форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Результаты опроса: Чи дозріли у вас сорти ранньо-середнього строку достигання в умовах відкритого грунту у цьому році?
Так, повністю. 39 54.17%
Практично. Їсти можна, але без задоволення. 29 40.28%
Ні, кислятина ще та. 4 5.56%
Голосовавшие: 72. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
Опции темы
Непрочитано 30.01.2013, 01:00   #1
Робот уведомитель
Объявления администрации

Рейтинг: 0
По умолчанию Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Пов'язані теми:
- Клуб "Виноградарі Прикарпаття";
- Свято сиру і вина у Львові 19-21 жовтня 2018 р.;
- Свято винограду та вина в Івано-Франківську 25-26 серпня 2018 р.;
- Дегустації вина у Чернівцях.

Кліматичні карти (нажати для перегляду)
Робот уведомитель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 12.04.2019, 13:25   #9571
Електрон
Старожил

Рейтинг: 3040
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

На ЮН бруньки скоро відкиються. Висунулись та позеленіли вже.
Відчуваю що агроволокно не дарма приготував.
Електрон вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 13.04.2019, 09:35   #9572
Борис Галицкий
Старожил

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 25738

Цитата:
Сообщение от aplel Посмотреть сообщение
Доброго дня. Підскажіть в чому причина чи проблема, краї молодих листочків на чубуках підсохші. Знаходяться в квартирі, вологість грунту норм.
Окрім дренажних отворів в дні контейнерів зробіть їх і на стінках фляг. Зверху грунт може й виглядати в нормі, а от ткнувши палець в нього Ви відчуєте, що в нього може бути забагато вологи, внаслідок цього можливе підсихання країв листочків. Проводити полив частіше, ніж 1 раз в два тижні не рекомендується, тільки при наборі значної частини листків і пагонів це допустимо. Переносять любу рослинність з північного вікна на південне тільки в похмуру погоду, яку передають протягом наступних декількох днів.
Непрочитано 13.04.2019, 18:22   #9573
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 34101

Добрий вечір.Хоч на дворі і холодно ,але у теплиці вдень до +20 .Тому розкривання бруньок на всіх ще нерозкрившихся кущах йде повним ходом.Лора вже 5 листок випустила ,та спавші до тепер кущі теж пішли у рух.Прививка на кущі Анюти, Малинового звону(Калугіна), почала ріст і брунька збільшується на очах.Решта прививок на Лучистому та Тасоні ,на обрізках їх рукавів, Алвікою,Рембо та Хеленою, ще засипані тирсою і буду вскривати їх у понеділок, щоб побачити що з ними ,бо вже час їм піти у ріст. Кущик Гарольда який спішив розкриватись першим,так і не розкрився ,бо висохли більшість бруньок на лозі.Покищо його не чіпаю ,бо надіюсь що буде все добре,так як лоза ще зелена та мокра.А ні то така його доля.Вскриття тоді покаже причину загибелі .....У ВГ тільки Аладдін має до 1см. набухші бруньки.Решта кущів тільки показує кінчики бруньок з під луски.Та у понеділок,так думаю,буду підвішувати рукава з лозами у ВГ на перший дріт,тих кущів що ростимуть на вертикальних шпалерах.Якщо не прийдеться знімати -ховати пагони у теплиці ,від приморозків.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.04.2019, 18:44   #9574
мастерок
Освоившийся

Рейтинг: 481

Щось мені здається, що саме зараз Ви якраз і ховаєте усе,бо на ніч приморозок передають.
Дай Боже щоб пронесло!
мастерок вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 14.04.2019, 19:32   #9575
мирон

Цитата:
Сообщение от мастерок Посмотреть сообщение
Щось мені здається, що саме зараз Ви якраз і ховаєте усе,бо на ніч приморозок передають.
Дай Боже щоб пронесло!
Нічого не буду ховати,набридло мені біля винограду танцювати ... Що має змерзнути нехай мерзне..Фанатизм закінчився.Нехай хоч трохи сам росте,а то будь що, і біжи до нього.Та і не вартує воно того.
Непрочитано 14.04.2019, 20:47   #9576
Mykolay
Освоившийся

Рейтинг: 349

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Нічого не буду ховати,набридло мені біля винограду танцювати ... Що має змерзнути нехай мерзне..Фанатизм закінчився.Нехай хоч трохи сам росте,а то будь що, і біжи до нього.Та і не вартує воно того.
Я свій поклав на землю і накрив агроволокном 50 по дугах, і нехай стоїть так до травня, а то вже надоїла та лотерея "пронесе-не пронесе ???"(Бруньки вже опушилися) Десь за два тижні ,якщо все буде добре, повиламую двійники, трійники...І нехай гріється в парнику.
Mykolay вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.04.2019, 08:42   #9577
мирон

Цитата:
Сообщение от Mykolay Посмотреть сообщение
Я свій поклав на землю і накрив агроволокном 50 по дугах, і нехай стоїть так до травня, а то вже надоїла та лотерея "пронесе-не пронесе ???"(Бруньки вже опушилися) Десь за два тижні ,якщо все буде добре, повиламую двійники, трійники...І нехай гріється в парнику.
Так він ще скоріше почне бруньку випускати у ріст,коли буде прикритий агроволокном.Бо у такому випадку ця будова над ним буде парником.Вдень при сонячній погоді всередині і +30 припече.От на початку-середині травня, коли теж часто бувають останні весняні приморозки, вже по розкритим брунькам чи малим пагонам ,у випадку морозних ночей ,такий парник можна спорудити на декілька днів.Інакше у Вашому випадку можна мати на той час пагони і за 50см.довжиною, які при підніманні з землі, частково самі можуть і пронормуватись як самі захочуть,особливо коли цю операцію робити без помічника.........П.С. Сьогодні на ранок приморозку не було ,на завтра пишуть теж не повинно бути ,а далі вже йде тепло.
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.04.2019, 10:24   #9578
Mykolay
Освоившийся

Рейтинг: 349

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Так він ще скоріше почне бруньку випускати у ріст,коли буде прикритий агроволокном.Бо у такому випадку ця будова над ним буде парником.Вдень при сонячній погоді всередині і +30 припече.От на початку-середині травня, коли теж часто бувають останні весняні приморозки, вже по розкритим брунькам чи малим пагонам ,у випадку морозних ночей ,такий парник можна спорудити на декілька днів.Інакше у Вашому випадку можна мати на той час пагони і за 50см.довжиною, які при підніманні з землі, частково самі можуть і пронормуватись як самі захочуть,особливо коли цю операцію робити без помічника.........П.С. Сьогодні на ранок приморозку не було ,на завтра пишуть теж не повинно бути ,а далі вже йде тепло.
Я розумію що є ризики, але виноградник знаходиться в селі і я не маю змоги укрити його перед самим заморозком. Не я перший придумав таке укриття, Андрій Мусіянович https://www.facebook.com/groups/7280...6850229824847/робить таке укриття декілька років підряд і задоволений. Звичайно підвязка ускладнюється, але з помічником думаю справимося. Краще синиця в руках, ніж журавель в небі. Якщо за пргнозом буде стабільне тепло, то я його відкрию. А пагонів завжди можна залишити з запасом. Якщо виноградник був би біля дому, то було б простіше.

----------

Сьогодні в нас було - 2, а на цю ніч передають - 3.
Mykolay вне форума   Ответить с цитированием
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.04.2019, 12:09   #9579
pvl.ukr.net
Местный

Рейтинг: 869

зранку було -3
Непрочитано 15.04.2019, 13:42   #9580
Борис Галицкий
Старожил

Рейтинг: 25738

На моїй ділянці в 6 ранку було +1, на траві напевно -2-3, місцями біло, під ногами шелестить, але воду в ємкостях не встигло прихватити, значить десь перед самим ранком суттєво похолодало. Напередодні пройшовся кріопротектором по персикам, абрикосам, сливам, кущах винограду, в яких почали набухати бруньки. Покищо все нормально.
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Ответ

Опции темы