форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноград (остальное) и вино > Вина > Вина Украины

Вина Украины Каталог украинских вин.

Ответ
Инструменты Статьи

По умолчанию Вина Украины

Каталог украинских вин.

Как создать статью в разделе Вина.

Редакторы: Виталий
Создано Виталий, 30.01.2010 в 10:45
Последнее редактирование Виталий, 30.01.2010 в 11:44
162 Комментария , 74907 Просмотров
(Защищенная Статья)

Статей в Вина Украины
Есть 135 Статей в Вина Украины.

M

А

Б

В

Ж

И

К

Л

М

Н

П

Р

С

Т

Ф

Х

Ч

Ш

Э

Непрочитано 03.03.2019, 09:13   #151
Че_Хонте
Дачник-модератор

Записей в дневнике: 4
Рейтинг: 75066
По умолчанию Re: Вина Украины

Цитата:
Сообщение от Vunograd54 Посмотреть сообщение
Скоріше це просто столове вино
Совершенно верно. Вино в пределах 90-130 гривен это качественное столовое вино без особых изысков, но и без дефектов.
Цитата:
Свої вина особливо якщо вони вдалі для себе я десь ціную в 150-250грн
Да? Ну, попробуйте продать вино кому-нибудь по этой цене.
Непрочитано 03.03.2019, 09:27   #152
Vunograd54
Заблокирован

Рейтинг: 431

Цитата:
Сообщение от Че_Хонте Посмотреть сообщение
Да? Ну, попробуйте продать вино кому-нибудь по этой цене.
Я продаю його собі... Мені цього достатньо... У мене немає плану по реалізації вина. Я ці ціни сказав як порівняльні. Я готовий купувати власний олег по 70-100 грн проти тих вин які продаються в магазині по такій ціні. Це все що я хотів написати.

п'ю зараз villa krim авторську серію шардоне совінйон впринципі непогане вино, нагадує піно гріс віла маре, але трохи слабіше помоєму за те квіткові тони гарно відчутні. Ця автоська серія у них непогана в цілому помоєму і ціна 80 грн.

так купую вина за 80 грн особисто я... і ніяких подій з цього робити не планую.

Дивився сьогодні на мерло шабо щось воно мені не те... Може ризикуючи здоров'ям попробую ще каберне маренго від коблево купити... чисто заради смаку, колись картавал камернер у них дуже хороший був правда по печінці сильно ввалював, а потім узагалі перевівся в новій пляшці, але у мене ще одна пляшка цього раритету прозапас стоїть... по смаку те вино на 300 грн, але печінка... так чи інакше тепер я знаю що навіть натуральні таніни з самого вина на печінку діють...
Vunograd54 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 04.03.2019, 22:04   #153
nuitoha
Старожил

Рейтинг: 1786

Цитата:
Сообщение от Август Посмотреть сообщение
Що ви маєте на увазі під "порошковим вином"?
Не існує такого "порошку", з якого його роблять. Це фікція...
Якщо Ви маєте на увазі ароматизатори та барвники, які випускаються в порошковому стані, то це дійсно є. Але вино все одно залишається вином. нехай воно столове, ординарне та ін. Можливо воно фарбоване та ароматизоване ,але це ВИНО!
Вибачте за тон.
Ви мене не зрозумієте,поки самі не скуштуєте такого дива з єтикеткою -вино.
nuitoha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 05.03.2019, 12:22   #154
Vunograd54
Заблокирован

Цитата:
Може ризикуючи здоров'ям попробую ще каберне маренго від коблево купити...
Все ж таки не зважився я на цю покупку. Помоєму там одні барвники що толку їх пробувати. Замість того я купив шабо каберне класік 2017 року за 85 грн. В цілому на пробу виглядає натурально. Вино середнє, достатньо легке, але з присмаком. Я б сказав що воно варте того щоб його попробувати для тих хто більш менш розуміє що таке українське вино, але очікувати якогось високого класу типу як в іспанських винах від нього не варто.

Головне що в ньому не має усіляких "бочок" і іншого відвертого шмурдяку. Тільки цим воно в основному непогане. Особисто я люблю саме такі вина навіть якщо вони і не мають якогось особливого шарму. В цій продукції виноград точно є.

Не так давно пив власне каберне 2017 року, я його тоді закрив з повітрям і воно "уксуснуло" трохи зверху та взялося пластівцями, але тим неменш у того вина був відмінний смак червоних ягід. а ще не так давно я пив молдавське вино каберне фетяска негра ціною 80 грн от воно мені не сподобалося, окрім бочки там важко було щось відчути у смаку, хоча пишуть мільйон тонів у смаку ітд... це саме шабо в рази благородніше за те молдавське.
Непрочитано 05.03.2019, 14:57   #155
Vunograd54
Заблокирован

а от в цьому вині щось не чисто пити можна, але чи варто... думаю у всьому винна бочка.

В цілому вино середнє і досі молоде. може не все так погано з ним, але мені особисто не імпонує.

Ціна 90 грн. Можливо трошки щось не дотягує...
Непрочитано 05.03.2019, 15:19   #156
yurriy
Модератор

Рейтинг: 54770

Цитата:
а от в цьому вині щось не чисто пити можна, але чи варто... думаю у всьому винна бочка.
Яка бочка у ординарному не витриманому вині? . Воно по технології не повинно її бачити навіть здалеку . Лінійка молодих не витриманих вин у Трубецьких - це лотерея. Пару років назад я з задоволенням смакував Рислінг з цієї лінійки. Він був просто чудовий! А вже минулорічний був так собі... Каберне з цієї серії завжди слабе було. Відбірний Каберне совіньон вони використовують для виготовлення власного марочного вина - Оксамит України. Скуштуйте його, Вам сподобаєтся . А з некондиційних залишків винограду роблять те, що Ви купили.
Непрочитано 05.03.2019, 15:22   #157
Vunograd54
Заблокирован

Я від трубецьких не фанатію... пишу як є...

купувати не буду вже купував.
Непрочитано 19.03.2019, 12:06   #158
Vunograd54
Заблокирован

Ще одне відносно не погане вино, правда в мене його тільки пів пляшки стояло. Сказав би що воно коштує своїх грошей. виноград там теж є. на великі оцінки це вино не тягне, але все ж...
Непрочитано 13.07.2019, 20:06   #159
елка-палка
Местный

Рейтинг: 648

Цитата:

Ще одне відносно не погане вино, правда в мене його тільки пів пляшки стояло. Сказав би що воно коштує своїх грошей. виноград там теж є. на великі оцінки це вино не тягне, але все ж...
Пьем по деньгам, районе приведенных цен понравилось Каберне Гулиевых,,Мерло и Траминер Котнар - линейки Горобчики,В АТБ испанская акционная Лирия с.в. Темпранильо.Брали Одесское черное КОлонист - для меня грубоватое.Граф Трубецкой красное сухое понравилось.Инкерман и Шабо в этой ценовой категории никудышнее.Мой субъективный взгляд
Непрочитано 14.07.2019, 09:39   #160
Vunograd54
Заблокирован

У кожного свої критерії, хтось хоче бачити 'готове' вино з максимально округлим смаком за низьку ціну і йому не так важливо з якою культурою виробництва воно було зроблено, я все ж більше орієнтуюсь на власний смак і власні критерії що до якості вин, котнар на моїй памяті з горобчиками зловживав концентратами посередньої якості, вина трубецких зазвичай дорожчі за шабо і інкерман, що до реальної якості різниця можливо не завжди виправдана. Шабо і інкерман зазвичай виглядають більш живими та чесними поряд з усім що тут згадується. Гулієвих я не пив, але думаю що нічого принципово нового в кращу сторону там не буде. Є вина асканія там теж можна сидіти і думати над тим чи чесне це вино і чи варто його пити, але там цифровий маркетиг, і вино там певною мірою теж ж присутнє. А головна різниця що коштує воно копійки. Змагання концентратів і хімії це завжди змагання концентратів і хімії, я через це маю не багато уявлення про продукцію Коблево. Який сенс пити вина в яких більше домішок, або навіть вони в цілому з домішок. Є італійське біле вино в пакетах теж не дороге і теж там закладається непоганий відсоток чесного вина... Можливо в Україні коли небуть зрозуміють що вино може бути вином, я б сказав що вже зараз не все безнадійно з цим, але буває і шмурдячок.
Ответ

Метки
вино, украина
Инструменты Статьи