форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Прочее > Барахолка

Барахолка Куплю - продам - обменяю - складчины

Ответ
Опции темы
Непрочитано 10.09.2019, 20:02   #1831
SVO
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 43309
По умолчанию Re: Отзывы о продавцах саженцев винограда (только отзывы и только о продавцах-форумчанах, членах Клуба питомниководов!)

Цитата:
Сообщение от Валерий2210 Посмотреть сообщение
хотілось би придбати 5-7 саджанців середньорослих технічних сортів на сильнорослих подвоях
Саме такі купував в нашому магазині.З більш ніж двох десятків технарів всі живі,дуже добре стартонули навесні,на більшій половині посаджених восени 2017 року вже не просто сигналки,а майже повноцінний врожай,з якого буде цьогоріч пробне вино.Слабші (якщо можна назвати слабкими з приростом 1,5-2 метри) є такими тільки тому,що їх притіняють інші кущі та дерева.Наступного року буде вино і з них.
Році в 2013-2014 саджав саджанці з магазина вже в мерзлу землю.Олександр Іванович намагався відмовити мене від покупки,але я настояв і таки купив і посадив.Вижили всі і дали добрий приріст.Пересорту не було ні разу.
Непрочитано 11.09.2019, 22:45   #1832
Валерий2210
Освоившийся

Рейтинг: 69
По умолчанию Re: Отзывы о продавцах саженцев винограда (только отзывы и только о продавцах-форумчанах, членах Клуба питомниководов!)

Цитата:
Сообщение от SVO Посмотреть сообщение
Саме такі купував в нашому магазині.З більш ніж двох десятків технарів всі живі,дуже добре стартонули навесні,на більшій половині посаджених восени 2017 року вже не просто сигналки,а майже повноцінний врожай,з якого буде цьогоріч пробне вино.Слабші (якщо можна назвати слабкими з приростом 1,5-2 метри) є такими тільки тому,що їх притіняють інші кущі та дерева.Наступного року буде вино і з них.
Році в 2013-2014 саджав саджанці з магазина вже в мерзлу землю.Олександр Іванович намагався відмовити мене від покупки,але я настояв і таки купив і посадив.Вижили всі і дали добрий приріст.Пересорту не було ні разу.
Дякую за інформацію. А які придбані Вами сорти і на який подвой вони були щеплені?
Валерий2210 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 11.09.2019, 23:54   #1833
SVO
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 43309

Цитата:
Сообщение от Валерий2210 Посмотреть сообщение
А які придбані Вами сорти і на який подвой вони були щеплені?
Першими були Мускат білий та Мускат Оттонель,Красень,ГР.По два кущі кожного.Вже маю з них добрі врожаї.
Про останні придбання сказати зараз не можу,їх перелік знаходиться на дачі разом зі схемою посадки.Про підвої теж не скажу,не цікавився,повністю довірився Олександру Івановичу,і не жалкую.Він добре знає,який підвой кращий для якого сорту,тому що сам вирощує ці сорти і робить з них вино.Ще й підказав мені,з чого в нашому регіоні можна отримати кращі вина,за що йому окрема подяка.
Ответ

Метки
благодарности, обман, продажа, саженцы

Опции темы