форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Результаты опроса: Чи дозріли у вас сорти ранньо-середнього строку достигання в умовах відкритого грунту у цьому році?
Так, повністю. 39 54.17%
Практично. Їсти можна, але без задоволення. 29 40.28%
Ні, кислятина ще та. 4 5.56%
Голосовавшие: 72. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
Опции темы
Непрочитано 09.08.2018, 20:35   #8821
Борис Галицкий
Старожил

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 23370
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Цитата:
Сообщение от Пасічник Посмотреть сообщение
сім сортів поїхали до Львова на вісілє)))
Це мабуть, щось з трійки Крайнова, Гурман ранній, Атос, Гарольд, Рошфор. А в тім схожих сортів і форм є дуже багато.
Непрочитано 09.08.2018, 20:39   #8822
Saisan
Прибывший

Рейтинг: 185

Мої сигналочки - Талісман та Аркадія:
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20180809_201642.jpg (88.8 Кб, 37 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20180809_202250.jpg (103.2 Кб, 34 просмотров)
Непрочитано 09.08.2018, 20:51   #8823
Електрон
Старожил

Рейтинг: 2487

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Добрий день. На Ваших ягодах пошкодження від граду які спочатку були майже не помітні та підсохли і при рості ягід так на них і залишились, без шкоди для ягоди.На моіх,теж битих градом гронах можна побачити такі ж пошкодження на ягодах. ....... Від шкідників пошкодження мають інший вигляд,як наприклад на третьому фото ,де тріпси трохи походили по ягодах.,за пошкодження від оси мова не йде,бо покищо з ними у мене є тихо......
Сьогодні зрізав ті грона. Те що з пошкодженням 870 грам. Як для сигналки не погано, на мою думку, загалом тих 3 що залишились 2100, а загалом за 4 кг було. І саме в тому гроні була одна шкірка від повністю вигризеної ягоди.
Але дружина трішки забракувала. В ягід є терпкий після смак. Каже багато не втопчеш. Я до речі подужав теж не багато. Цікаво терпкість якщо дати перевисіти пройде? Чи то сортова особливість, а може то так цей рік вплинув на смак? А то в мене 2 кущі от і думаю чи подужаємо їх з'їсти. Але тепер точно буду тримати доки рожевим не стане.
Електрон на форуме   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 09.08.2018, 20:56   #8824
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 25345

Цитата:
Сообщение от Електрон Посмотреть сообщение
Сьогодні зрізав ті грона. Те що з пошкодженням 870 грам. Як для сигналки не погано, на мою думку, загалом тих 3 що залишились 2100, а загалом за 4 кг було. І саме в тому гроні була одна шкірка від повністю вигризеної ягоди.
Але дружина трішки забракувала. В ягід є терпкий після смак. Каже багато не втопчеш. Я до речі подужав теж не багато. Цікаво терпкість якщо дати перевисіти пройде? Чи то сортова особливість, а може то так цей рік вплинув на смак? А то в мене 2 кущі от і думаю чи подужаємо їх з'їсти. Але тепер точно буду тримати доки рожевим не стане.
Рожевого кольору ягоди не означає що вони вже добрі на смак та повністю дозрілі..Тому терпкуватість шкірки показує у більшості ще недозрілість іх.....Залишайте довше грони повисіти ,смак ягід поміняється у кращу сторону і то набагато....Оси добре скажуть що вже та зріле на гроні...
мирон вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.08.2018, 20:57   #8825
Saisan
Прибывший

Рейтинг: 185

Цитата:
Сообщение от Електрон Посмотреть сообщение
Це ще у мене Румба така - терпкувата, і все. В цьому році четверте, і певно останнє плодоношення, прищіплю щось більш гідне.
Непрочитано 09.08.2018, 21:25   #8826
Пасічник
Старожил

Рейтинг: 10869

Цитата:
Сообщение от Борис Галицкий Посмотреть сообщение
Це мабуть, щось з трійки Крайнова, Гурман ранній, Атос, Гарольд, Рошфор. А в тім схожих сортів і форм є дуже багато.
Гарольд-ПРео.- Атос- Чарлі- П.вчителю-Галахад- Лівія.
Пасічник вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.08.2018, 11:15   #8827
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 25345

Цитата:
Сообщение от Пасічник Посмотреть сообщение
Гарольд-ПРео.- Атос- Чарлі- П.вчителю-Галахад- Лівія.
Добрий день.Невже на сьогодні Чарлі вже має приємний смак.Бо пробувавши навіть на початку вересня, більшоі гадості(москальське) я ще не пробував......Галахад у мене на сьогодні цукор 20%і вже його нарешті можна істи,Лівія красащо по цукру що по смаку.Цікаво смак Гарольда спробувати ,ато посадив між Дарьєю та по смаку солодким та з розміром невеликоі сливи венгерки Єверестом ,ягоди якого лежать переді мною на столі.Думаю сигналку Гарольда буду мати в слідуючому році..........Сьогодні у мене базарний день.Виставляю на продаж Лівію трохи +-5кг,Флору багато з 20кг. Деметру +-10кг.Аркадію +-20кг.Ю.Н. +-10кг.Єталон +-5кг.Та знову помідорів +- 20кг.бо вже залишились невеликі плоди +-150-300гр. і все ...Решта піде на маринади ,квашення та салати для сім*ї...
мирон вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.08.2018, 11:49   #8828
ГаБо
Галина

Рейтинг: 6119

Цитата:
...Галахад у мене на сьогодні цукор 20%і вже його нарешті можна істи,Лівія красащо по цукру що по смаку.Цікаво смак Гарольда спробувати
Дивлюсь я на львівські виногради і віри не йму. САТ на Львівщині більша, а виноград у мене той рік дозріває наввипередки з вашим. Велес треба вирізати, Забава починає заізюмлюватись на окремих ягідках. Галахад теж вже стиглий, наливаються пасинкові грона. На мій смак - Гарольд смачніший, з приємним мускатом (нагадує Вікторію), майже вже зїли (фото на 18 липня) , також лишила той рік пасинковий врожай. А навесні була у Львові - конвалія вже цвіла, в нас -ні. Шо то таке?
Изображения
Тип файла: jpg Гарольд -18.07.2018.jpg (65.9 Кб, 35 просмотров)
Непрочитано 10.08.2018, 13:10   #8829
Arsenal
Via scientiarum

Рейтинг: 28239

Цитата:
на сьогодні Чарлі вже має приємний смак.Бо пробувавши навіть на початку вересня,

Тим чином, Чарлi зовсiм не гидко-гадкий, коли визрiвший. Вино з нього теж непогане, як виявилось.

----------

Цитата:
Сообщение от ГаБо Посмотреть сообщение
Шо то таке?
Дощi? Порiвняли опади?
Сергей
Arsenal вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.08.2018, 15:14   #8830
Владимир_
Ник

Адрес: Золочев-Львов, Ш-49°48', Н=263м, САТ~2600°, 165 дней>10°, 6 зона USDA
Рейтинг: 39612

Цитата:
Сообщение от ГаБо Посмотреть сообщение
Дивлюсь я на львівські виногради і віри не йму. САТ на Львівщині більша, а виноград у мене той рік дозріває наввипередки з вашим.
Доброго дня, Галино, якщо в нас сат на 100 градусів вищий, то наприклад літо на Волині тепліше, сухіше та більше сонця, особливо у порівнянні зі Львовом, де ближче Карпати та вища висота над рівнем моря. Всім відомо, що у Львові найхолодніше літо зі всіх обласних центрів Украіни та найменше сонця (навіть менше ніж в Москві ), тому і виноград тут достигає в саму останню чергу...це є доконаний факт і не треба з цим спорити.
А у п. Мирона зараз стільки винограду, бо в теплиці Сату більше, та й дощів менше
Ну а я сьогодні продовжую освітляти грона та вирізати зайві. Сильно сипеться Велес та не дуже Тройка (Прео).
Ранні сорти вже досягли технічноі стиглості, можна споживати.
Фото згодом.
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы