форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад

Сад Плодовые и ягодные деревья и кустарники.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 04.11.2015, 09:57   #21
SergeyKiev
Местный

Рейтинг: 987
По умолчанию Re: Фундук и лещина

Я теж замовив пару саджанців в Садко. Побачу на цьому тижні що прийде.
SergeyKiev вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 04.11.2015, 10:19   #22
Zemlyak
Местный

Рейтинг: 1462

Посмотрите у них на сайте, фото Актинидии Пурпурной и Крупноплодной...это о многом говорит...
Непрочитано 04.11.2015, 10:39   #23
vika_o
Освоившийся

Рейтинг: 294

Прийде паличка з двома волосинками (коріння). Я на цих вихідних заїхала до них з наміром купити 200 штук фундука. Продавець мені виніс кілька пучків по 20 штук в пучку. Я розв'язала пучок,щоб подивитись на коріння, на деяких саджанцях його майже не було. Тоді почала відбирати ті, в яких є коріння, продавець перераховував відібрані. І тут прибігла хазяйка цього магазину. Там такий гвалт здійнявся. Вона кричала, що в них не вибирають,що так сушиться коріння, і якщо я хочу їх купити, то повинна брати пучками не розв'язуючи і т.д. Далі з криками почала згрібати всі саджанці і навіть видирати в мене з рук. Розкричалася на хлопців-продавців, щоб такого більш не було (!). На мою репліку, що там немає коріння і їх потрібно залишити на досадку, вона мені пояснила, що це не моє діло і щоб я не вказувала що їй робити. Далі був текст про те, що вона й так їх віддає задарма (в них ціна 70 грн.) і що якщо вже на стеблах почали з'являтись корінці, то він точно приживеться, а якщо ні,то це значить його з'їли личинки хруща і садовий центр за це не відповідає. В результаті я взяла те, що вже повибирала до її приходу, це вийшло 144 штуки. Взяла тому, що цього сорту вже більш нігде не знайшла, а не хотілось втрачати рік. Але більше я з ними справу не матиму.
Саженці ці точно вегетативні, жаль я не сфотографувала, але вони відрізані від материнської рослини. На додачу скажу, що я раніше двічі до них звонила, хотіла вияснити куди можна під'їхати подивитись на їх розплідник, хотіла переконатись, що маточні рослини сортові. Ця інформація в них засекречена, продавці її не говорять, обіцяють що перезвонить хазяйка, яка звісно не звонить. Вже в самому магазині я спробувала ще раз це з'ясувати. Вони сказали, що в них розплідники в різних місцях і там агрономи не на місці і вони нічого там не покажуть, бо в них інші функції і т.д. Запитала, чи маточні рослини вже плодоносять, чи можна бути впевненими в сортності. Запевнили що плодоносять і рослини в них сортові. Чи це так, побачу через кілька років, коли з'являться плоди.
vika_o вне форума   Ответить с цитированием
24 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 04.11.2015, 18:25   #24
vVv-nvr
Старожил

Рейтинг: 926

Цитата:
Сообщение от SergeyKiev Посмотреть сообщение
А чи хтось чув про сорт фундука "Южанін"?
Така от цікавинка мені приїхала з Млієва
сам планировал у них парочку прикупить но этой осенью на их офиц.сайте в ассортименте не было фундука вообще, а в прошлом году был просто "фундук" без указания сорта.

----------

Цитата:
Сообщение от валера06 Посмотреть сообщение
мне прислали два саженца фундука обещали что из черенков а по корневой похожее на сеянцы
для получения саженцев из черенков фундука в пром.масштабах необходима туманообразующая установка, ИМХО фундук не смородина , если в названном сад.центре она есть то вполне реально. А вообще видел (постараюсь найти фото) как отводок "Трапезунда" дал корни - стержневого корня нет + если отделять от маточного куста то будет однозначно обрубок виден.
ЗЫ: заказывал у них груши - отзывы +
vVv-nvr вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 04.11.2015, 23:52   #25
валера06
Освоившийся

Рейтинг: 81

Так там на фото КИВИ.
валера06 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 05.11.2015, 11:29   #26
SergeyKiev
Местный

Рейтинг: 987

Цитата:
Сообщение от vika_o Посмотреть сообщение
Прийде паличка з двома волосинками (коріння). Я на цих вихідних заїхала до них з наміром купити 200 штук фундука...
А який сорт купували?
SergeyKiev вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 05.11.2015, 18:34   #27
vika_o
Освоившийся

Рейтинг: 294

Цитата:
Сообщение от SergeyKiev Посмотреть сообщение
А який сорт купували?
Шедевр. Він хоч і не новий сорт, але видно пізно кинулась- вже ніде не було, тільки в них.
vika_o вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 05.11.2015, 19:54   #28
vVv-nvr
Старожил

Рейтинг: 926

Цитата:
Сообщение от валера06 Посмотреть сообщение
Так там на фото КИВИ.
не спорю, какие фото достали - такие и выставили. Сомневаюсь что у них и фундуки плодоносящие есть как на фото с сайта, но распространяют все-таки посадочный материал поэтому надо проверять и оставлять отзывы.
vVv-nvr вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 06.11.2015, 07:58   #29
Status quo
Селекціонер-аматор

Рейтинг: 1773

Цитата:
Сообщение от vika_o Посмотреть сообщение
Шедевр. Він хоч і не новий сорт, але видно пізно кинулась- вже ніде не було, тільки в них.
Шедевр це досить новий сорт, порівняно із іншими, лише 30 років тому був занесений в держреєстр. На даний момент це найкращий промисловий сорт, учора перевіряв на придатність до бланшуваня Косфорд і Каталонський, три роки чекав на більш менш нормальні горіхи, ну так от, ядра виявились у два а той у три рази менші ніж у Шедевра, бланшуваню непідлягають, за смаком також уступають. Узагалі планую видалити Косфорд і Каталонський разом із Барселонським, із ділянки, а на їхнє місце посадити Шедевр, хоча дістати їх було важко і досить дорого обійшлись.
Status quo вне форума   Ответить с цитированием
20 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 06.11.2015, 12:14   #30
рыбак
Старожил

Рейтинг: 5672

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
Шедевр це досить новий сорт, порівняно із іншими, лише 30 років тому був занесений в держреєстр. На даний момент це найкращий промисловий сорт, учора перевіряв на придатність до бланшуваня Косфорд і Каталонський, три роки чекав на більш менш нормальні горіхи, ну так от, ядра виявились у два а той у три рази менші ніж у Шедевра, бланшуваню непідлягають, за смаком також уступають. Узагалі планую видалити Косфорд і Каталонський разом із Барселонським, із ділянки, а на їхнє місце посадити Шедевр, хоча дістати їх було важко і досить дорого обійшлись.
Теперь понятно, почему популяризатор этих сортов у нас на форуме проигнорировал мою просьбу показать фото с орешками на весах и с линейкой. Только текст какие это "суперские" сорта.
рыбак вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы