форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноград (остальное) и вино > Разное-виноград > Семинары и встречи (виноград, вино)

Семинары и встречи (виноград, вино) Выставки, семинары, ярмарки, встречи и конференции по винограду, виноделию, вину, садоводству.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 10.01.2019, 21:35   #261
fizik2007
Прибывший

Рейтинг: 18
По умолчанию Re: Закарпатские фестивали вина: Мукачево. Берегово. Ужгород. Виноградов. Среднее

Сьогодні розпочався перший день найкращого фестивалю вина в Україні - "Червене вино 2019"

fizik2007 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 27.04.2019, 21:20   #262
Armaros
Прибывший

Рейтинг: 14
По умолчанию Re: Закарпатские фестивали вина: Мукачево. Берегово. Ужгород. Виноградов. Среднее

Виноградівський відкритий фестиваль вигоградарів-виноробів "Угочанська лоза 2019"
12 травня 2919 р., неділя
14-00
FB_IMG_1556398942317.jpg
Мальовничий Виноградів на Закарпатті запрошує 12 травня відвідати унікальний фестиваль виноградарів-виноробів "Угочанська лоза 2019". Урочисте відкриття фестивалю заплановано на 14 годину 30 хвилин у Парку Перені, що розташований навколо палацу баронів Перені. А перед відкриттям центральними вулицями міста пройде святкова театралізована хода.

Протягом усього дня в парку триватиме виставка "Сільських дворів" та виставка-продаж кращої виноробної продукції. В амфітеатрі парку лунатиме жива музика від автентичних фольклорних колективів, працюватиме дитяче містечко з атракціонами. О 22 годині запланована феєрична шоу-програма.
Armaros вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.11.2019, 13:33   #263
Pawtet
Освоившийся

Рейтинг: 208

Доброго дня.
Цієї суботи довелося попасти на фестиваль Божолє в Ужгороді. Враження..неоднозначні. Перше враження - дуже людяно, тиснява. Другий удар очікував на мене коли коли все ж вдалося підібратися до лотка "винодєла" і спробувати того закарпатського вина. Не знаю як його треба було робити, але гидкий присмак окислення забивав все. Стало зрозуміло, що плани обійти і перепробувати все потрібно терміново міняти, інакше шлунок може і бунт здійняти. Тому підходив тільки до тих продавців, у яких "біле" вино дійсно було біле, назви вин відповідали сортам винограду і висіла табличка з іменем винороба. Це відразу скоротило фронт пошуків разів у 5. Скажу відразу, хоч з білих дещо і пробував, але душа і шлунок бажають червоного, тому розповідатиму далі про нього. Найбільш популярними сортами (за Ізабеллу - ні слова) були Каберне Совіньон, Мерло, Одеський чорний і Голубок. Справжнього божолє було не так вже й багато, та і пробувати це мутне пійло якось бажання не виникало. Але з трьох вин, які я придбав, все ж одне було Мерло цього року, справді смачне, хоч запах ще дріждьовий. Також придбав Цвайгельт 2017, не супер, нормальне вино. Ну а що справді сподобалось, так це Аліберне від Ороса Руслана. Дуже насичене, щільне, здається ложку постав - стоятиме. Смак при цьому абсолютно збалансований, ну реально нямка. Спробував ще Голубок цього ж винороба, теж хороше, краще ніж у інших, але до Аліберне йому далеко. До речі, після дегустації Аліберне у моєї супутниці язик був фіолетовий, а у мене зовсім ні, так що це, певно, ще і від індивідуальних особливостей організму залежить.. Під кінець набрів на лоток з винами від Ковача, з червоних сухих були тільки Каберне Совіньон та Аліберне. Каберне як вино було непогане, але мені здалося не зовсім типовим. Легке, більше на розе схоже. Аліберне теж достойне, але в Ороса краще і в півтора рази дешевше
Ось такі от враження.
Pawtet вне форума   Ответить с цитированием
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы