форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Дневники > Игорь В. Заика

Рейтинг: 5.00. Голосов: 4.

Вино-2010. Мозаїка 3.

Запись от Игорь В. Заика размещена 19.09.2010 в 13:00

З переляку від потемніння Біанки, переливав Мускат білий з ферментатора на тихе доброжування по закритому типу.
О-он там брав:

І от сюди закачував:

Тече:

Плаваючі кришки на ферментаторі і приймаючій ємності ізолюють сусло (чі вже вино?) від повітря. Правда, близько 60л не влізло (ємність для витримки "усього" на 260л), прийшлося зливати в 19-літрові бутилі під затвори.
Зараз буду переливати Мускат гамбурзський, страшно: бутилів (і затворів) більше не залишилося. Прийдеться за перчатками бігти...
А ще булькає Піно нуар, Мерло і скоро забулька Каберне...
УЖОС, Я СТІЛЬКИ НЕВИБРОДИВШОГО ВИНА НЕ ВИПЬЮ!!!
До речі, Піно нуар бродить в резервуарі з плоским дном. Так я пристосувався кісточку збирати з дна рукою! Закочую рукави і... згрібаю, по жменьці. За два рази 3л кісточки викинув.
Сьогодні зранку "вигуляв" Піно-дріжжі: злив в широкий тазик 30л (як раз 1/3) бродящого сусла з м'язгою, потім відром - назад. Їм сподобалося, просилися ще.
А сусло хоч і мутне від дріжжів, але вже смак Піно нуар має!
Размещено в Без категории
Просмотров 2249 Комментарии 6
Всего комментариев 6

Комментарии

1. New Comment
    А руки мили, коли кісточку діставали? А не пробували шлангом з дна її підбирати по принципу як акваріуми чистять? Сумістити таким чином чистку із вигулом.
    Заодно, хочу подякувати Вам за цю чудову екскурсію на Вашу винарню. Щиро заздрю і бажаю успіху! Іду витирати слюну з клавіатури...
    Запись от hatman размещена 19.09.2010 в 23:23 hatman вне форума
  2. New Comment
    Руки? Не було мила "Ромашка", тому поліз брудними.
    Та й нічого: Польшин Валєра Піно не вип'є, більше нам дістанеться!
    А про вигул дріжджів... Спочатку так, шлангом, і хотів вигуляти, але здалося рукою простіше. Сьогодні таки спробую шлангом. Та й кісточки вже майже не залишилося...
    Запись от Игорь В. Заика размещена 20.09.2010 в 08:49 Игорь В. Заика вне форума
  3. New Comment
    Здравствуйте!
    Игорь Запись Оценил на "Отлично"! Так Держать!
    Запись от Коньяков Геннадий размещена 21.09.2010 в 19:45 Коньяков Геннадий вне форума
  4. New Comment
    Трошки вина не влізло в бак, прийшлось надпить...
    Запись от biomaster размещена 22.09.2010 в 14:38 biomaster вне форума
  5. New Comment
    Трошки...
    Запись от biomaster размещена 22.09.2010 в 14:39 biomaster вне форума
  6. New Comment
    Бомба!!! Впечатляет.
    Запись от Эдуард Викторович размещена 29.08.2013 в 21:18 Эдуард Викторович вне форума

Регистрация | Справка | Правила форума | Метки тем | Руководство форума | Обратная связь.
© форум-виноград, при перепечатке и цитировании активная гиперссылка обязательна | Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2019, Jelsoft Enterprises Ltd.