форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Инструменты и техника

Инструменты и техника Инструменты виноградаря, техника, материалы и теплицы.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 05.05.2019, 19:54   #2431
игорь-яцек
Старожил

Рейтинг: 17825
По умолчанию Re: Прививочные ножи и прививочные секаторы

Цитата:
Сообщение от Pavel76 Посмотреть сообщение
В чем оличие двух верхних тина
Первый 2400,второй 1100. Ну и есть конечно отличия.

----------

Цитата:
Сообщение от Pavel76 Посмотреть сообщение
У Вас нет надписи Due Buoi,ниже двух волов.Наверное другая партия.
С другой стороны лезвия.
игорь-яцек на форуме   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 07.05.2019, 19:47   #2432
Pavel76
Освоившийся

Рейтинг: 92

Вот фото в нормальном качестве
http://forum.vinograd.info/showpost....&postcount=931
Pavel76 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.05.2019, 16:46   #2433
Oleksandr_BorySAD
Освоившийся

Рейтинг: 89

Доброго дня, маю ніж прививочний фелко, хочу собі ще один, на заміну, що порадите дуе боуї чи не пошкодувати і взяти тіну найдешевшу, там різниця 350 грн?
Oleksandr_BorySAD вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.05.2019, 19:43   #2434
NickDachnick
Старожил

Рейтинг: 3027

Маю як ТINA 685 так і Due Buoi 1202L. Будь-який з них - правильний вибір. Мені кожен подобається і як кажуть, гріє душу і милує око, кожен має гарний різ. TINA685- чудовий ніж, класна сталь зтвердість під 62 од. за Роквеллом), з коробки – гострий, та й добре гостриться і добре тримає заточку, однак не бачу потреби переплачувати за ТИНУ, бо: нескладний, доведеться мудрувати з чохлом для леза, відпускається він з картонним чохликом; й особисто мені ручка не до вподоби – якась дещо «худорлява», я її замінив на саморобну, як чохол використав від старого совєтського, приладнавши кліпсу. ніж тоді став –супер-пупер, але т є робота, та й не сама проста. Щоправда, сталь на Тіні дещо краща, однак для ваших задач хватить з лихвою Due Buoi 1202L. Візьміть до свого складаного Фелко складаний Due Buoi 1202L. Для невеликих об’ємів робіт – прекрасний варіант,бо сталь якісна, та й виглядає чудово і в руці лежить добре, теж непогано гостриться і непогано тримає заточку. Щоправда. «з коробки» недостатньо гострий, то ж або самому доведеться підгострити, або спробувати домовитись з Водоспадом, щоб перед відправкою вони ж підгострили (думаю, не відмовляться). Врешті, можете знайти на форумі багатенько матеріалів по цих красунчиках.
Вдалого вибору!
NickDachnick вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 08.05.2019, 21:45   #2435
Oleksandr_BorySAD
Освоившийся

Мені здається що коли багато щеплюєш то складати ножа щоразу взагалі недоречно, в ідеалі добре було б мати на нього кобуру, і після щеплення, перед тим як проводиш обмотку, засовувати туди його в розкладеному стані, адже кожного разу складати і розкладати , то трохи не практично і займає лишній час, та й коли я своїм фелко розкладним відділяв кору, пружина трохи слаба і лезо не стоїть на місці, можна порізатись, для таких маніпуляцій напевне краща лопатка з протилежної сторони. Отже я так розумію що по якості сталі що два бика що тіна для моїх цілей буде достатньою, недоліком тіни є лише те що вона не складна і трохи не зручна ручка, але сталь трохи краща. Отже я дійшов висновку, що треба купити і той ніж і той, щоб було спокійно спати і не думати що той чи інший краще, і збільшувати виробництво, адже живемо один раз, шкодувати на хороший інструмент то великий гріх. Тільки одне питання у всіх тін однакова сталь, чи в дешевого за 1000 гірша ніж в тих що по 2000?
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 09.05.2019, 19:37   #2436
NickDachnick
Старожил

Рейтинг: 3027

Сталь на всіх Тінах однакова, так вже відповідав на це питання Ігор Водоспад. І пояснював, що ціна "накручується" механізмом складання ножа і , латунними лайнерами. Від себе додам - значною мірою - розмірами, точніше - масою клинка (дорога сталь). Було б добре, якби у Вас були і Тіна і ДБ – цікаве було б ваше порівняння. Але…
Придивіться до ДБ 203С. Сталь, краща , ніж в решти Волів - під 60 одиниць Роквелла. Ручка з рогу вола – вигдядає гарно, та й добре лежить в руці, вага така, що відчувається річ в руці. Я б сказав – солідний ніж, такий не соромно дарувати. Основне ж для Вас – пружина ну дуже тверда, однією рукою скласти неможливо. Я таких твердих не зустрічав.
Примітка. Про те, що Ви збираєтесь робит багато щеплень Ви не повідомляли. Так от Тіною 685 багато щеплень зробти «за раз» без апгрейду ручки проблематично – саме через невисоку ергономіку ручки.
Вдалого вибору!
NickDachnick вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.05.2019, 21:08   #2437
Oleksandr_BorySAD
Освоившийся

Дуже дякую Вам за змістовне пояснення, якщо не куплю зараз то поїду в водоспад приміряю як в руці який ніж і там придбаю.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.05.2019, 17:46   #2438
Валерий Беляков
Освоившийся

Рейтинг: 103

Добрый день. Этой весной приобрел у форумчанина Бориса Мусиенко, ник botsman ,два ножика. Один с односторонней ,второй с двусторонней заточкой. Сталь х12мф .заявлена твердость 60 ед. Первым успел немного поработать. Очень понравился метал. Хороший рез и хорошо держит заточку. Второй ножик ждет августа. Поработаю этот сезон-отпишусь поподробней…
Изображения
Тип файла: jpg 2.jpg (80.1 Кб, 123 просмотров)
Валерий Беляков вне форума   Ответить с цитированием
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 12.05.2019, 22:04   #2439
Oleksandr_BorySAD
Освоившийся

Доброго вечора, нещодавно придбав ніж Due Buoi 203C в водоспаді, дякую тим людям що поралили цю модель, вже пробував в роботі, враження дуже позитивні, в руці лежить ідеально, ріже шикарно, прийшов зразу гострий, пружина міцна однею рукою не закриєш, ширина леза більша ніж у фелко, ручка з рогової кості носорога, виглядає дуже дорого і є важкою, відчувається в руці. Заточка напевне лінза, на фото. Як такий ніж гострити, чи достатньо камінця фелко і кожи що на фото, чи порадите ще щось для заточки і як її проводити, може є якесь путнє відео?
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20190512_224946_HDR.jpg (64.4 Кб, 66 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190512_225128_HDR.jpg (55.6 Кб, 61 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190512_225202_HDR.jpg (51.8 Кб, 51 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190512_225238_HDR.jpg (41.9 Кб, 39 просмотров)
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.05.2019, 22:25   #2440
Николай_4444
Местный

Рейтинг: 876

З носорога це перебор
Ответ

Метки
инструмент, прививка, прививочный секатор

Опции темы