форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Вредители и болезни наших садов

Вредители и болезни наших садов Вредители и болезни плодовых деревьев.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 15.05.2019, 19:45   #321
Anton9
Старожил

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 1409
По умолчанию Re: "Нехимические" способы борьбы с вредителями и болезнями

Цитата:
Сообщение от Олег Лазуренко Посмотреть сообщение
С каких пор пчелы стали вредителями?
Тема о чем?
Тема "На Николаевщине из-за пестицидов погибли несколько десятков пчелиных семей"
Может вы просто не читали статью и не смотрели видео? Вроде ссылка рабочая.
Anton9 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.06.2019, 04:50   #322
иоан
Заблокирован

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 10646
По умолчанию Re: Получение урожая плодовоягодных культур без ухода.

Цитата:
Сообщение от Клим'юк Роман Посмотреть сообщение
Для мене дуже неохотно застосовувати хімію навіть і 2 обробки. Тому назву культури на яких не проводжу хімізацію взагалі і маю нормальний врожай. Це ірга і голубіка( трудумістка в плані посадки), виноград( цей рік 2 обробки вперше- ну дуже цікава була погода), Горіх.
Також чекаю на думки форумчан, що в кого получається при мінімумі танців
Для меня тоже.Не люблю работать с хим.препаратами.
У нас без ухода растут и плодоносят,но нужно вывести на плодоношение - поливать пока массу не наберёт и не окрепнет:яблоня,ирга,облепиха,арония(черноплодная рябина),рябина обыкновенная,рябина обыкновенная,калина,боярышник кроваво-красный и колючий,шиповник,вишня сортов Растунья и Расплётка саратовская,слива сорта Скороспелка красная(поражается тлей, но всё сдюжит),абрикос(жердель).Выше перечисленные культуры у нас могут успешно расти и плодоносить без обработок хим. препаратами,но в первые годы жизни всем им необходим регулярный полив так как у нас очень мало выпадает осадков.
иоан вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 25.06.2019, 07:34   #323
Клим'юк Роман
Старожил

Рейтинг: 1970

Цитата:
Сообщение от иоан Посмотреть сообщение
но нужно вывести на плодоношение
Це ви влучно сказали. Я навіть допускаю хімізацію від тлі в основному перші кілька років.Бо старші дерева, які ввійшли в плодоношення менше піддаються.Так 12-15 річні яблуні не обробляю взагалі. Ясно що є плодожерка місцями.Але щось лишається і мені.Зате без хімії. Шкода що так не проходить з грибковими хворобами. Моніліози, курчавості, парші, дідімели без захисту дерева і кущі знищуть. Та й з захистом ще їх ніхто не подолав. Скільки хто не обробляє а вони є. Так що радіймо, що хоч щось можна виростити без тої хімії, яка після сроків очікування розкладається на воду і вітаміни
Клим'юк Роман на форуме   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 03.08.2019, 16:16   #324
Status quo
Селекціонер-аматор

Рейтинг: 2027

Цього сезону узагалі незастосовую хімію, і дивлюсь які сорти це витримають, попередня боротьба була недуже успішна, а так будуть органічні фрукти з мінімум затрат. Від більшості сортів доведеться відмовитись, випадуть самі а залишаться найстійкіші. Наразі залишаю абрикос Цунамі і Краснощокий, зі слив Ренклод раній і Ренклод білий і ще треба підібрати якусь пізню а то всі мої сильно вражає плодожерка. Алича під питаням, можливо відмовлюсь, сильно хворіють сорти, а дику немає сенсу тримати.
Status quo вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 03.08.2019, 17:18   #325
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
Цього сезону узагалі незастосовую хімію, і дивлюсь які сорти це витримають, попередня боротьба була недуже успішна, а так будуть органічні фрукти з мінімум затрат.
І я так хочу. Але наприклад як без хімії подолати тлю, яка є на всьому, і зїдає весь молодий приріст( цибулиння, картоплиння, інше не діє, біологічні так само треба через 1 день лити). 1 раз конфідор і 30 днів спокою, а дальше автопілот( хоча мені писали що і конфідор місцями тримає аж 3-5 днів). По фунгіцидах взагалі проблема- або через 7 днів , або смислу немає. Перше в ніякі рамки не входить. Але я персик обробляю 2-3 рази і навіть в цей найгірший сезон більш менш в нормі. У всіх врожаю персиків в моїх умовах немає взагалі , а той дерева висохли від курчавості і інших грибів.Хоча попередні роки більш було сухо і вони без хімії мали персики.
Але в сусіда цей рік є врожай абрикоса без краплі хімії. А в нас то взагалі ще не чув про врожай з абрикоса.І були як звикло приморозки і жахливий моніліоз, клястоспоріоз, і 95% скинуло плодів.Але на дереві є під 3-5 кг плодів . Для нас це чудо, то саме що би вродив банан.Так що треба пробувати і без хімії
Але мінімальні 1-3 обробки збільшують ймовірність врожаю в рази в окремих вимогливих культурах.
Але для мене найбільша проблема це ТРАВА. Так як дощі кожний день, то росте як виноград.Кошу три рази. Бензокосою не получається, бо трава полягає від вітрів і дощів. А косити жилкою через 2-3 тижні, то дуже трудоємко. Але проблема не в кошені, а в скошеній траві- вона в СЕЛІ стала нікому не потрібна- корів практично немає.Носити на компост- дуже не цікаво. Залишати на місці- миші і кроти так розплоджуються, що ніяка хімія не протравить. Так що не водній хімії проблема, а й в чистій екологічній карпатській траві, бодай пропала щодо стебла.
До речі хто як бореться з травами???
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 03.08.2019, 17:31   #326
Надежда Nadezhda
Старожил

Рейтинг: 3887

Цитата:
І я так хочу. Але наприклад як без хімії подолати тлю, яка є на всьому, і зїдає весь молодий приріст( цибулиння, картоплиння, .
Але для мене найбільша проблема це ТРАВА. Так як дощі кожний день, то росте як виноград.Кошу три рази. Бензокосою не получається, бо трава полягає від вітрів і дощів. А косити жилкою через 2-3 тижні, то дуже трудоємко. Але проблема не в кошені, а в скошеній траві- вона в СЕЛІ стала нікому не потрібна- корів практично немає.Носити на компост- дуже не цікаво. Залишати на місці- миші і кроти так розплоджуються, що ніяка хімія не протравить. Так що не водній хімії проблема, а й в чистій екологічній карпатській траві, бодай пропала щодо стебла.
До речі хто як бореться з травами???
Против тли - только зола. Рассыпаю в неограниченных количествах и уж кому досталось -не жалуются. А уж то что я кошу в саду и травой назвать сложно. Но лезет и портит общий вид .
Непрочитано 03.08.2019, 19:20   #327
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
Сообщение от Надежда Nadezhda Посмотреть сообщение
Против тли - только зола. Рассыпаю в неограниченных количествах и уж кому досталось -не жалуются. А уж то что я кошу в саду и травой назвать сложно. Но лезет и портит общий вид .
Також золою боровся, і досить ефективно, але у мене тлі дуже мало, цьогоріч була лише на Озарку, так я його буду видаляти, а ще багато є золотоочки і гармонії, їм також треба щось їсти. Доречі травою треба мульчувати.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 03.08.2019, 19:39   #328
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Також золою боровся, і досить ефективно, але у мене тлі дуже мало, цьогоріч була лише на Озарку, так я його буду видаляти, а ще багато є золотоочки і гармонії, їм також треба щось їсти. Доречі травою треба мульчувати.
І я вношу золу під все і регулярно. Під 7 річні дерева і по відру. Не бачив якогось зрушення по попелиці. В основному потерпають молоді дерева до 10 років. Після 10 років переважно не чіпають.
Травою також мульчував дерева. Але після 3 років під мульчею клубки пирію не міг розірвати. Тепер дерева 5-7 років регулярно підсапую і полю. Дальше задерніння- майже всі дерева на сильнорослих підщепах, не бучу ніякого угнітання - прирости більше метра. Кущі мульчую постійно. В тій зоні без пирію. Якщо є пирій, то тільки гербіциди або агроволокно, любу мульчу пробиває.
Непрочитано 03.08.2019, 20:01   #329
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
І я вношу золу під все і регулярно. Під 7 річні дерева і по відру. Не бачив якогось зрушення по попелиці. В основному потерпають молоді дерева до 10 років. Після 10 років переважно не чіпають.
Травою також мульчував дерева. Але після 3 років під мульчею клубки пирію не міг розірвати. Тепер дерева 5-7 років регулярно підсапую і полю. Дальше задерніння- майже всі дерева на сильнорослих підщепах, не бучу ніякого угнітання - прирости більше метра. Кущі мульчую постійно. В тій зоні без пирію. Якщо є пирій, то тільки гербіциди або агроволокно, любу мульчу пробиває.
Золу треба розводити водою і кропити прирости, але це я робив на яблуні, цьогоріч яблуні чисті, думаю справляється гармонія, із її появою проблема тлі відпала. А от цикадка появилась і в нєї немає ворогів. Ці проблеми будуть постійно, тому я підбираю сорти які їм можуть протистояти, і їх мало, зате буду із урожаєм, навіть думаю зменшити к-сть культур, задумуюсь над грушею.
Непрочитано 09.08.2019, 12:24   #330
НатаЛюб
Прибывший

Рейтинг: 51

Цитата:
Золу треба розводити водою і кропити прирости,
А в какой концентрации разводите?
НатаЛюб вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы