форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Прочее > Беседка

Беседка Не о саде винограде, а обо всем-всем другом, что интересно форумчанам.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 04.02.2017, 10:41   #51
iqor
Старожил

Рейтинг: 1668
По умолчанию Re: Сыроедение, Фрукторианство...

Цитата:
Сообщение от Zebra Посмотреть сообщение
тема важная как по мне не только с точки зрения здоровья но и состояния сознания
я не їм м"яса десь 15 років. в 2009 році почав практикувати голодання, і ввів ряд інших змін у своє життя.
за 2009 рік, в загальному я проголодував 114 днів. далі, з кожним роком все менше, і тепер знову розслабився та зажирів.
все, що описувалось раніше, пройшов на собі. я зараз згадую ту легкість в той час, і ясність , і хочу знову взятися трохи за себе, але щось воно туго "береться"....
так там дійсно, міняється не тільки здоров"я, ти починаєш мислити по іншому.речі, які до цього буде неважливими та дріб"язковими, починають нести смислову нагрузку. ти стаєш ближче до природи, і реально починаєш відчувати що таке наближатися до гармонії.
для прикладу, навіть такий момент. я не вважаю себе зразковим християнином, навіть більше, не дуже жалую церкву і маю до неї ряд претензій. але проголодувавши 33 сутки, я зовсім по іншому почав розуміти 40-ка денний піст Христа в пустелі. не стверджую що я його розумію правильно а інші ні. але я розумію його призначення, ціль, отримані результати, а до того я тільки констатував цей момент...а це дві різні речі.
тому вважаю, що кожному священослужителю, бажано пройти ось такі довготривалі сроки утриманняя від їди. можливо вони дещо по-іншому трактували ті чи інші моменти.
але це лише моя думка така.
в любому випадку коли ми наводим лад в організмі, то ми очищаєм не тільки тіло, а й свідомість.

загалолм від усього того що впроваддив у своє життя, я отримав ряд плюсів. по-перше я реально підтягнув своє здоров"я, в мене пропав цілий ряд болячок, які не давали мені спокою роками...також я змінив своє життя на рівні свідомості. по іншому глянув на ряд процесів, по іншому почав вирішувати та діяти. зазначу, що життя стало на порядок комфортніше, цікавіше та прекрасніше. також я реально в певній мірі , навчився очевидно керувати та змінювати своє життя.можливо не на всі сто, але цілком усвідомленні та очевидні дії, реально змінюють до певної міри, стан речей.

також,для прикладу-проста та реально дієва практика, перевірена неодноразово. як тільки чіпляється яка простуда чи щось подібне-одразу на голод. три сутки вбивають любий вірус та виліковують любу простуду. мені достатньо два дні.перший подібний випадок лікування, коли було доволі прохолодно , вітри та мряка, а батьки копали картоплю, я підхопивши болячку, зайшов на голод та вийшов на город, в одній сорочці їм допомагати. мати кричала і виганяла з городу.під кінець другого дня , я вже був здоровий. після цього вона на такі речі реагує спокійно.
те саме і по довготривалих голодування. на першому, мати вночі заходила в кімнату подивитися чи я ще живий. а тепер вже сама каже, дивлячись на мене, що мені пора на голод бо зажирів. вийшло так, що моя практика, також частково змінила свідомість моїх батьків та знайомих..

а сироїдство, особливо для мене, дуже ефективне на перших порах після виходу з голоду. воно частково продовжує продовжує чистку, в той же момент налагоджуючи травлення.
тут такий момент. що якщо надати перевагу цитрусовим , та іншим фруктам, то ми продовжуємо очищення організму, і всі речовини та сполуки(токсини), утворені результаті чистки, виводяться назовні. як тільки ми даємо крохмальний продукт(овощ), будь то морква чи ще щось, навіть сирі. організм блокує депо виводу вище названих речовин і вони залишаються там де були. і виводяться вже іншими механізмами, які не зупиняються від впливу споживання крохмалю, але мають місце в набагато менших об"ємах. плюс організм переходить на інший режим травлення.
ось тут і можна чітко спостерігати як міняються механізми роботи організму під впливом зміни виду їди. просто коли звичайна людина щось змінить у своєму харчування, ці зміни наступатимуть на порядок пізніше та будуть на порядок менш замітними. то коли йти з іншої сторони(з боку голоду), то вони більш чіткіше фіксуються та очевидні.

це не агітація за повне сироїдство , бо там не все так просто, та й сам маю до нього ряд питань. але бажано усвідомлювати його переваги, та час від часу користуватись при потребі...
iqor вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы