форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Результаты опроса: Чи дозріли у вас сорти ранньо-середнього строку достигання в умовах відкритого грунту у цьому році?
Так, повністю. 39 54.17%
Практично. Їсти можна, але без задоволення. 29 40.28%
Ні, кислятина ще та. 4 5.56%
Голосовавшие: 72. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
Опции темы
Непрочитано 14.04.2018, 17:05   #7841
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 32278
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Цитата:
Сообщение от ГаБо Посмотреть сообщение
Всі кущі перезимували добре.Зима у нас - найсприятливіша пора року для винограду. Ще нічого не робила з лозами, лиш оглянула. Знову тішусь бруньками Юпітера - маленькі трояндочки.
Добрий день.Які у Вас на цих трояндочкахвиростають грони?Та скільки іх у Вас приблизно на кущі?Та як спочатку справляєтесь з його великою любов*ю до мільдью,а пізніше і до оідіуму..........Бо росте це виноградне чудо у мене вже третій рік та надіюсь що дочекаюсь від нього сигналки .А після цього зразу буду робити по ньому висновки ,куди його і як з ним далі бути..
мирон вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.04.2018, 19:51   #7842
doc
Старожил

Рейтинг: 2790

Відкопав минулорічні посадки.Більше просто землею вкривати не буду,важко знаходити,пару кущів пошкодив.Якби бруньки пішли в рост,був би капут.Тепер треба надіятись на сприятливу погоду.
doc вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.04.2018, 20:01   #7843
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 32278

Цитата:
Сообщение от doc Посмотреть сообщение
Відкопав минулорічні посадки.Більше просто землею вкривати не буду,важко знаходити,пару кущів пошкодив.Якби бруньки пішли в рост,був би капут.Тепер треба надіятись на сприятливу погоду.
Добрий вечір.Ви своі кущі тільки відкопуєте. А мені прийшлось вже нормувати пагонами ,не кажучи по видалення пагонів з двійників та трійників на Лорі , Ландиші та Фурорі,Дуб. рож. Геліодорі ,Дарьі,які ростуть у теплиці.А так як погода шепчещо буде добра то можливо прискорена вегетація принесе і ранній та добрий врожай.Чого ВСІМ Украінцям і бажаю...Як і надіявся , на молодих саджанцях пересаджених з грудою землі вже на пагонах видніються і суцвіття.При таких температурах як сьогодні все пре в ріст як зварьйоване тому роботи що .Завтра відкриваю кущі на дворі накриті шифером, бо трава місцями під ним і по 20см.та і набряклі бруньки йдуть в ріст..Висаджую ще партію укорінених черенків у контейнери.І маю проблему з черенками П.Несвятая ,ні один не є живий.Тому буду шукати саджанця ,або кавалок лози,на заміну ,на будь який з моіх сортів,або куплю.Може у кого з Львів*ян є?.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.04.2018, 20:02   #7844
ГаБо
Галина

Рейтинг: 6470

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Які у Вас на цих трояндочках виростають грони?Та скільки іх у Вас приблизно на кущі?Та як спочатку справляєтесь з його великою любов*ю до мільдью,а пізніше і до оідіуму.....
В мене також то був перший сигнальний врожай. Гронки невеликі і ті із бруньок заміщення після весняного тотального вимерзання, врожай був малий. Але смак сподобався і я ще насадила лоз. А от болячок не було жодних, навіть чуть-чуть і я подумала, що він стійкий.Подивимось ше за ним. Минулого року було у нього дві обробки, хоча всім дісталось по чотири. Він ріс окремо, за кущем винограду, який обробляється тільки при перших двох обробках і за нього забувалось.
Непрочитано 15.04.2018, 22:35   #7845
Кайзер
Старожил

Рейтинг: 2364

Цитата:
Сообщение от ГаБо Посмотреть сообщение
В мене також то був перший сигнальний врожай. Гронки невеликі і ті із бруньок заміщення після весняного тотального вимерзання, врожай був малий. Але смак сподобався і я ще насадила лоз. А от болячок не було жодних, навіть чуть-чуть і я подумала, що він стійкий.Подивимось ше за ним. Минулого року було у нього дві обробки, хоча всім дісталось по чотири. Він ріс окремо, за кущем винограду, який обробляється тільки при перших двох обробках і за нього забувалось.
У мене плодоносить уже декілька років.Обробляю разом з рештою сортів,у схильності дохвороб не помічений.Урожайність не висока,гронки від 200 до 600гр.Врожаєм не нормую,залишаю усе що завязалося,тобто 2-3гронки на пагін. Смак усім хто коштував подобається.Цієї зими,один кущ залишив на шпалері.Уже помітне часткове вимерзання бруньок.Критична температура,була лише одну ніч _-26.
Кайзер вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.04.2018, 23:28   #7846
Arsenal
Via scientiarum

Рейтинг: 36801

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
так як погода шепчещо буде добра то можливо прискорена вегетація принесе і ранній та добрий врожай.Чого ВСІМ Украінцям і бажаю...
Гарна в вас, друзi, погода. Бажаю щоб йшла без приморозку та морозу аж до традицiйних листопадних часiв.

Маю дурне питання. У вас, як i в мене, менше сонячних днiв та часiв. Чи спостерiгали ви в себе залежнiсть швидкости й якостi якраз вiд кiлькостi Сонця?
Буду вдячний за вiдповiдi, бо маю думку на цю тему: який критерiй в сортопiдбору важливiший в непiвденних регiонах.
Сергей
Arsenal вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 16.04.2018, 10:27   #7847
Лапайдух
Освоившийся

Рейтинг: 159

Добрий день. Аномально висока т-ра повітря сприяють вегетації. На фото кущик Каберне Кортіс. Практично в такому ж стані Аркадія, Надія АЗОС, Йоханітер. Тільки "опушились", або починають "прокльовуватись" бруньки на Столітті, Променистому, Лівії і Юв. Новочеркаська.

В мене виникло одне запитання. Буду вдячний за пораду зі сторони досвідчених виноградарів.

Наскільки я розумію, розвиток бруньок йде наразі в великій мірі за рахунок запасів накопичених саджанцем минулого року. Тому критично залишити 2-3 бруньки для подальшого росту. Але які залишати? Верхні, більш розвинуті? Чи навпаки пообламувати їх і чекати на розвиток нижніх, тим самим даючи кущикам ще трохи часу на укорінення?
Изображения
Тип файла: jpg KK.jpg (213.9 Кб, 47 просмотров)
Лапайдух вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 16.04.2018, 14:35   #7848
Пасічник
Старожил

Рейтинг: 11161

Цитата:
Сообщение от Лапайдух Посмотреть сообщение
Добрий день. Аномально висока т-ра повітря сприяють вегетації. На фото кущик Каберне Кортіс. Практично в такому ж стані Аркадія, Надія АЗОС, Йоханітер. Тільки "опушились", або починають "прокльовуватись" бруньки на Столітті, Променистому, Лівії і Юв. Новочеркаська.

В мене виникло одне запитання. Буду вдячний за пораду зі сторони досвідчених виноградарів.

Наскільки я розумію, розвиток бруньок йде наразі в великій мірі за рахунок запасів накопичених саджанцем минулого року. Тому критично залишити 2-3 бруньки для подальшого росту. Але які залишати? Верхні, більш розвинуті? Чи навпаки пообламувати їх і чекати на розвиток нижніх, тим самим даючи кущикам ще трохи часу на укорінення?
Залишаєте 1 верхню бруньку(бажано із суцвіттям) і 2-3 нижніх, ті які розташовані найближче до землі, щоб в цьому році сформувати повний комплект)) рукавів. Все інше видалити, щоб не розтринькувати пож. речовини. Ну бажано бахнути під кущ відро розчину куряка чи коров*яка, шоб піддати газу))
Пасічник вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 16.04.2018, 14:54   #7849
Лапайдух
Освоившийся

Рейтинг: 159

Цитата:
Сообщение от Пасічник Посмотреть сообщение
Залишаєте 1 верхню бруньку(бажано із суцвіттям) і 2-3 нижніх, ті які розташовані найближче до землі, щоб в цьому році сформувати повний комплект)) рукавів. Все інше видалити, щоб не розтринькувати пож. речовини. Ну бажано бахнути під кущ відро розчину куряка чи коров*яка, шоб піддати газу))
Дякую. А для чого верхню залишати? І суцвіття на ній?
Лапайдух вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 16.04.2018, 15:15   #7850
volodyav6
Старожил

Рейтинг: 1779

Цитата:
Сообщение от Лапайдух Посмотреть сообщение
Тому критично залишити 2-3 бруньки для подальшого росту. Але які залишати? Верхні, більш розвинуті? Чи навпаки пообламувати їх і чекати на розвиток нижніх, тим самим
зачекайте кінця травня (зворотні заморозки), а тоді і виберете ті пагони, які підійдуть Вам на лози + сигналку(мабудь) побачите, та де її залишити.
п.с. Незавжди доцільно залишати самі нижні, як і самі верхні.
volodyav6 вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы