форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноград (остальное) и вино > Вино

Вино Вино, виноделие

Ответ
Опции темы
Непрочитано 27.01.2007, 00:00   #1
Робот уведомитель
Объявления администрации

Рейтинг: 10
Стрелка Домашнее виноделие

Памятка участника форума (дискуссии)
.
Сезон винодела 2017 г. (нажать для перехода)

Расчет крепления вин от Скрипченко О. А.
.

Лучшие ответы этой темы отобранные пользователями.

Робот уведомитель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.01.2018, 21:30   #10891
виктор строитель
Местный

Адрес: Київ,виноградник 20 км північніше Білої Церкви N=50°01´ Е=30°07´
Рейтинг: 2578
По умолчанию Re: Вино-это просто! (1)

Цитата:
Сообщение от was Посмотреть сообщение
Ви аналізуєте повідомлення більш ніж восьмирічної давнини. Може й сам автор вже відмовився від цієї тези, і тому її спростування може виявитись марною справою.
Добридень, Василь Іванович! Я, взагалі-то, взяв цитату одного автора, але зазначив, що ця теза була висказана уже неодноразово (малось на увазі - різними людьми), тому не просив її спростовувати. Мене цікавила, чи є конкретні дослідження, які б цю тезу або спростували, або підтвердили.
А взяв цю цитату 8-річної давнини тому, що маю звичку передивлятись кожну тему спочатку, а не з кінця. Якраз намагаюсь, пропрацьовуючи цю тему, (уже отримавши деякий досвід у виробництві вина) зрозуміти причини своїх успіхів і невдач... Якщо щось незрозуміло - не соромлюсь питати.

----------

Цитата:
Сообщение от Олег Лазуренко Посмотреть сообщение
...Я не знаком с исследованиями и точными цифрами менно в данной тематике...
По ЧКД считаю,что основное-это более предсказуемый результат,хотя и вышесказанное нужно иметь в виду.
Добридень, пане Олег! От саме це мене й цікавило - дослідження в даній тематиці (якщо вони є). Як людина до деякої міри освічена, я розумію, що є боротьба за існування на всіх щабелях видової драбини, і ведеться вона далеко не гуманними методами. Але ж ніхто поки що не довів, що коли дріжді знищують одне одного в одній посудині, то продукти їхньої війни шкідливі людині. Чи все-таки хтось довів???
А що до ЧКД - то я теж ЗА!
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 09.01.2018, 21:47   #10892
Олег Лазуренко
Старожил

Рейтинг: 28414

Спасибо Виталию.Вещи очевидные, но научное обоснование с конкретикой всегда авторитетнее.
Непрочитано 10.01.2018, 10:22   #10893
Arsenal
Via scientiarum

Рейтинг: 19406
По умолчанию Re: Домашнее виноделие

Всем доброго дня.
Пришли морозцы, и на веранде стало держать рискованно. От новогодних застолий осталось 14 л "вина", временно затареное по подходящим бутылькам 2х6 и 1х2 л. Правильно будет его чуть заспиртовать, разлить в 1,5 литровые бутылки из-под пива-кваса, и уже уложить на выдержку в подвал до лета? Остановлю на таком вкусе? И если да, то сколько же добавить 96% спирта, чтобы зафиксировать, но не испортить?
Сергей
Arsenal вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.01.2018, 10:29   #10894
Андрей К.
Старожил

Рейтинг: 8394

Цитата:
Сообщение от Arsenal Посмотреть сообщение
Всем доброго дня.
Пришли морозцы, и на веранде стало держать рискованно. От новогодних застолий осталось 14 л "вина", временно затареное по подходящим бутылькам 2х6 и 1х2 л. Правильно будет его чуть заспиртовать, разлить в 1,5 литровые бутылки из-под пива-кваса, и уже уложить на выдержку в подвал до лета? Остановлю на таком вкусе? И если да, то сколько же добавить 96% спирта, чтобы зафиксировать, но не испортить?
Почему вино в кавычках? Сколько сейчас в нем спирта, как вы оцениваете? Полусухое и спирт, зачем в принципе, если народ просит оставить таким? Бутылки из-под кваса-пива пластиковые? Уж лучше в банках стеклянных ставить.
Андрей К. вне форума   Ответить с цитированием
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.01.2018, 13:14   #10895
Chaikouski
Освоившийся

Рейтинг: 383

Цитата:
Сообщение от Arsenal Посмотреть сообщение
Правильно будет его чуть заспиртовать, разлить в 1,5 литровые бутылки из-под пива-кваса, и уже уложить на выдержку в подвал до лета? Остановлю на таком вкусе? И если да, то сколько же добавить 96% спирта, чтобы зафиксировать, но не испортить?
Лучше хранить при температуре ниже 8 град и не спиртовать.
если конечно вы не готовите "бабоукладчик"
Разливать всегда лучше в стекло. В пластик удобно заливать игристые, с газиками. Тоже девушкам нравится
Chaikouski вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.01.2018, 19:03   #10896
Yriko
Местный

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 1279

Цитата:
Сообщение от виктор строитель Посмотреть сообщение

Дослідження [/b]в даній тематиці (якщо вони є). Як людина до деякої міри освічена, я розумію, що є боротьба за існування на всіх щабелях видової драбини, і ведеться вона далеко не гуманними методами. Але ж ніхто поки що не довів, що коли дріжді знищують одне одного в одній посудині, то продукти їхньої війни шкідливі людині. Чи все-таки хтось довів???
А що до ЧКД - то я теж ЗА!
Аналогычні дослідження - це дуже серйозна і занадто дорога наукова робота і її, щоб правильною була, треба робить в різних регіонах і дуже великих виноградниках, що є не реальним.А слово війна і яди тут гіперболізовано, тим більше не думайте , що у вас на винограднику є всі види ДД, максимум 6-8 видів і вони всі знаходяться в стані анабіозу і тільки при попаданні в сприятливі умови, починають з його виходити,домінантні дріжджі не дають просто розвиватись слабенькимм, одним словом пригнічують їх розвиток і тільки найсильніші заволодіють всією вашою посудиною з мезгою чи суслом. Зробіть спочатку сильну розводку з ДД (одну десяту обєму)і влийте в основне сусло і не буде ні війни, ні ядів. З повагою Юрій.
Yriko вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.01.2018, 22:16   #10897
was
Старожил

Рейтинг: 49158

Цитата:
Якраз намагаюсь, пропрацьовуючи цю тему, (уже отримавши деякий досвід у виробництві вина) зрозуміти причини своїх успіхів і невдач...
Я хочу Вас запевнити, що Вам не варто боятись отрут, які продукують дикі дріжджі. Якщо взяти саме краще вино, то багато речовин у ньому здатні підірвати здоров'я у великих концентраціях, а в реальних концентраціях часто мають лікувальну дію. Етанол брати не будем, це банально. Розглянемо фенольні речовини, які багато в чому визначають якість вина:
Цитата:
Кверцетин — флавоноїд, що має протинабрякову, спазмолітичну, антигістамінну, протизапальну дію; антиоксидант, діуретик. Входить до групи вітаміну P. Майже не розчиняється у воді; розчин в етанолі є дуже гірким. Виробником заявляється антиоксидантний ефект даного препарату. Стверджується наявність у препарату радіопротектівним і протипухлинного ефекту. Виробляються лікарські препарати з кверцетином у вигляді таблеток, капсул, водних розчинів...
Кверцетин входить до складу лікарських препаратів, що застосовуються в лікуванні бронхіальної астми, захворювань серцево-судинної системи, опіків, обморожень, запалення запалень. Використовується і при лікуванні катаракти. Допомагає в лікуванні раку молочної залози, передміхурової залози, товстого кишечника, легень, мозку, при лімфосаркомі, лімфогранулематозі.
Міститься у складі препаратів, що використовуються в профілактиці атеросклерозу і захворювань суглобів (артрозу, артриту). Є в косметичних засобах, призначених сповільнювати старіння шкіри. Деякі БАДи містять кверцетин.
Побічним ефектом може бути головний біль. Дози більше 4 г ... в день можуть пошкодити нирки. Не рекомендується вагітним, годуючим груддю жінкам і людям з хворими нирками.
Цитата:
К антоксантинам близки найденные в винограде и в винах производные флавона — кверцетрин (метилпентозид) и продукт его гидролиза с отщеплением рамнозы — кверцетин. Кверцетрин имеет апельсинно-жёлтый цвет, а кверцетин — жёлтый. Оба вещества найдены в побегах и листьях виноградной лозы; кверцетрин, кроме того, — в незрелых ягодах, а кверцетин — в винах и коньяках. В выжимочных винах кверцетина найдено 50—80 мг в литре, в обыкновенных меньше (4—8 мг).
Цитата:
Як людина до деякої міри освічена, я розумію, що є боротьба за існування на всіх щабелях видової драбини, і ведеться вона далеко не гуманними методами.
Ведеться вона не гуманними методами, тому що гуманні методи придумала людина (human - людина), і природи вони не стосуються.
Непрочитано 11.01.2018, 19:53   #10898
виктор строитель
Местный

Адрес: Київ,виноградник 20 км північніше Білої Церкви N=50°01´ Е=30°07´
Рейтинг: 2578

Цитата:
Сообщение от was Посмотреть сообщение
Я хочу Вас запевнити, що Вам не варто боятись отрут, які продукують дикі дріжджі....
Дякую, заспокоїли. Я, власне і не боявся ніколи, бо вживаю вино в ду-у-уже помірних кількостях і щиро переконаний, що страшніше етанола в ньому нічого нема (хоч це й банально). Просто дуже цікаво стало, коли декілька раз прочитав одну й ту саму історію про бійку дріждів різних рас в бутлі з виділенням отрут і т.д. Стра-а-ашно, аж жуть
Непрочитано 11.01.2018, 23:17   #10899
Sergey Dikiy
Старожил

Рейтинг: 1321

Цитата:
Дякую, заспокоїли. Стра-а-ашно, аж жуть
та що там страшного шановний,тищщу раз таке зустричали,
Ви мабуть давно переливку, (зняття з осаду) давно робили.
Я тоди пригадую "За двумя зайцями", "Летючую мишь" и навить "солдата Швейка".
Тильки що переливав декилька декалитрив... Е в мене пару декалитрив Изабели "по билому". Здивував знайомий запах - вермут. Вперше таке. Ничого не добавляв, крим сирки та дрижди ЕС 1118. Приемно здивований, хоч Изабелу не шаную Буду доводити до Вермута.
Sergey Dikiy вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.01.2018, 08:43   #10900
Олег Лазуренко
Старожил

Рейтинг: 28414

Цитата:
Сообщение от Yriko Посмотреть сообщение
максимум 6-8 видів і вони всі знаходяться в стані анабіозу і тільки при попаданні в сприятливі умови, починають з його виходити,домінантні дріжджі не дають просто розвиватись слабенькимм, одним словом пригнічують їх розвиток і тільки найсильніші заволодіють всією вашою посудиною з мезгою
Я думаю не 5-6,а 5-6 десятков или сотен и победит не один сильнейший вид,а 5-6-20(если бы был кто-то однозначно сильнейший,он бы давно вытеснил остальных и в природе),и пока они победят,все эти десятки или сотни рас напукают нам такого,что сам черт потом не разберет,кто,где и как стратил винодел и что в вине за вкусы и запахи...
Ответ

Метки
виноделие, домашнее вино

Опции темы