форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Уход за виноградником

Уход за виноградником Уход, общая агротехника винограда

Ответ
Опции темы
Непрочитано 14.02.2020, 11:21   #2631
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 42395
По умолчанию Re: Культура винограда в защищённом грунте

Цитата:
Сообщение от мастерок Посмотреть сообщение
Будем проверять,сейчас заканчиваю строительство теплички на 13 соток как у Сергея Сидоряки,он же и порекомендовал обязательно посадить хотя бы ряд Велеса,саженцы уже закупленны.
Перевірити можете,але майте на увазі що підвищена вологість у теплиці та висока температура під час цвітіння не буде сприяти доброму запиленню..Тому мусите під час цвітіння залишити тільки зверху над кущами накриття, для провітрювання кущів, бока теплиці або зняти або підняти на той час....У себе у 30літній скляній теплиці ,такого зробити не можу,тому запилення більшості самозапильних сортів є проблематичне..В той же час сорти з ФЖК запиляються в таких моїх умовах на 5..
мирон на форуме   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.02.2020, 18:56   #2632
мастерок
Местный

Рейтинг: 866

Предупреждён,значить вооружён!Дякую,зверну увагу на цей нюанс.Хоча взагалі мене дивує що усі вважають що теплиця це велика вологість,особисто в мене цього немає,в існуючій теплиці на 3 сотки 2 протилежні стіни повністю підйомні та й в новій планую робити так само,як буде мало,то зроблю підйомними усі 4 стіни.
мастерок вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.02.2020, 19:07   #2633
мирон

Цитата:
Предупреждён,значить вооружён!Дякую,зверну увагу на цей нюанс.Хоча взагалі мене дивує що усі вважають що теплиця це велика вологість,особисто в мене цього немає,в існуючій теплиці на 3 сотки 2 протилежні стіни повністю підйомні та й в новій планую робити так само,як буде мало,то зроблю підйомними усі 4 стіни.
Це Вам так здається.Вартує тільки поміряти вологість.Бо випаровування вологи хоча й би з листків на кущах підвищує її сильно.Особливо це помітно рано -вранці, та у тиху погоду.Та і окрім того без замірювання вологості ,коли є прояви СГ на листках чи суцвіттях, то це означає що умови для неї, та це те що їй і потрібно .Тим більше що з роками розвиток СГ все посилюється ,у сприятливих для неї умовах.Тому підйомні стіни це великий + для пониження вологості, та доброго провітрювання.Та не забувати про профіл. обробки проти неї.Тим більше що препаратів, які їй протидіють вистачає.Та головне приміняти їх тоді коли потрібно, а не тоді коли вже пізно..
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.02.2020, 21:04   #2634
мастерок
Местный

Рейтинг: 866

"Здаеться" то не наш метод,хоча й теплиця розташована в 5 метрах від будинку,але я не люблю туди бігати по ночах чатувати на приморозки,тому й прикупив метеостанцію,так що точну температуру та вологість я таки знаю.Звісно якщо теплиця весною на ніч глухо зачинена,то до ранку може бути й 90 відсотків.Літом стіни завжди підняті.Але що таке сіра гниль в теплиці я нажаль таки знаю.
мастерок вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 14.02.2020, 21:18   #2635
мирон

Цитата:
"Здаеться" то не наш метод,хоча й теплиця розташована в 5 метрах від будинку,але я не люблю туди бігати по ночах чатувати на приморозки,тому й прикупив метеостанцію,так що точну температуру та вологість я таки знаю.Звісно якщо теплиця весною на ніч глухо зачинена,то до ранку може бути й 90 відсотків.Літом стіни завжди підняті.Але що таке сіра гниль в теплиці я нажаль таки знаю.
Так Вам це здається, що під 90% вологості у теплиці все є добре. Ви вимірюєте вологість на рівні грунту ,на рівні суцвіть чи на висоті 2м.?... Та не потрібно думати що вже все знаєте, як дати раду різним хворобам винограду ,які якраз у теплицях шкодять більше ніж у ВГ.Тим більше що Ви вже знайомі з роботою СГ....Часом і стіни підняті не допомагають коли дощова погода під час цвітіння ,та ще і під час дозрівання ,коли на очах врожай пропадає.. А так як виноградарь Ви ще молодий ,то у Вас ще все попереду..Нехай щастить Вам надалі. ...
Ответ

Метки
закрытый грунт, теплица

Опции темы