форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта абрикоса

Сорта абрикоса Наш каталог сортов абрикоса. Описания и обсуждение.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 15.07.2019, 07:36   #21
ark_75
Старожил

Рейтинг: 2741
По умолчанию Re: Помогите определить сорт абрикоса

Прошу допомогти розпізнати сорти, бірки погубились. Варіанти - Монастирський, Лескоре, Краснощокий(малоімовірно), Петропавлівський(теж малоімовірно), Ерлі Блуш:
1.
2.
Перші 2-а повністю достигші, кісточка відділяється добре, урожайні.

3.
Цей підписаний, як "Крупноплодний Дукі", але є сумнів, т.я. він вже майже достиг, а КД вважається пізнім сортом(початок серпня).
Непрочитано 15.07.2019, 17:03   #22
Алексей Усов
Прибывший

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 30

Колись більше 10 р. тому у мене під Черкасами Червонощокий починали знімати з 14-15 липня. На даний момент достиглі останні плоди зібрано - період достинання "гуляє" - можливо і з Крупноплідним Д. так само.
Алексей Усов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 17:44   #23
игорь-яцек
Старожил

Рейтинг: 18690

Покажіть плоди які в тіні,маю думку що всеж такі це Монастирскій.Просто збиває з пантелику дуже сильний окрас на сонці.Але кісточка схожа не на К.Дукі а саме на Монастирскій і форма теж.Про смак щось теж пару слів скажіть.
игорь-яцек вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.07.2019, 19:34   #24
ark_75
Старожил

Цитата:
Сообщение от игорь-яцек Посмотреть сообщение
Покажіть плоди які в тіні,маю думку що всеж такі це Монастирскій.Просто збиває з пантелику дуже сильний окрас на сонці.Але кісточка схожа не на К.Дукі а саме на Монастирскій і форма теж.Про смак щось теж пару слів скажіть.
На жаль, це останні плоди, тому в тіні вже ні чого не має. Там ситуація наступна, дерево росте над дорогою, я буваю на дачі раз на тиждень. Коли плоди ще були не достигші, то й про смак ще рано було говорити, а коли через тиждень достигли, то люди "добрі" допомогли, що й не дісталося покуштувати. Кілька штук лишилося, то смак сподобався, солодкі, соковиті, але толком і не розпробував, бо ще давав дітям скуштувати.
На перших 2-х фото, на скільки памятаю, не може бути Круплоплодний Дукі.

На третій фотографії абрикоси(там де бірка підписана Круплоплодний Дукі), якраз в глухій тіні, тобто в середині крони, трішки ще ніби як не достигші(станом на 13.07). Коли розломав, кісточка аж випала, і розлом відбувся на 3 частини.
Непрочитано 15.07.2019, 19:46   #25
игорь-яцек
Старожил

Цитата:
Сообщение от ark_75 Посмотреть сообщение
На жаль, це останні плоди, тому в тіні вже ні чого не має. Там ситуація наступна, дерево росте над дорогою, я буваю на дачі раз на тиждень. Коли плоди ще були не достигші, то й про смак ще рано було говорити, а коли через тиждень достигли, то люди "добрі" допомогли, що й не дісталося покуштувати. Кілька штук лишилося, то смак сподобався, солодкі, соковиті, але толком і не розпробував, бо ще давав дітям скуштувати.
На перших 2-х фото, на скільки памятаю, не може бути Круплоплодний Дукі.

На третій фотографії абрикоси(там де бірка підписана Круплоплодний Дукі), якраз в глухій тіні, тобто в середині крони, трішки ще ніби як не достигші(станом на 13.07). Коли розломав, кісточка аж випала, і розлом відбувся на 3 частини.
Шановний,це ваш перший врожай,скільки років дереву,де купували? Про К.Дукі не може бути й мови,ні форма ні кістка ні смак.....забудьте і ні кому не кажіть. Монастирскій на 90%
Непрочитано 16.07.2019, 06:44   #26
ark_75
Старожил

Цитата:
Шановний,це ваш перший врожай,скільки років дереву,де купували?
Урожай перший, дереву років 5-6, ніде не купував(дичка), щіплено в крону кілька сортів, живці брав на обмін у наших форумчан.
Монастирський, Лескоре (ті що можуть бути на перших трьох фото) та деякі інші сорти мені вислала одна форумчанка, з якою давно спілкуюсь, та обмінююсь живцями. У сортах не сумнівався, але на жаль погубились бірки, тому хотів визначитись для себе, де який.
Цитата:
Про К.Дукі не може бути й мови,ні форма ні кістка ні смак.....забудьте і ні кому не кажіть. Монастирскій на 90%
Про К. Дукі(4-а і 5-а фотографія), у самого був великий сумнів, я про це писав. Але, це один із сортів, на яких збереглась бірка із надписом сорту. Живець "цього сорту" мені вислала інша форумчанка. Але теж цікаво, якщо це не К. Дукі, то який, теж Монастирський(на 90%)?
Непрочитано 16.07.2019, 08:47   #27
игорь-яцек
Старожил

Цитата:
Урожай перший, дереву років 5-6, ніде не купував(дичка), щіплено в крону кілька сортів, живці брав на обмін у наших форумчан.
Монастирський, Лескоре (ті що можуть бути на перших трьох фото) та деякі інші сорти мені вислала одна форумчанка, з якою давно спілкуюсь, та обмінююсь живцями. У сортах не сумнівався, але на жаль погубились бірки, тому хотів визначитись для себе, де який.

Про К. Дукі(4-а і 5-а фотографія), у самого був великий сумнів, я про це писав. Але, це один із сортів, на яких збереглась бірка із надписом сорту. Живець "цього сорту" мені вислала інша форумчанка. Але теж цікаво, якщо це не К. Дукі, то який, теж Монастирський(на 90%)?
Я в темі абрикос Монастирскій виклав вчора декілька фоток, зайдіть будь-ласка і гляньте. Лескору теж викладав неділі дві назад, але в загальній абрикосовій темі . К. Дукі в мене пересорт, виявилось на днях, дереву доречі чотири роки, і весь цей час я тішив себе надіями, що в мене більше не буде пересорта, адже пів сотні дерев я вже чи викорчував чи перещепив. Добре що я весною в крону йому щепив три сорти. Вибачаюсь якщо не допоміг.
Непрочитано 16.07.2019, 23:47   #28
shav2008
Местный

Рейтинг: 464

Поспели сигналки, не помню что прививал.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20190716_133235.jpg (92.7 Кб, 22 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190716_133355.jpg (84.9 Кб, 26 просмотров)
shav2008 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 17.07.2019, 09:34   #29
игорь-яцек
Старожил

Цитата:
Сообщение от shav2008 Посмотреть сообщение
Поспели сигналки, не помню что прививал.
Варианты: Шалах ( ананасный), Цегледи Ориас.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 17.07.2019, 21:51   #30
Vtl
Старожил

Рейтинг: 1487

Цитата:
Цей підписаний, як "Крупноплодний Дукі", але є сумнів, т.я. він вже майже достиг, а КД вважається пізнім сортом(початок серпня).
Останні роки весна починається раніше і відповідно період цвітіння також. Літні місяці також тепліші. Наприклад цього року травень в Харкові був тепліший на два градуси, а червень аж на чотири з половиною. Тому початок достигання цього року теж раніший десь днів на 10...12. Багато хто за останні роки звик до такої ситуації і вже вважає її нормою. Але це не так. Перші стиглі плоди Крупноплідного Дуки скуштував вчора. В цьому році він краще забарвленний ніж в минулому і є рум'янець подібний тому, що у Вас на фото хіба що більш розмитий. Форма теж схожа. Єдине що в мене він дещо більший за розміром, незважаючи на те, що дуже сильно переобтяжений плодами. В минулому році був перший врожай. Плодів було небагато і відповідно середня вага була 70...80г. В цьому році 50...60г. Помітною прикметою сорту є та, про яку писав Проказін у відповідній темі- кисла шкірка. На початковому етапі достигання вона помітно контрастує з цілком солодкім м'якушем. Якщо у Ваших плодів ця прикмета є, то цілком ймовірно, що у Вас Крупноплідний Дуки.
Vtl вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы