форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта яблони

Сорта яблони Наш каталог сортов яблони

Ответ
Опции темы
Непрочитано 23.12.2011, 23:49   #11
Александер84
Освоившийся

Рейтинг: 217
По умолчанию Re: Яблоня. Сорта, агротехника. (вредители и болезни в другой теме)

Цитата:
Сообщение от Valery Посмотреть сообщение
Це ще не всі недоліки Р.С. - сорт має дуже високі показники пагоноутворюючої здатності та збудливості бруньок і , як наслідок, формується дуже важко, швидко заростає, тому весною по цьому сорту дуже значний обсяг робіт з обрізування. Крім того, сорт досить непередбачуванний в плані плодоношення. В плані збереження плодів - реально до кінця грудня, далі яблука просто розбухають. Є в мене 25 дерев цього сорту (на ММ106), давно виникає бажання його перещепити на інші, але постійно весною не вистачає часу.
Пане Сергію, в мене до Вас запитання - Ренет Симиренко та сорт Зеленка Вуда, на Ваш погляд, це все ж таки різні помологічні сорти чи ні, так як в різних джерелах інформація дость суперечлива з цього приводу? В придністровських районах Вінничини Р.С. так і називають "Зелена Вуда"
Хочу з Вами трохи не погодитися у мене Р.Симеренка ніхто не формував, але як на мене він і без мене красиво сформувався (коли потраплю додому сфотографую і покажу); плодоношення спочатку постійне потім ч/з рік тобто тенденція зрозуміла, а по питанню збереженння то я зберігаю в погрібі разом з овочами (краще зберігає властивості при великих морозах взимку) можливо при такій зимі як на сьогодні бажано хоча б збільшити вологість( якщо в кого є легкий спосіб підскажіть будь ласка)
І ще одна теза - в тому році (коли в мене був завал Р.симеренка) привозив яблука на роботу в Полтаву то співробітники які куштували говорили що кращих яблук в своєму житті ще не пробували (розумію що на халяву і уксус смачний)

Хімію нічого і ніколи не обробляв!

----------

Цитата:
Сообщение от Ivann Посмотреть сообщение
Пане Сергію.
А як (нехай слабка) стійкість до парші (та інших грибкових хвороб) Ренета Симиренко у порівнянні з іншими неімунними сортами? Зокрема у порівнянні зі Сніжним Кальвілем та Ред Делішесом? Як (якими ганджами) ця слабкість відображається на самому плоді РС та на дереві в цілому (знову ж таки, якщо можна у порівнянні)?
Не хочу виглядати занадто оптимістичним (все-таки РС ще не вирощував, хоча серйозно придивляюсь до перспективи прищепити гілочку-дві до своєї підозрілої Пінови (ймовірно- Лігол))...але з тими сортами, що в батьківському саду вже понад 35 років - ніколи серйозних проблем ні з величиною, ні з якістю урожаю не було. Хімобробки цим яблуням і не снилися...
І старайтеся й надалі не обробляти (це все ж таки наше здоров'я), розумію що зараз всі можуть на мене накинутися що таке неможливо у наш час, але раджу всім подумати хоча б аматорам перед обробіткою, а чи готовий я сам з'їсти те чим обробляю дерева, адже потім так і відбувається...

----------

Цитата:
На фото у Вашому альбомі Ренету Симиренка абсолютно нічого не бракує! Якась особлива технологія?
У будь якім разі садити Р.С. окремим деревом нема змоги - усі місця в саду вже зайняті... А прищепити гілочку збоку та понижче - чому б і ні? Восени пройтися залізним купоросом (все одно після винограду залишиться), весною помалювати "з головою" вапном з добавкою мідного купороса - невже не вистачить для пристойного результату?
прищеплюйте, не пожалкуєте, результат буде
Александер84 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.12.2011, 00:01   #12
dwarf
Старожил

Рейтинг: 7634
По умолчанию Re: Яблоня. Сорта, агротехника. (вредители и болезни в другой теме)

М-м-м, мы с Valery говорим с точки зрения промышленного садовода. А потому со всей ответственностью(я думаю, он меня поддержит) заявляю, что сорт отнюдь не легкий в товарном саду. Ведь сад товарный - это сравнительно большой , и в какой то мере изолированный биоценоз. У Вас(Александер84) сад, я так понял, любительско-аматорский. А это совсем другая вещь. И по формировке, и по вредителям-болячкам. Я не могу позволить себе год густо, а год пусто. Также я не могу позволить расти дереву как ему хочется. У нас с вами разные цели.

----------

Цитата:
На фото у Вашому альбомі Ренету Симиренка абсолютно нічого не бракує! Якась особлива технологія?
У будь якім разі садити Р.С. окремим деревом нема змоги - усі місця в саду вже зайняті... А прищепити гілочку збоку та понижче - чому б і ні? Восени пройтися залізним купоросом (все одно після винограду залишиться), весною помалювати "з головою" вапном з добавкою мідного купороса - невже не вистачить для пристойного результату?
Да обычная технология Ну а привить то можете... Только в Вашем регионе без парши не обойтись...
dwarf вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.12.2011, 00:25   #13
Александер84
Освоившийся

Рейтинг: 217

[quote=dwarf;369429]М-м-м, мы с Valery говорим с точки зрения промышленного садовода. А потому со всей ответственностью(я думаю, он меня поддержит) заявляю, что сорт отнюдь не легкий в товарном саду. Ведь сад товарный - это сравнительно большой , и в какой то мере изолированный биоценоз. У Вас(Александер84) сад, я так понял, любительско-аматорский. А это совсем другая вещь. И по формировке, и по вредителям-болячкам. Я не могу позволить себе год густо, а год пусто. Также я не могу позволить расти дереву как ему хочется. У нас с вами разные цели.[/off]

Згоден з Вами я аматор "та ще й з маленької букви " мій Р.С росте окремо, добре освітлений, не обмежений по розмірах росту. тому мабуть він непогано себе почуває і сам бореться з болячками (зокрема паршею) я тепер звичайно трохи почав допомагати йому (згрібаю та знищую листя, білю високо штамб), хоча товарного саду немаю проте погоджуюся з вами, що аматорський і товарний сад це дві різні речі. та й цілі у нас, щодо саду на даний момент різні.
Хоча чесно кажучи я теж мрію про товарний сад (0,5га можна таким рахувати? ) (0,3га - волоський горіх + 0,5га - яблуні), на даний момент це поки що мрія.
Александер84 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 24.12.2011, 00:25   #14
Sergey 55
Старожил

Рейтинг: 25611

Цитата:
Сообщение от Valery Посмотреть сообщение
Пане Сергію, в мене до Вас запитання - Ренет Симиренко та сорт Зеленка Вуда, на Ваш погляд, це все ж таки різні помологічні сорти чи ні, так як в різних джерелах інформація дость суперечлива з цього приводу? В придністровських районах Вінничини Р.С. так і називають "Зелена Вуда"
Я все же больше склонен доверять настоящим помологам, а именно Льву Платоновичу Симиренко. Вот цитата из его Помологии:
CIMG3361.jpg CIMG3362.jpg
Sergey 55 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 23.10.2014, 14:32   #15
Попович Ігор
Старожил

Рейтинг: 4141
По умолчанию Re: Ренет Симиренка

У мене Ренет Симиренка відзначається бурним ростом і загущенням крони. Плоди схильні до враження паршею. На мою думку смак не дуже і їсти можна їх десь після Різдвяних свят. До того часу вони дуже тверді. З позитивних характеристик - товарний вигляд і можливість довгого зберігання.
Попович Ігор на форуме   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 02.01.2015, 08:23   #16
Status quo
Селекціонер-аматор

Рейтинг: 2231

У мене плоди не довго зберігаються, в основному до січня, проте смак дуже подобається через те і тримаю цей сорт, щоб був кращим смак потрібно дати дозріти, тобто зривати коли вже пожовтіють.
Status quo вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 02.01.2015, 09:57   #17
Владимир Космин
Член Клуба питомниководов

Записей в дневнике: 4
Рейтинг: 40148

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
щоб був кращим смак потрібно дати дозріти, тобто зривати коли вже пожовтіють.
Здесь я с Вами не согласен,нужно именно угадать момент съема яблок,а это уже практика и опыт.Раньше сорвал-может увянуть,позже-мякоть становится кашеобразной.Но в целом сорт прекрасный.

Владимир Космин вне форума   Ответить с цитированием
37 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 02.01.2015, 15:13   #18
Само Сад
Старожил

Адрес: Дніпропетровська обл Новомосковський р-н с. Знаменівка
Записей в дневнике: 3
Рейтинг: 2925

На фото Симиренко. Хтось працював з клонами цього сорту: Ренет Мліївський і Ренет Кубанський?
Изображения
Тип файла: jpg 0fwCQkF-siY.jpg (128.2 Кб, 281 просмотров)
Непрочитано 27.01.2015, 16:45   #19
silyia
Домовой

Рейтинг: 3143

Ренет Симиренко. Зимний сорт.

Дерево среднерослое. Зимостойкость средняя. Сорт скороплодный.

Плоды средних и больше средних размеров, одномерных, шаровидно-конических, желтовато-зеленых. Мякоть белая, с зеленоватым оттенком, посреди периода хранения – светло кремовый, плотный, очень сочный, ароматный, отличного гармоничного вкуса, 4,5-4,6 балла. Съемочная зрелость наступает в конце сентября – в начале октября, потребительская – в конце декабря. В холодильнике сохраняются 7-8 месяцев, не вянут. Транспортабельность высока. Используются преимущественно в свежем виде, а также для производства марочных соков.
Изображения
Тип файла: jpg renet_simirenka.jpg (89.3 Кб, 71 просмотров)
silyia вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.01.2015, 22:20   #20
Эппл
Старожил

Рейтинг: 3109

Ренет Симиренко, при всех своих очевидных недостатках, - сорт шедевр. Сколько бы самых прекрасных сортов не было выставлено в магазине, если туда завезут Ренет Симиренко, - все они будут печально курить в сторонке, пока народ не разметёт Симиренку! У меня в саду - четыре дерева этого сорта на Р-60. Мало! Завожу его ещё и на 118-ом! Низкий поклон за него Платону Фёдоровичу и Льву Платоновичу!
Эппл вне форума   Ответить с цитированием
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Ответ

Опции темы