форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 23.07.2019, 21:38   #10251
doc
Старожил

Рейтинг: 2891
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Цитата:
Сообщение от Пасічник Посмотреть сообщение
Добрий вечір.
В кого в цьому році плодоносить Вальок? поділіться своїми враженнями. Бо особисто мене сигналки Валька вопше не радують. Мало того шо в моїх умовах ця форма не тягне навіть на статус ранньої (я вже не кажу про ультраранній термін дозрівання)...так ще й ягода якась така дрібонька шо аж встидно показувати)) А я з розгону) посадив аж 4 штуки. Один кореневласний(чубук від Мирона) і 3 щеплених на РР 101-14.(Від різних продавців)) шо там , шо там якась нісенітниця а не виноград))
Від нього дива не варто чекати.В нього тільки смак дуже оригінальний,мускат і грушка.Спочатку появиться грушка,але буде ще кислий,потім цукор.Висіти йому ще точно місяць,тому ягоди ще не надулись.Гронки в нього невеликі,в мене самі більші під кіло,ягоди вирізаю,така само дурна робота,як підвязувати Преображення.Висить непогано,не тріщить,всередині одиничні ягоди можуть загнивати,бо давляться.Перегрузу не любить.Взагалі,форма непогана,насадив її досить.Зараз дивлюсь в сторону Слава Україні, Спонсор.Чекаю на їхні сигналки.
Почекай трохи,він виправиться
doc вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 23.07.2019, 22:06   #10252
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 38831

Цитата:
Добрий вечір.
В кого в цьому році плодоносить Вальок? поділіться своїми враженнями. Бо особисто мене сигналки Валька вопше не радують. Мало того шо в моїх умовах ця форма не тягне навіть на статус ранньої (я вже не кажу про ультраранній термін дозрівання)...так ще й ягода якась така дрібонька шо аж встидно показувати)) А я з розгону) посадив аж 4 штуки. Один кореневласний(чубук від Мирона) і 3 щеплених на РР 101-14.(Від різних продавців)) шо там , шо там якась нісенітниця а не виноград))
Все цього року з Вальком у мене добре .Завдяки СГ навіть не потрібно прорізати грони .Тому залишив на кожному пагоні все що запилилось, по 2 хоч і невеликих ,зате ягода надіюсь буде більша. Пагони деякі з загнутими верхівками мають і за 3м.Найбільша ягода на першому плодоношенні напевно не була більше 10грам...... Тому по сигналкам не судіть ,бо і Дарья у мене зараз має найбільшу ягоду на сигналці ,не більше нігтя на великому пальці руки.А Вікінг то взагалі був вразив своїми міні гронками їжаками..Та і вірити що Вальок буде ультраранній ,можна було ще тоді коли його тільки починали рекламувати.У мене дозріває +- разом з Аркадією.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20190714_152443.jpg (133.8 Кб, 43 просмотров)
мирон вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 07:20   #10253
Електрон
Старожил

Рейтинг: 3326

Тут ранніми заморозками пужають народ. В прогнозах лунає вересень.
Думаю може змістити обробки на визрівання лози моноіосфатом з середини серпня на кінець липня? Десь ближче до суботи.
Вікторія вже почала фарбуватись, ЮН розмягчається, Рафінад ще має рости. Пізні сорти ще рости й рости мають.
Чи обробити тільки ті що вже почали достигати та хоча б набрали розмір. А пізніші обробити за планом в серпні?
Електрон вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 07:52   #10254
Пасічник
Старожил

Рейтинг: 11960

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Та і вірити що Вальок буде ультраранній ,можна було ще тоді коли його тільки починали рекламувати.У мене дозріває +- разом з Аркадією.
...добрий день. приїхали))) а я посадив кущі Валька в тому місці, де планував з часом ставити тепличку...опять намахали. шо за люди такі ті продваці саджанців?))
Пасічник вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 07:55   #10255
KIM30
Старожил

Рейтинг: 2662

Цитата:
Сообщение от ЛЯМ Посмотреть сообщение
Не захотіли самі брати 400г Таносу?
ні, звичайно.

Нарешті знайшов Фіно у Львові. Кому треба, то на гуртовому Шуварі магазинчик "Грядка". У них ще є сайт. Правда через нього замовити мені не вдалося. Мусів їхати і купувати на місці.
Там мені сказали, що Танос 400г знятий з виробництві і в них є лише по виликі упаковки (по 5кг здається).
KIM30 вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 08:09   #10256
ГаБо
Галина

Рейтинг: 7677

Цитата:
В кого в цьому році плодоносить Вальок? поділіться своїми враженнями.
У мене він теж не надранній і навіть не ранній. Достигає чуть раніше Аркадії, висить дозрілий довго. Але врожайний шо капець!! Перевірено - проріджені грона ягодами мало відрізняються від Лори, а ні - дрібніші та надто щільні. Так щільні, що аж ягоди стають сплющені, в руки не приємно брати такі тверді збиті грона. До теперішнього року думала, що найcтабільніші виногради у мене Аркадія, Лора і Вальок. От Лора цього року зіскочила з п'ядесталу. Але Вальок цікавіший тим, що не має Лориної засмаги.
Фото з минулого року.
Изображения
Тип файла: jpg Вальок2018.jpg (196.7 Кб, 31 просмотров)
Тип файла: jpg Вальок 2018.jpg (127.3 Кб, 44 просмотров)
Непрочитано 24.07.2019, 08:11   #10257
Електрон
Старожил

Рейтинг: 3326

Цитата:
...добрий день. приїхали))) а я посадив кущі Валька в тому місці, де планував з часом ставити тепличку...опять намахали. шо за люди такі ті продваці саджанців?))
Тітка в Борщові купила в якоїсь пані виноград який в червні достигає посадила чекає результат.
Продавцям вірити не варто. В них задача свій крам збути.
Електрон вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 11:35   #10258
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 38831

Цитата:
Сообщение от Електрон Посмотреть сообщение
Продавцям вірити не варто. В них задача свій крам збути.
Я свої саджанці теж часом продаю на ринках..І думаю що до таких продавців не відношусь,бо ще до цього часу ніяких рекламацій по сортності ні від кого не мав,хоча і маю бажання збути свій крам...Тим більше що інколиі продавці теж бувають різні.

----------

Цитата:
Зате у теплиці він точно буде надраннім.Так само як у мене Ран.середня Деметра стала ранньою і замість проблемного дозрівання у ВГ аж у кінці вересня.У теплиці дозріває у середині -кінець серпня.Окрім того всі строки дозрівання пересунулись на 3 тижня раніше у порівнянні з ВГ....Тобто при середньо статистичному літі у нас на заході України напевно на початок -середину липня можете мати врожай з ультраранніх форм винограду.Тоді і ціна на них є найвища,особливо коли це заробіток на ягоді.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 12:01   #10259
Владимир_
Ник

Адрес: Золочев-Львов, Ш-49°48', Н=263м, САТ~2600°, 165 дней>10°, 6 зона USDA
Рейтинг: 47938

Доброго дня. Мій Вальок - (друге плодоношення), на фоні "пустих" сусідніх Хамелеона та Гурмана Раннього виділяється чудовим запиленням та врожайністю (плодоносить з перших бруньок), зараз позалишав по дві грони на пагін, грони будуть не більше 400-500 грамм.
Поки Вальок без неприємних сюрпризів - стійкий до хвороб (навіть в порівнянні з Атосом), приємний смак, але грушок не чую, мускат. Залишається ще перевірка на тріск (2-3 ягоди на грону для мене це вже тріск!).
Зараз так, достигне не раніше ніж через місяць (в середньому початок вересня), буде видно по серпню:
IMG_20190724_124602.jpgIMG_20190724_124528.jpgIMG_20190724_124537.jpgIMG_20190724_124551.jpg
Маю два кущі, плодоносність того що біля хати у тіні дуже низька...
Цитата:
Хоча і Велес теж у теплиці, ніколи немає кісточок.....
Мій Велес у ВГ одного року "потішив" аж пятьма кісточками в одній ягоді!!! Щороку повно кісток, мало того що не стійкий та тріщить, то ще такий сюрприз є...
А от в Юпітері та Нептуні рудиментів таки мало...
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 24.07.2019, 12:51   #10260
Пасічник
Старожил

Рейтинг: 11960

Цитата:
.Тобто при середньо статистичному літі у нас на заході України напевно на початок -середину липня можете мати врожай з ультраранніх форм винограду.Тоді і ціна на них є найвища,особливо коли це заробіток на ягоді.
...ну я собі також десь так прикидав...Але подивився як люди " розривали" виноград по 110-150гр. . то вже такої впевненості нема. Як не крути а догнати південні регіони все рівно не получиться, а затрати на теплицю немаленькі. шо не купи то всьо в евро)) Короче тре ше подумати. Бо може таке бути шо стабільний(надійний) пізній сорт буде більш рентабельним ніж сорт, який вирощений в теплиці. Я вже так пробував з суницею. Закарпаття завалює ранньою ягодою. і фіг кому докажеш шо вона тверда я бубен..головне шоб подешевше..
Пасічник вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы