форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта яблони

Сорта яблони Наш каталог сортов яблони

Ответ
Опции темы
Непрочитано 20.05.2014, 19:13   #21
Яворський Олександр
Старожил

Рейтинг: 5726
По умолчанию Re: Красномякотные сорта яблок

Цитата:
Сообщение от Фралов B Посмотреть сообщение
Можливо і так, але реальність така що в серії яблук Redlove ніколи не було такого сорту як Цирцея. Це видуманий сорт, автор даної статті (http://gazeta.ua/articles/sad-newspa...ij-smak/450536) щось трішки наплутав
Я не сприймаю сліпо інформацію з таких джерел, як газети. От лише наступне цікавить - якщо не існує сорту Цирцея, то чому ж продаються саджанці червоном"ясої яблуні під цією назвою в Чехії (країні ЄС) Це питання варто вивчити. Напевне замовлю на осінь пару саджанцівтим паче, що вартість саджанця там всього 100 грн/шт
Доречі про Цирцею чехи пишуть, що літня, ну і як про подібні речі, що смачна, крупна, врожайна і т.д.
Яворський Олександр вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 21.05.2014, 10:13   #22
Фралов B
Освоившийся

Рейтинг: 595

Цитата:
Сообщение от Alex_green_garden Посмотреть сообщение
От лише наступне цікавить - якщо не існує сорту Цирцея, то чому ж продаються саджанці червоном"ясої яблуні під цією назвою в Чехії (країні ЄС) Це питання варто вивчити.
Вивчив дане питання , Цирцея це і є Redlove® Circe® http://www.lubera.com/de/shop/redlov...t-1127558.html, тільки торгова марка має назву Circe®, а в перекладі на українську мову означає Цирцея
Так що Circe® та Цирцея це є один і той самий сорт (я звик користуватись офіційними назвами а не їх перекладами). Своїх плодів даного сорту ще не мав але яблуко куштував і про його смакові якості напишу в наступному пості
І реалізаційна ціна на офіційному сайті http://www.lubera.com/ € 39,95, можна ссилку де ціна 100 грн?
Фралов B вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 21.05.2014, 12:31   #23
Яворський Олександр
Старожил

Цитата:
Вивчив дане питання , Цирцея це і є Redlove® Circe® ...
Із самого початку це пишу для цього не потрібно глибоких знань англійської: Circe - Цирцея
Цитата:
Своїх плодів даного сорту ще не мав але яблуко куштував і про його смакові якості напишу в наступному пості
А з якими методиками дегустаційної оцінки яблук Ви знайомі? Реально хотілося б почути об"єктивну оцінку, а не дубльоване більшістю виробників саджанців даних сортів - ягідний аромат і малиново-суничний смак...
Цитата:
...можна ссилку де ціна 100 грн?
Я ж уже давав посилання на чеський сайт в пості №13 цієї теми http://forum.vinograd.info/showpost....3&postcount=13 на вчорашній день курс чеської крони=української гривні 10=5,9 тобто вартість саджанця в 590 Кс" - це 100 грн.
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.05.2014, 10:50   #24
Фралов B
Освоившийся

Рейтинг: 595

Цитата:
Сообщение от Alex_green_garden Посмотреть сообщение
А з якими методиками дегустаційної оцінки яблук Ви знайомі? Реально хотілося б почути об"єктивну оцінку, а не дубльоване більшістю виробників саджанців даних сортів - ягідний аромат і малиново-суничний смак...
Моя дегустаційна методика проста, сідаємо з друзями ставимо перед собою відро яблук і їмо. І ні про які ягідно-малинові смаки я не писав. А 10 бальну оцінку я ввів сам щоб було зрозуміло смакові якості один відносно одного сорту. Це моя особиста оцінка
Фралов B вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 25.06.2014, 17:31   #25
vasya_8
Старожил

Рейтинг: 1624

Доброго Дня Шановні Садівники

Хотів запитати відгуки як ці сорти ведуть себе в саду?
їх технологічність із сторони садівництва?

А саме таке:
- сила росту.
- який кут відходженя гілок.
- стійкість до парші та борошнистої роси.
- урожайність, є періодичність чи ні.
- як вони себе ведуть при зберіганні.
- морозостійкість.
і так далі...

Буду щиро вдячний за будь-яку інформацію
Непрочитано 30.10.2014, 15:39   #26
evd
Старожил

Рейтинг: 3855
По умолчанию Re: Червоном'ясі сорти яблук

Цитата:
В серпні можу пригостити всіх бажаючих червоном'ясими сортами Ера, Vinerpo, Baya так що записуйтесь хто бажає
В предверии закупки саженцев хочу поднять тему. Угощение получено не было, но посадить красное яблоко желание не пропало)))
Непрочитано 30.10.2014, 22:23   #27
Andrii
Старожил

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 13834

Эра растет второй год, посадил прошлой весной как только стало возможно после оттайки почвы, не стал обрывать цветы был небольшой урожай, приросты были то и почти не нормировал,
этот год тоже были плоды немного, около потора кило то что дожило до мого приезда, яблоки среднего размера до 140 точно были специально не записывал то боюсь ошибится основная масса 120 до 140 грамм, цвет белесо- зеленый с пруином, покровная размытый румянец малиново-красного цвете на большей части плода, плоды довольно выровнены по размеру, правильной формы, округлые приплюснуты с полюсов, ребра практически не заметны, мякоть белая вокруг семенной камеры и ближе к кожицы малиново-красная
вкус мне напоминает Джонатан но по консистенции менее плотная и немного кислее, в моих условиях с натяжкой 4 балла
Сок приятного малинового цвета, выдавил и оставил на окне через сутки перелил в другой бокал что бы снять с осадка, не окислился и не изменил цвет, сок более приятного вкуса чем плоды есть привкус алычи по моей субъективной оценке 4.5 балла, теща тоже оценила

Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 31.10.2014, 19:15   #28
Яворський Олександр
Старожил

Цитата:
Сообщение от Andrii Посмотреть сообщение
Эра растет второй год...
А фотографий плода в разрезе (поперечном) нет? А то в интернете они то более красные, то розовые... То есть визуально окисления сока вообще не наблюдалось? Нагревать (пастеризовать) не пробовали, теряет цвет? Спасибо.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 31.10.2014, 19:50   #29
Andrii
Старожил

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 13834

Нет, кипятить не пробовал.
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 02.02.2015, 20:23   #30
Само Сад
Старожил

Адрес: Дніпропетровська обл Новомосковський р-н с. Знаменівка
Записей в дневнике: 3
Рейтинг: 2891
По умолчанию Re: Червоном'ясі сорти яблук

Цитата:
.. також недостатня кількість тепла послаблює червону м'якоть плоду (більше білого, червоного 60% білого 40%).
Мені минулої осені довелося слухати байки одного чоловіка про "яблуко-буряк" Як я не намагався пояснити, що це всього навсього сорт яблуні, спроби були марні. Чоловік зробив висновок, що я ніц не тямлю в садівництві і саджанці в мене купувати "стрьомновато", адже він на власні очі бачив! Так що, колеги, епоха яблука-груші - ЗАВЕРШУЄТЬСЯ, а тому беремо собі на замітку з метою неймовірного збагачення, поки що не запатеновваний брєд (бренд) ЯБЛУКО - КОРМОВИЙ БУРЯК

Дуже цікаво спробувати сорти, що Ви описуєте. ТОму також заисуюсь до черги
Ответ
Опции темы