форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Дневники > Поїхали!!!

Оскільки є вже певні результати, прийшла пора викласти їх.
Оценить эту запись

Поїхали

Запись от ЛЯМ размещена 05.08.2012 в 10:41

Оскільки є вже певні результати, прийшла пора викласти їх.

Загальні умови по роках.
2011
5-6 травня єдиний нічний заморозок спалив усі бруньки, що почали прокидатись, з заміщаючих цвітіння тільки на лабрусці. Те, що не пересаджував весною зі "школки", відновилось на декілька тижнів раніше.
В кінці серпня раптом завітав оідіум, хоча умови не зовсім для нього (сиро). Індикатором і в лідерах за рівнем захворювання виявився Восторг мускатний. Через відносну низьку температуру сірка могла не спрацювати, тому застосував кальциновану соду з пральним порошком. Чорні плями на лозі з"явились, але "мучняк" зупинило.
Осінь гнила, ранні приморозки на початку жовтня, лоза після них ще напівзелена, тому на зиму кущі не обрізав, щоб не промахнутись.
2012
Обробив на початку березня по лозі і грунту карбамідом (700г на 10л), потім по лозі залізним купоросом (400/10). Чи то через нього, чи через холодну погоду, але розпускання і цвітіння розтягнулось в часі до початку липня, тому ХОМом обробляти не ризикнув. В червні посуха, в середині літа періоди аномальної жари без опадів, ягоди в гронах в основному "засіли". Виняток - "сигналки" на Аркадії і Любимому, які потрохи, але все ж набирають.
Обробки від мільдью - Ридоміл, Фітофторин і Танос.
Від оідіуму - сірка.
У другій декаді серпня три дні дощів. Тріснули Красотка, К-784, Вікторія і Спартанець Магарача, окремі ягоди на 217-40-3-1 і КЗ. Після припинення дощів почали тріщати партенокарпіки на Баклановському.
21 серпня помітив оідіум на гребені у Любимого - очевидно обробку від нього треба проводити двічі: на початку і в середині серпня, поки температура вища від +20. Є свіже мільдью з "мохом" в школці на 217-40-3-1, Надранньому чорному мускаті і, як не дивно, на двох пагонах ES 15-53, які через недостатній ріст не були підв"язані до дроту, а лежали на траві. Пройшовся по "мололоді" ще раз Таносом. Не виключаю й останню обробку ХОМом.
Приношу свої вибачення 15-53 - пройшовся по схемі посадки, виявився зовсім інший сорт ХЗЧ.
Посадив через раннє і високе набирання цукру, тепер треба його припильнувати.
Размещено в Без категории
Просмотров 389 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

 

Регистрация | Справка | Правила форума | Метки тем | Руководство форума | Обратная связь.
© форум-виноград, при перепечатке и цитировании активная гиперссылка обязательна | Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2020, Jelsoft Enterprises Ltd.