнего блеска. В русском языке синонимом к этому слову подходит слово «шикарно, шик».

З.Ы. На всякий случай:
    Волюнтаризм - (лат. voluntas — воля) — направление в философии, признающее волю первоосновой всего сущего.
    Другое значение - стремление реализовать желанные цели без учёта объективных обстоятельств и возможных последствий.
    Запись от Gennadiy 1975 размещена 09.08.2010 в 15:33 Gennadiy 1975 вне форума
  7. New Comment
    Та ніхто не винграв і не програв...
    Ну, що поробиш, це як в тій прикзці про вовків, де пастушок шуткував.

Дійсно - я вдячний і Геннадію за добру оцінку, і Олександру за бажання стати на захист вітчизняного виновиробника, але хлопці! Досить гиркатися!
    Як показує досвід, форумні баталії на політичні теми ще нікого не переробили, якнайбільше - люди просто прийняли до уваги. Що ми по різному думаєм. Шкода, але - що поробиш... Може колись за чаркою вина буде нагода душевніше поспілкуватися. Он, Валєра Саню в гості давно чекає (та й Саня Валєру) - тільки незрозуміло, хто з них перший вино зробить!
    Запись от Игорь В. Заика размещена 11.08.2010 в 12:26 Игорь В. Заика вне форума
  8. New Comment
    Да ни чем Игоря не напугаешь, даже если бы обозвали гламурной винодельню в худшем значении этого слова.
    Покрасил в розовый цвет - пусть терпит.
    Не он первый с краской залетел!
    -На самом деле покупал самый модный на нынешний момент цвет - Титаник, иссиня черный, но опять подвела фасовка на Малой Арнаутской улице.
    -Вам повезло, Вам дали значительно лучший мех!
    -----------------------------------------
    -А что если внутри шиншилой обклеить? И красиво, и тепло!
    -Шиншилы нет, но есть 100 м2 шкур нутрии...
    ----------------------------------------
    И тут Остапа понесло...
    ----------------------------------------
    Попыткая снять политическую напряженность увенчалась полным провалом...
    Запись от Alex размещена 11.08.2010 в 13:46 Alex вне форума
  9. New Comment
    Alex, как настоящий друг, нашел все-таки нужные слова для поддержки и утешения: "Покрасил в розовый цвет- пусть терпит. Не он первый с краской залетел."
    Запись от vvk размещена 11.08.2010 в 15:47 vvk вне форума
  10. New Comment
    А щось і справді колір трохі теє.... не зовсім джедайській. Може треба квіточок домалювати над вікнами ? По перше гарно, по друге в колір ))))))
    Запись от Romik размещена 11.08.2010 в 18:12 Romik вне форума
  11. New Comment
    Я подумаю.
    У мене є знайомий художник-примітівіст, поговорю з ним...
    Запись от Игорь В. Заика размещена 11.08.2010 в 19:59 Игорь В. Заика вне форума
  12. New Comment
    Стіни - це колір майбутнього вина
    Запись от Камилла размещена 20.08.2010 в 16:15 Камилла вне форума

Регистрация | Справка | Правила форума | Метки тем | Руководство форума | Обратная связь.
© форум-виноград, при перепечатке и цитировании активная гиперссылка обязательна | Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2018, Jelsoft Enterprises Ltd.