форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта сливы

Сорта сливы Наш каталог сортов сливы. Описания и обсуждение.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 17.08.2019, 18:51   #31
Voloshun Ivan
Старожил

Рейтинг: 9297
По умолчанию Re: Ренклод зеленый (Zelená renklóda)

Цитата:
Сообщение от Клим'юк Роман Посмотреть сообщение
Річ в тому, що після укорочення однорічного приросту, після того як на плоди попало світло- вони всі стали жовтого кольору з нальотом, який стирається. кістка відокремлюється, смак медовий. Урожай кожний рік. Вага плоду десь від 30-80г. Як малий персик.Більша абрикоса. Саме дерево в 2 рази більше від дерева сливи Стенлей. Плоди дуже гарно пахнуть, але сам смак не сильно ароматний. Всі хто пробує в захваті. Практично завершує плодоношення. Тобто до Спаса 19 серпня відійде.
Ось такий колір сливи. Фото не моє. Скачав.
Пане Роман, плоди Вашої сливи мають схожість на медову, прошнуруйте всі властивості листків, стовбура , плодів, термін дозрівання, смакові - Ви знайдете назву Вашого сорту.
Voloshun Ivan вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 17.08.2019, 22:41   #32
Клим'юк Роман
Старожил

Рейтинг: 2234

Цитата:
Сообщение от Voloshun Ivan Посмотреть сообщение
Пане Роман, плоди Вашої сливи мають схожість на медову, прошнуруйте всі властивості листків, стовбура , плодів, термін дозрівання, смакові - Ви знайдете назву Вашого сорту.
Так Слива медова це і є ренклод ранній( Тараненко оригінатор).Це синоніми. http://proxima.net.ua/prunus-domestica-medova.html
Бо там де брав цю сливу під назвою Блю фрі так і сказали, що слива називається біла медова, коли заявив що від них непонятна жовта слива.
Але в нас бачив кілька похожих жовтих. Так що до кінця не понятка. Нехай буде ренклод ранній( медова). Для мене головне смак. Як на мене вона мені більше подобається за всі сині сорти, оскільки має дуже гарний солодкий дійсно медовий смак. Хоча сам Мед не люблю в принципі.
Тільки в описі пише, що кістка трудно відділяється, а в мене в повністю достиглих відділяється.
Клим'юк Роман вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 18.08.2019, 20:00   #33
Voloshun Ivan
Старожил

Рейтинг: 9297

Цитата:
Сообщение от Клим'юк Роман Посмотреть сообщение
Так Слива медова це і є ренклод ранній( Тараненко оригінатор).Це синоніми. http://proxima.net.ua/prunus-domestica-medova.html
Бо там де брав цю сливу під назвою Блю фрі так і сказали, що слива називається біла медова, коли заявив що від них непонятна жовта слива.
Але в нас бачив кілька похожих жовтих. Так що до кінця не понятка. Нехай буде ренклод ранній( медова). Для мене головне смак. Як на мене вона мені більше подобається за всі сині сорти, оскільки має дуже гарний солодкий дійсно медовий смак. Хоча сам Мед не люблю в принципі.
Тільки в описі пише, що кістка трудно відділяється, а в мене в повністю достиглих відділяється.
99%, що це так - Біла Медова , або ж (Ренклод Ранній), одне і теж, чудові сорти.
Хороших Вам врожаїв.
Voloshun Ivan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 18.08.2019, 21:03   #34
Nikaaienn
Старожил

Рейтинг: 1686

Покупала сливу как Блю Фри. Созрело то ,что на фото. Слива сладкая, вес в среднем 30 г, первое плодоношение. На сайте питомника, где покупала сливу, сорт значился как Ренклод ранний.
Изображения
Тип файла: jpg image.jpg (116.7 Кб, 18 просмотров)
Nikaaienn вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.08.2019, 20:54   #35
Клим'юк Роман
Старожил

Рейтинг: 2234

Цитата:
Сообщение от Nikaaienn Посмотреть сообщение
Покупала сливу как Блю Фри. Созрело то ,что на фото. Слива сладкая, вес в среднем 30 г, первое плодоношение. На сайте питомника, где покупала сливу, сорт значился как Ренклод ранний.
І в мене так, і у Вас замість блю фрі ренклод ранній. Можливо блю фрі це також ренклод ранній. Звичайно що це я пожартував.
Клим'юк Роман вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 27.08.2019, 23:29   #36
Nikaaienn
Старожил

Рейтинг: 1686

Не знаю как правильно, ренклод зелёный или ранний, но слива очень вкусная. Попробовала посушить несколько штук, в сушеном виде тоже понравилась.
Изображения
Тип файла: jpg image.jpg (120.9 Кб, 18 просмотров)
Nikaaienn вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы