форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноград (остальное) и вино > Вина > Вина Украины

Вина Украины Каталог украинских вин.

Ответ
Инструменты Статьи

По умолчанию Вина Украины

Каталог украинских вин.

Как создать статью в разделе Вина.

Редакторы: Виталий
Создано Виталий, 30.01.2010 в 10:45
Последнее редактирование Виталий, 30.01.2010 в 11:44
162 Комментария , 75215 Просмотров
(Защищенная Статья)

Статей в Вина Украины
Есть 135 Статей в Вина Украины.

M

А

Б

В

Ж

И

К

Л

М

Н

П

Р

С

Т

Ф

Х

Ч

Ш

Э

Непрочитано 28.07.2019, 17:07   #161
Vunograd54
Местный

Рейтинг: 433
По умолчанию Re: Вина Украины

В результаті довгих пошуків дійшла черга до того щоб взяти на пробу ще щось з коблева. Скажу так що на цей раз це вино яке має певний смак з тонами округлості, червоних ягід, червоної вишні і спирту з бочки але в цілому змішано все гармонійніше ніж іноді буває у відчизняних компаній і в цілому я не скажу що це вино нічого неварте, але тільки лише у певних категоріях. Я п'ю усі вина при кімнатній температурі, навіть за 75 грн. Незнаю чесно кажучи що вони хотіли написати на етикетці, але особисто я розраховую на те що купуючи каберне з витримкою близько трьох років його не доветься пити при температурі 12-14 градусів. Можливо треба більше змісту і менше понтів

Похвальні оди я їм писати не буду і на цей раз теж. Для мене ця категорія вин це кріплені вина, а там вже зовсім інша культура. Шкодую що не взяв шабо. Недобираю я вин Коблево і чорт з ним. Це не та продукція яка дійсно варта. Обід пройшов, а враження поганенькі в цьому і вся різниця. ОХолоджуйте там собі і далі...

----------

Шабо моментс каберне сухе я не назву ідеальним вином теж, але воно в мене залишило позитівні враження. Таніни призодять лише з витримкою.

Стають у мене криво в організмі ті коблевські напої, прямо ком у горлі все... Так що і надалі справи з ними мати не хочу не дивлячись на присутню 'якість'...

Вся серія шабо моментс для мене виглядає дуже достойно, не пив тільки червоне напівсолодке не моє це все ж пити солодкі вина зайвий раз, в мускатному мускату немає зате відчувається хороше шардоне, вино оригінальне і приємне на смак з тонами анісу. Піно в розе теж для мене легкий та приємний без відчуття водянистості чи домішок. Таке вино можливо і зберігати можна на потім.

Що до іншого є ще вина буковина вайнері, коштують максимально дешево, але у каберне їхнього і у мускату мальва якість вина суттєво вища за все що є в цьому ціновому діапазоні і взагалі вина достойні.
Vunograd54 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 29.07.2019, 16:13   #162
naric
Старожил

Рейтинг: 1845

Цитата:
Сообщение от Vunograd54 Посмотреть сообщение
ще щось з коблева
Купил недавно Коблево reserve сухое Мерло. Та це ж гадость (с). Мерлом и не пахнет, на вкус - переспевшая Молдова после криоотжима. Шабо хоть и не сказка, но хоть паслён чувствуется +дешевле.

П.С. Переворачивайте фотографии. Вы бы ещё вверх ногами их расположили.
naric вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 04.08.2019, 12:48   #163
serjiok
Старожил

Рейтинг: 5231

Купил сегодня котнар горобчики "Траминер полусладкий" -гыдота ещё та. Да в два раза дешевле Трубецкого, но ну его нафиг. Вот хочется у котнаровцев спросить - а совесть винодела вообще существует? Я бы постыдился такое вино делать, уж лучше перегнать на чачу.
serjiok вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Метки
вино, украина
Инструменты Статьи