форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Вредители и болезни наших садов

Вредители и болезни наших садов Вредители и болезни плодовых деревьев.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 09.08.2019, 15:59   #331
Status quo
Селекціонер-аматор

Рейтинг: 2060
По умолчанию Re: Получение урожая плодовоягодных культур без ухода.

Цитата:
Сообщение от НатаЛюб Посмотреть сообщение
А в какой концентрации разводите?
Важко сказати, робив усе на око, ну десь 1:4 і бажано щоб розчин постояв а потім профільтрувати щоб форсунка не забилась. Ефект помітний неодразу, з кожним днем тлі ставатиме менше, а потім зникне зовсім.
Status quo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 09.08.2019, 17:17   #332
Клим'юк Роман
Старожил

Рейтинг: 2406

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
Ефект помітний неодразу, з кожним днем тлі ставатиме менше, а потім зникне зовсім.
Це після одної обробки??
Чи обробки кожний день, поки не зникне??
Плюс такої обробки позакоренева підкормка калієм
Клим'юк Роман вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.08.2019, 18:20   #333
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
Сообщение от Клим'юк Роман Посмотреть сообщение
Це після одної обробки??
Чи обробки кожний день, поки не зникне??
Плюс такої обробки позакоренева підкормка калієм
Хватало 1 раз, тільки обробити треба добре, щоб знизу листя також, я думаю це її не вбиває, просто некомфортно почувається і переселяється на буряни.
Непрочитано 09.08.2019, 19:35   #334
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
Хватало 1 раз, тільки обробити треба добре, щоб знизу листя також, я думаю це її не вбиває, просто некомфортно почувається і переселяється на буряни.
Що не вбиває то факт. Бо по суті попелиця хоботом протикає листя, пагони, а сок під тиском сам потрапляє до рота. Коли в листю є достатньо калію воно стає не придатним для цього процесу. аналогічно старі листки і пагони попелиця не чіпає, тільки молоде.
Але через якийсь час мурахи знову занесуть попелицю. Ясно що в літі це вже так не актуально. Ви не замічали на скільки часу стає такої обробки ???
Для прикладу після обробки Конфідор максі- 30-40 днів в залежності від культури. Хоча мені писали, що в промисловому саді конфідор тримає 3-4 дні- тобто проявив резистентність.
Чому я писав, що вношу золу під дерево. Десь читав, що якщо щорічно вносити це добриво під дерева чи кущі, то через кілька років вони наситяться калієм і попелиця їх не чіпає.
Аналогічно Ніколай Вінтер вносить кавову гущу в пристовбурові кола і каже що попелиці немає
Всі ловчі пояси в мене не діють. Мурахи десантують в мене попелицю з повітря
Непрочитано 09.08.2019, 19:39   #335
Александр D.
Старожил

Рейтинг: 4717

Цитата:
для мене найбільша проблема це ТРАВА.
Придется живность завести.
Александр D. вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.08.2019, 19:54   #336
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Сообщение от Александр D. Посмотреть сообщение
Придется живность завести.
З одної проблеми отримати ще більшу. Як кажуть з вогню та в полум'я.
Хоч і село, але скоро корову можна буде побачити тільки по телевізору.
В невеликій частині села за 2 останні роки кількість коров зменшилась з 180 до 30. Послідовність зрозуміла.
Тому й проблема де діти траву. Раніше косили в дрімучих горах за 7-10 км від будинків. Тепер ніхто не бере висушене сіно в селі, між будинками.
Непрочитано 09.08.2019, 19:59   #337
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
Що не вбиває то факт. Бо по суті попелиця хоботом протикає листя, пагони, а сок під тиском сам потрапляє до рота. Коли в листю є достатньо калію воно стає не придатним для цього процесу. аналогічно старі листки і пагони попелиця не чіпає, тільки молоде.
Але через якийсь час мурахи знову занесуть попелицю. Ясно що в літі це вже так не актуально. Ви не замічали на скільки часу стає такої обробки ???
Для прикладу після обробки Конфідор максі- 30-40 днів в залежності від культури. Хоча мені писали, що в промисловому саді конфідор тримає 3-4 дні- тобто проявив резистентність.
Чому я писав, що вношу золу під дерево. Десь читав, що якщо щорічно вносити це добриво під дерева чи кущі, то через кілька років вони наситяться калієм і попелиця їх не чіпає.
Аналогічно Ніколай Вінтер вносить кавову гущу в пристовбурові кола і каже що попелиці немає
Всі ловчі пояси в мене не діють. Мурахи десантують в мене попелицю з повітря
Думаю до першого сильного дощу, та мені хватало і разу, за цей час пагони виростали, а вже потім тля їм нестрашна, ну покрутить верхівкове листя, та це не критично... тут головне що метод органічний.
Непрочитано 11.08.2019, 15:27   #338
kefimenko
Местный

Рейтинг: 586

Цитата:
Це ви влучно сказали. Я навіть допускаю хімізацію від тлі в основному перші кілька років.Бо старші дерева, які ввійшли в плодоношення менше піддаються.Так 12-15 річні яблуні не обробляю взагалі. Ясно що є плодожерка місцями.Але щось лишається і мені.Зате без хімії. Шкода що так не проходить з грибковими хворобами. Моніліози, курчавості, парші, дідімели без захисту дерева і кущі знищуть. Та й з захистом ще їх ніхто не подолав. Скільки хто не обробляє а вони є. Так що радіймо, що хоч щось можна виростити без тої хімії, яка після сроків очікування розкладається на воду і вітаміни
Мені дивно що ніхто не згадуе про господарське мило 15-20гр на 1л ,по великих деревах тяжкувато а по напівкарликах супер.А якщо ще червоного перцю добавити взагалі бомба але треба берегти очі , тому я не добавляю і обхожуся тільки милом .Обробляти потрібно регулярно як і виноград в цьому році було 4 обробки зараз вже молодого приросту немає і тлі майже нема.Але в осени потрібно зробити контрольний постріл чимось серйозним .Бо якщо не зробити то на весні тільки розпузкаються почки і тля вже з верху.На весні потрібно бути особливо уважним щоб не не прозівати перші ластівки ,а тоді лиш де-не де підбризкувати.
kefimenko вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 11.08.2019, 15:33   #339
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Сообщение от kefimenko Посмотреть сообщение
Обробляти потрібно регулярно як і виноград в цьому році було 4 обробки
Але це вже не вирощування без ухода. це навпаки трудоємкий процес. Не знаю на рахунок дати перцю. Але цибулиння і мило ніякого ефекту не давало взагалі.
Непрочитано 14.08.2019, 12:47   #340
Status quo
Селекціонер-аматор

По умолчанию Re: "Нехимические" способы борьбы с вредителями и болезнями

В мене без ухода ростуть селекційні зразки різних культур, зараз здивували яблуні, вдома практично все пошкодила плодожерка, а там її немає взагалі, мабуть дерева малі і інші дерева маскують (сосна), тому варю повидло із дійсно органічних яблук, але такий метод потребує великих площ і негарантує урожаю, тому що ті яблука може забрати кожен хто знайде, зате я там буваю лише раз на рік.
Ответ

Опции темы