форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Земляника, малина, ежевика и др. ягоды > Сорта малины

Сорта малины Наш каталог сортов малины

Ответ
Опции темы
Непрочитано 28.12.2014, 20:02   #11
Tezier
Член Клуба Питомниководов

Записей в дневнике: 2
Рейтинг: 42227
По умолчанию Re: Моллинг Жуно (Malling Juno)

Цитата:
Сообщение от Батькив Сад Посмотреть сообщение
В туннелях или в открытом грунте?

----------

Тут я пару статей из польских журналов перевел. Есть интересная информация по новинкам.
http://rus.batkivsad.com.ua/polskijj...ati-po-maline/
Открытый грунт.
В тунелях созревает к 20-тому мая.
www.facebook.com/Zemlyanika.LTD/
Tezier вне форума   Ответить с цитированием
18 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 06.01.2015, 15:15   #12
божко дима
Освоившийся

Рейтинг: 388

Парни из "Фру-тек" ВРОДЕ БЫ могут привезти саженцы М.Дж.из Британии если будет заказ на паллету(5 тыс. шт.)примерная цена0,6фунта за шт.Может на форуме соберётся склачина на сколько-нибудь тысяч штук.
божко дима вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 06.01.2015, 17:23   #13
Tezier

Цитата:
Сообщение от божко дима Посмотреть сообщение
Парни из "Фру-тек" ВРОДЕ БЫ могут привезти саженцы М.Дж.из Британии если будет заказ на паллету(5 тыс. шт.)примерная цена0,6фунта за шт.Может на форуме соберётся склачина на сколько-нибудь тысяч штук.
0.6 фунта это цена уже в Украине ?

Я первый в очередь встану, если ребята из Фру-Тека расскажут, что это за саженцы такие, которые с доставкой в Украину, растаможкой и их инетересом продаются дешевле чем эти саженцы стоят в Англии в питомнике.
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 06.01.2015, 22:37   #14
божко дима
Освоившийся

Может я что-то недопонял, но Тарас(менеджер)мне так сказал.Можете лично уточнить его тел.06777600108,мне эта цена показалась правдоподобной,весной 2014г. анг.саженцы(как на мой профанский взгляд отл. кач-ва)сттоили14гр.(джоан дж. Глен эмпл,октавия,и др.).Осенью покупал Глен фаин вгоршках(№9) по 8,6гр. с доставкой обошлось по 10.Думаю в эту цену кроме себестоимости, плановой прибыли входит также роялти.Думаю мало кто из производителей-одиночек саженцев в нашей стране могут с ними конкурировать.Когда вижу или слышу цену на саженцы малины30-50гр.мне становится грустно и вспоминаюся слова о перекосах вэкономике,ценообразовани,откатах,взятках и отсутствии здравого смысла.Я не на зарплате,я производитель и взятку давал давно ,Гаишнику.
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 06.01.2015, 22:46   #15
Tezier

Цитата:
Может я что-то недопонял, но Тарас(менеджер)мне так сказал.Можете лично уточнить его тел.06777600108,мне эта цена показалась правдоподобной,весной 2014г. анг.саженцы(как на мой профанский взгляд отл. кач-ва)сттоили14гр.(джоан дж. Глен эмпл,октавия,и др.).Осенью покупал Глен фаин вгоршках(№9) по 8,6гр. с доставкой обошлось по 10.Думаю в эту цену кроме себестоимости, плановой прибыли входит также роялти.Думаю мало кто из производителей-одиночек саженцев в нашей стране могут с ними конкурировать.Когда вижу или слышу цену на саженцы малины30-50гр.мне становится грустно и вспоминаюся слова о перекосах вэкономике,ценообразовани,откатах,взятках и отсутствии здравого смысла.Я не на зарплате,я производитель и взятку давал давно ,Гаишнику.

Тогда давайте называть все своими именами.
Фру Тек в горшках продает свои растения, которые выращивают из корней под Винницей и без всяких роялти.
И одно дело качественный готовый саженец и другое дело расточек в маленьком горшке.
Вы барали саженцы оптом, а про перекос явно указывалаи на розничные цены, что не маловажно.
Потом, сорта которые Вы описали относятся к групре обычных, и цена на них не высокая.
Все новые сорта изначально стоят других денег.
И если саженцы из группы "новинок" и реально из Англии, то они никак не могут стоить 0,6 фунта в Украине.
Есть всего два питомника которые на данный момент продают саженцы МЖ в Англии.
И цена "там", гораздо выше, чем вам предложили "здесь"
Цена на саженцы малины в Англии не является шпионской информацией, в Интернете ее легко найти.
Сами сравните и подумайте.
Так же не будем забывать что саженцы делятся по классам.
Вам какой класс предложили ?
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 07.01.2015, 06:56   #16
божко дима
Освоившийся

Ваши доводы, убедительны ,в моём мозгу зародили сомнения:правильно ли ясформулировал вопрос,компетентен ли менеджер давший мне на него ответ ,правильно ли я понял его ответ?Невелик труд и переспросить(работа Тараса заключается в том чтобы давать ответы на подобные вопросы) вопрос в том будет ли сформирован заказ в 5тыс. шт.саженцев сорта Моллинг джуно?
Непрочитано 07.01.2015, 11:41   #17
Tezier

Цитата:
вопрос в том будет ли сформирован заказ в 5тыс. шт.саженцев сорта Моллинг джуно?
Что бы ответить на этот вопрос надо получить ответ, что за саженцы мы покупаем и каким образом была достигнута озвученая цена ?
Кота в мешке покупать никто не будет.
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.01.2015, 19:08   #18
Serg-ok
Старожил

Рейтинг: 6529

Цитата:
Сообщение от Tezier Посмотреть сообщение
Тогда давайте называть все своими именами.
Фру Тек в горшках продает свои растения, которые выращивают из корней под Винницей и без всяких роялти.
Шановний Максиме, я маю до Вас велике прохання не писати тих речей, в яких Ви особисто не компетентні - а саме в нашій системі ціноутворення на садивний матеріал.
Я жодним чином не хочу Вас образити, проте вказана Вами інформація про те, що наша ціна на саджанці не включає роялті абсолютно не відповідає дійсності!
В нашому власному виробництві ми вирощюємо саджанці лише тих сортів, на які в нас є ліцензія (або вільні не захищені сорти) на вирощування. Саджанці вирощуються з імпортованого оздоровленого матеріалу (з наявною ліцензією у нас є доступ до SE/SEE). А ціна на саджанці завжди включає ліцензійні платежі у вигляді роялті (пропозиція включає базову ціну саджанця та роялті окремо). Це стосується як касетних саджанців так і горщечкових.

----------

Цитата:
И одно дело качественный готовый саженец и другое дело расточек в маленьком горшке.
Що стосується якості саджанців в горщиках р9, то я не радив би Вам коментувати наші параметри якості, при цьому не маючи жодної уяви про що йде мова.
Також ми ні від кого не приховуємо того факту, а навпаки чітко вказуємо на те, що ми пропонуємо імпортовані саджанці навесні, а саджанці власного виробництва (касетні та горщечкові) влітку.

----------

Цитата:
Шановні колеги, я дуже перепрошую за неточність, яку допустив мій колега, коли озвучив ціну на саджанці Молінг Джуно 0,60 фунта та за ті незручні дискусії, викликані не вірною інформацією. 0,60-0,65 фунта - це наша ціна на саджанці більш поширених сортів (Глен Емпл, Глен Файн, Октавія, Джоан Джей, тощо).

Що стосується саджанців Молінг Джуно, то їх ціна складає 0,75 фунта з ПДВ (по курсу міжбанку на сьогодні 25-26грн/фунт), так як це більш новий сорт, з вищим роялті та вищою ціною у постачальника.

----------

Цитата:
Потом, сорта которые Вы описали относятся к групре обычных, и цена на них не высокая.
Все новые сорта изначально стоят других денег.
И если саженцы из группы "новинок" и реально из Англии, то они никак не могут стоить 0,6 фунта в Украине.
Есть всего два питомника которые на данный момент продают саженцы МЖ в Англии.
Максиме, я думаю для Вас, як і інших форумчан не є секретом, що саджанці малини ми постачаємо з Великобританії і лише від одного постачальника - RW Walpole Ltd, що підтверджується імпортними/митними документами, що надаються покупцю.
Саджанці заїжджають виключно легальними шляхами - офіційний імпорт з офіційним розмитненням, сплатою всіх митних платежів, як то мито та ПДВ, з проведенням фітосанітарного догляду і офіційно продаються з наданням всіх необхідних документів покупцю.
Щодо якості саджанців малини, що ми постачаємо поки що скарг не надходило і багато хто з форумчан вже мав нагоду впевнитись в належній якості саджанців, які ми постачаємо з Великобританії.

А чому Ваші ціни так сильно відрізняються від наших мені не відомо, тому я і коментувати цього не стану.

----------

Я дуже перепрошую у адміністрації форуму та у форумчан за викладення інформації, яка, можливо, не дуже стосується теми, проте не хотів би, щоб по попередньо викладених повідомленнях у когось склалось хибне враження про порядність нашого підприємства.
23 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.01.2015, 19:17   #19
Tezier

Цитата:
Сообщение от Serg-ok Посмотреть сообщение
Шановний Максиме, я маю до Вас велике прохання не писати тих речей, в яких Ви особисто не компетентні - а саме в нашій системі ціноутворення на садивний матеріал.
Я жодним чином не хочу Вас образити, проте вказана Вами інформація про те, що наша ціна на саджанці не включає роялті абсолютно не відповідає дійсності!
В нашому власному виробництві ми вирощюємо саджанці лише тих сортів, на які в нас є ліцензія (або вільні не захищені сорти) на вирощування. Саджанці вирощуються з імпортованого оздоровленого матеріалу (з наявною ліцензією у нас є доступ до SE/SEE). А ціна на саджанці завжди включає ліцензійні платежі у вигляді роялті (пропозиція включає базову ціну саджанця та роялті окремо). Це стосується як касетних саджанців так і горщечкових.

Сергей, я вот только не понял, как все вышеописаное относится к теме малины данного сорта ?
То, что Вы уже в какой раз пытаетесь показать всем, что Вы лучше всех и представляете самую честную компанию Украины это уже наверное все поняли.
Так, что не стоит каждый раз об этом писать
Хотя у меня есть не мало информцаии для того что бы усомниться в этом.
Вообще тема ценообразования и откуда у вас саженцы, лицензии и прочую подноготную данного вида бизнеса можно долго оспаривать и дискутировать долго и нудно.
Но сдается мне, что это никому не нужно.

Впредь предлагаю все же придерживаться тематике веток форума и писать по существу.
Так как пиар вашей компании на страницах данного форума уже немного поднадоел
Или пусть модераторы создадут отдельную ветку - поклонение ФруТеку и лично Змейчуку.
Если такой темы нет или не будет, то тогда давайте писать конктретно о сортах малины, клубники и тд.
Вообщем в теме ветки форума пишем по ее теме.

Спасибо за понимание.
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 13.01.2015, 15:18   #20
Serg-ok
Старожил

Рейтинг: 6529

Тепер, що стосується безпосередньо теми Молінг Джуно (Malling Juno - EM6544/80).

Далі наведу декілька описів даного сорту з різних джерел. Деякі дані там, звичайно, повторюються, проте є і певні відмінності, що викликано відмінностями грунтово-кліматичних умов та технологій вирощування в різних місцевостях випробування сорту.

Mrs Janet Allen (ADAS), Rectory Farm, Oxfordshire, UK

Збір ягоди сорту Молінг Джуно починається в той самий час, що і у сорту Глен Мой (на 10 днів раніше поширеного сорту Глен Емпл), проте збір урожаю концентрований і 50% урожаю збирається на декілька днів раніше ніж у Глен Мой (на 2 тижні раніше за Глен Емпл).

Плоди гарно забарвлені, яскравіші за Глен Мой, дещо менші за розміром проте суттєво кращі за смаком. На рослині плоди розміщені рівномірно, добре доступні, легко знімаються та швидко збираються. Плоди мають дуже міцну шкірку, щільну текстуру. Елегантні виповнені конічні ягоди без схильності до розсипання (crumbly). Лежкість та транспортабельність плодів на рівні сорту Глен Емпл.

Пагони повністю безшипі, сильні, прямостоячі, без схильності до гілкування (кущіння). Пагони легкі у догляді, зазвичай сягають висоти 1,8 м і формують близько 30 міжвузлів на 1м погонному пагона (тобто має короткі міжвузля і формує багато літералів наступного року для плодоношення). Не потребує багато годин яровизації (тобто те потребує багато холодних температур, що дає змогу отримувати високий урожай в південних регіонах), має ранній період розпускання бруньок та високий коефіцієнт пробудження бруньок (тобто велика кількість бруньок на пагоні формують літерали на плодоношення). Сорт має гарну пагоноутворюючу здатність та до сьогодні показував мінімальну схильність до більшості захворювань пагонів. Латерали міцні та вертикально направлені, не потребують додаткової підтримки (достатньо підтримки пагона на шпалері).

Сорт цілком придатний до вирощування у субстраті під накриттям (вирощування у контейнерах в плівкових теплицях).

Достойна заміна ранніх сортів Глен Мой та Глен Ліон

----------

Опис селекціонера
Vicky Knight – East Malling

Сезон: дуже ранній період плодоношення, концентроване достигання, масове одночасне достигання наприкінці червня.
Були відмічені наступні дати фаз достигання протягом трьох років випробувань (2000, 2001, 2002)
- збір 5% плодів відбувся на 19, 13, 16 червня відповідно по рокам випробувань
- збір 95% плодів 11, 9, 8 липня
У 2004 році:
- перший збір 17 червня
- збір 50% плодів 5 липня
- останній збір 22 липня

Пагони: прямостоячі, вільні від шипів. Good Habit , з коротким міжвузлям, довгі, з висхідним (вертикальний) напрямом росту латералів. Плоди гарно представлені і легко зриваються та швидко збираються. Плодоносні пагони дещо оголені нижче нижнього дроту шпалери (не формують латералів при землі).

Плоди: великого розміру, регулярної конічної форми та привабливого забарвлення, колір яскравий світло червоний. Плоди легко прикріплені до плодоложа, щільні (злегка м’якуваті при перестиганні). Плоди мають хороший смак та приємний легкий аромат. Плоди мають гарну лежкість і транспортабельність, хорошу консистенцію, дуже слабо уражуються пліснявою після збору.

Стійкість до хвороб і шкідників: сорт стійкий до 1-4 рас великої малинової попелиці (Amphorophora idaei). Здорові пагони, стійкі до ураження ботритісом пагонів (сіра гниль пагона), пурпурової плямистості (Дидимела) та інших плямистостей пагона (Антракноз). Сорт дещо сприйнятливий до Фітофтори. За дев’ять років не було відмічено рослин уражених вірусом RBDV.
26 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы