форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта яблони

Сорта яблони Наш каталог сортов яблони

Ответ
Опции темы
Непрочитано 18.05.2014, 23:56   #11
Фралов B
Освоившийся

Рейтинг: 596
По умолчанию Re: Червоном'ясі сорти яблук

Цитата:
Сообщение от Лисько Анатолій Посмотреть сообщение
Останнім часом набирають популярності сорти яблук з червоною м'якоттю. Цікаво, але над такими сортами працював ще Мічурін і результатом його творіння став сорт "Бельфлер красный". Потім в значних насадженнях почали культивувати сорт "Циганка". Сучасні червоном'ясі сорти прославлені надзвичайними смаками, наповненими різними малиновими відтінками. Над такими цікавими яблуками понад 20 років працював швейцарський селекціонер Маркус Кобелт і вивів серію сортів Redlove. Сюди ввійшли чотири сорти: Ера, Сирена, Цирцея і Каліпсо. Відомий також польський сорт Трініті, але він відрізняється кислим смаком м'якоті.
Станом на 2012 рік серія Redlove налічувала 5 сортів Redlove Era, Sirena, Circe, Odysso, Calypso.*
Зараз Сірена знята повністю з реалізації за дуже низькі смакові якості. Я особисто 2013 році побував на даному розсаднику, але про Цирцеру чую вперше. Звідки у вас така інформація, можна ссилку в мережі, або фото. Дякую

----------

Цитата:
Сообщение от Alex_green_garden Посмотреть сообщение
А Ви їх уже теж куштували? Якось не помічається в смаку малинових відтінків, можливо це черговий рекламний хід продавців саджанців?
Та і такі речі, як відтінки смаків - суто суб"єктивна оцінка, наприклад мій знайомий отримує задоволення від споживання плодів хеномелеса у свіжому вигляді і нахвалює
Ось пару світлин червоном"ясих, які потрапили в один з промислових садочків України, як домішка))
Серію Redlove я куштував в розсаднику lubera. Sirena, Era, Odysdo, Calypso плодоносили вже і про їх смаки можу дещо розказати. Цього року будуть свої плоди Circe та Baya

----------

Цитата:
Сообщение от leisem Посмотреть сообщение
А распространен ли в Украине сорт Baya Marisa® (тоже с красной мякотью)? -
http://www.readsnursery.co.uk/apple-...k-baya-marisa/
Цієї осені я буду продавати саджанці Baya Marisa, також вже будуть свої плоди. Так що про їх смакові якості розкажу після урожаю

----------

Цитата:
Дуже хотілося б скуштувати, інформація про смаки справді взята від торговців саджанцями. Інтерес дана серія викликала, але ціна за саджанець в 1500 грн це трішечки дивнувато...
Ого, любера двохрічку реалізує за 40 €, а 1500 щось дійсно багатенько. Особисто у мене в розсаднику є 15 червоном'ясих сортів і їх реалізаційна ціна від 200 грн за саджанець, в залежності від смакових якостей сорту та складності доставки В серпні можу пригостити всіх бажаючих червоном'ясими сортами Ера, Vinerpo, Baya так що записуйтесь хто бажає

----------

І так Сірена: яблуко літнього терміну достигання, надзвичайно кисле. Пишуть що з легким ягодним присмаком, щось я його не відчув зовсім. Для випічки може б і пригодились такі смакові якості, але для простого споживання ні. Маса плоду десь в межах 90 грам, розмір малий, при холодній дощовій погоді плоди втрачають розмір та стають схожими на крєб, також недостатня кількість тепла послаблює червону м'якоть плоду (більше білого, червоного 60% білого 40%). По 10 бальній шкалі а поставив б 3 бали

----------

ЕРА*
Щоб якось реабілітуватись після сірени любера вирішила виправити недоліки в ері додавши їй трохи цукру . Хоча на різних підщепах смаки неоднозначні. Але принаймні дане яблуко вже можна вживати, хоча смакові якості теж не дуже радують, кисло-солодкий. Маса плоду в межах 110 гр, гарний зовнішній вигляд. З Ери гарна сушеня получається і також випічка та різні салати, хоча ці два сорта йдуть як дисертні. Ходить навіть "басня" що на 3,4 рік плоди стають більшими та солодшими , але це не так, це просто міф.* Моя оцінка 4.5 балів
Фралов B вне форума   Ответить с цитированием
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 19.05.2014, 11:56   #12
Лисько Анатолій
Ягідна колекція

Рейтинг: 10776
По умолчанию Re: Красномякотные сорта яблок

http://gazeta.ua/articles/sad-newspa...ij-smak/450536
Лисько Анатолій вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.05.2014, 14:28   #13
Яворський Олександр
Старожил

Рейтинг: 5739

Цитата:
Сообщение от Фралов B Посмотреть сообщение
...В серпні можу пригостити всіх бажаючих червоном'ясими сортами Ера, Vinerpo, Baya так що записуйтесь хто бажає ...
Залюбки записуюся одним з перших в черзі
Цитата:
...про Цирцеру чую вперше. Звідки у вас така інформація, можна ссилку в мережі, або фото...
Ось сайт чеської фірми накшталт наших барижних садових центрів Є можливість замовити у них Redlove Circe (я так розумію - цирцею) на 111 сторінці. http://eshop.starkl.com/katalog-online/2014/?lng=cz
Цитата:
http://gazeta.ua/articles/sad-newspa...ij-smak/450536
Анатолій, от ті журналісти - яблука схрещені з суницею (може навіть виткою), по цій темі вже дисертацію можна написати лише в галузі психології Вобщим треба самому "на зуб" пробувати...
Яворський Олександр вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.05.2014, 14:42   #14
Лисько Анатолій
Ягідна колекція

Рейтинг: 10776

Цитата:
Анатолій, от ті журналісти - яблука схрещені з суницею (може навіть виткою)
Згоден, правда в статті лише про сорти та автора.

----------

Цитата:
В серпні можу пригостити всіх бажаючих червоном'ясими сортами Ера, Vinerpo, Baya так що записуйтесь хто бажає
Записуюся, запрошуєте в гості, чи розсилка?
Лисько Анатолій вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.05.2014, 14:48   #15
Яворський Олександр
Старожил

Рейтинг: 5739

Цитата:
Згоден, правда в статті лише про сорти та автора.
"...Садівник В'ячеслав Францішко із Кам'янця-Подільського на Хмельниччині вирощує біля дому яблука, схрещені з полуницями..."
Та і назва статті: "Схрещені з полуницями яблука мають ягідний смак"
Яворський Олександр вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.05.2014, 09:58   #16
Фралов B
Освоившийся

Цитата:
Ось сайт чеської фірми накшталт наших барижних садових центрів Є можливість замовити у них Redlove Circe (я так розумію - цирцею) на 111 сторінці. http://eshop.starkl.com/katalog-online/2014/?lng=cz
Можливо і так, але реальність така що в серії яблук Redlove ніколи не було такого сорту як Цирцея. Це видуманий сорт, автор даної статті (http://gazeta.ua/articles/sad-newspa...ij-smak/450536) щось трішки наплутав
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.05.2014, 10:28   #17
Фралов B
Освоившийся

Ось так виглядає славнозвісна ЕРА, яка одна із перших попала на ринок України
era3.jpg
image_1.jpg
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.05.2014, 11:20   #18
Фралов B
Освоившийся

Цитата:
Записуюся, запрошуєте в гості, чи розсилка?
Хорошу людиню можна і в гості запросити
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.05.2014, 11:43   #19
Фралов B
Освоившийся

По умолчанию Baya Marisa

Baya ® Marisa
baya marisa1.jpgБайя ® Маріса (інша назва Bay 3484) це чудовий червоном‘якотний сорт яблук, розроблений Bayerisches Obstzentrum у Німеччині.
Цей сорт є першим із червоною м'якоттю, чиї плоди можна вкусити в із задоволенням.
Дерво середньоросле, морозостійкість висока, стійкість до парші середня.
Плоди ранньо-зимові, червоні з деякими привабливими білими чечевичками, середня маса плоду лежить в межах від 170 до 190 грам.
Ступінь червоного забарвлення м‘якоті в Байя ® Marisa значно більший ніж в Red Devil, солодко - кислий баланс і м'який ароматичний смак, соковитий. М'якоть щільна ( 8 кг/см2)/ Висока кислотність ( 8 г / л) в той же час дуже високий вміст розчинних сухих речовин 16 % ( за шкалою Брікса), таким чином, добре збалансоване співвідношення цукру і кислоти. Приємний смак з тонким ароматом.
Скибочки зберігають свою форму при варінні і мають привабливий червоний колір. Сік також рожевий.
Запилення група - 3-4
Дозріває даний сорт в кінці вересня і зберігається в звичайних умовах до січня.
Випуск живці третім особам і руху матеріалу для розмноження в країни за межами ЄС заборонено законом.
Цей сорт продається у Великобританії як " Tickled Pink ' і є дуже популярним.
baya4.jpg
Одне із моїх улюблених яблук, рукомендую
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 20.05.2014, 11:44   #20
evd
Старожил

Рейтинг: 3862

Цитата:
В серпні можу пригостити всіх бажаючих червоном'ясими сортами Ера, Vinerpo, Baya так що записуйтесь хто бажає
Цитата:
Вобщим треба самому "на зуб" пробувати...
И меня записывайте в очередь на попробовать. Заинтересован очень)))
Ответ
Опции темы