форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Земляника, малина, ежевика и др. ягоды

Земляника, малина, ежевика и др. ягоды Земляника садовая, земклуника, малина, ежевика и др. ягоды.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 05.12.2013, 01:00   #1
Робот уведомитель
Объявления администрации

Рейтинг: 0
Ежевика Ежевика

Дегустационная оценка сортов ежевики (нажать для просмотра)

Расшифровка с именами участников и их оценками во вложенном файле.
Дегустационная оценка ежевики.xlsx

Лучшие ответы этой темы отобранные пользователями.

Робот уведомитель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.07.2019, 15:20   #7391
Юрий-67
Старожил

Рейтинг: 12986
По умолчанию Re: Ежевика

Цитата:
Сообщение от Червячок Посмотреть сообщение
У нас в этом году наоборот прошли дожди и ягода размером с Наттез правда не вся на одном кусту и крупная и по мельче но больше крупной
Давайте, когда идет речь о сравнении, говорить в граммах о "крупной", а то аж пугает такой размер Л.Тея
У меня Натчез в сборе идет сейчас 20-28 грамм. Из-за июньской жары такая весовая разнокалиберность и есть малость нестандарта. Впервые ягода и круглая попадается, и сдвоенная.

Но Л.Тей, даже с сильной обрезкой, и близко не набирает такой вес.
Юрий-67 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.07.2019, 16:27   #7392
Иван Тишин
Старожил

Записей в дневнике: 5
Рейтинг: 4972

Цитата:
Сообщение от Клим'юк Роман Посмотреть сообщение
Питання смаку спірне. Та й в різних зонах по різному. В мене він був на рівні лох тея, тільки пізний. Солодкий, без різних після смаків. Кращий за Тройну корону.Зимував без укриття. Але останні 2 роки діділема добиває пагони повністю. Урожаю 0.
Спасибо!
Иван Тишин вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 15.07.2019, 17:40   #7393
ЧАП
Старожил

Рейтинг: 2657

Цитата:
Сообщение от Иван Тишин Посмотреть сообщение
Доброе утро! А как по вкусу Честер? Вкус десертный или технический больше сорт?
Вкус вполне приличный, сладкий в стадии полного созревания, с кислинкой в технической зрелости. Ягода очень плотная, твердая, как шарик. Соответственно хранится и транспортируется хорошо. На сегодняшний день есть отельные почерневшие ягоды, но основная масса пока зеленые. Плюс продолжается цветение на отдельных плодушках, плюс есть плодушки с завязями. Кусты ягодами облеплены.
ЧАП вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 19:19   #7394
Клим'юк Роман
Старожил

Рейтинг: 2045

Цитата:
Сообщение от Юрий-67 Посмотреть сообщение
Но Л.Тей, даже с сильной обрезкой, и близко не набирает такой вес.
Це точно. Адже навіть перші ягоди Лохтея майже в два рази менші від натчеза по розміру.Логічно що вага ягоди менша. А як на рахунок ваги ягід з 1 погонного метра шпалери. Лох тей далеко попереду, за рахунок і врожайності і якості пз
Клим'юк Роман на форуме   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 19:40   #7395
Юрий-67
Старожил

Цитата:
Лох тей далеко попереду, за рахунок і врожайності і якості пз
Знову розмови про врожайність без цифр. У мене немає проблем з "якістю ПЗ" Натчеза і його врожайністю. Лох Тей курить збоку А якщо по товарній ягоді, то взагалі навіть "не димить".
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 20:20   #7396
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
У мене немає проблем з "якістю ПЗ" Натчеза і його врожайністю.
Я так розумію і гірчинки ваш Натчез немає, і пз достатньо. Бо в мене як і в більшості форумчан з Натчезом самі приколи- 1 пз, половина латералів на ньому чорні, з укриттям агроволокном 60 в 2 слої, кілька ягід по 5см з гірким присмаком. Ось такі мінуси натчеза при непрофесійному вирощуванні без хімії.
Непрочитано 15.07.2019, 20:40   #7397
Юрий-67
Старожил

Цитата:
Я так розумію і гірчинки ваш Натчез немає, і пз достатньо. Бо в мене як і в більшості форумчан з Натчезом самі приколи- 1 пз, половина латералів на ньому чорні, з укриттям агроволокном 60 в 2 слої, кілька ягід по 5см з гірким присмаком. Ось такі мінуси натчеза при непрофесійному вирощуванні без хімії.
Яка хімія? Це ваші проблеми, що ви не знаходите підхід до сорту.
Не подобається, не вирощуйте. Але професійний підхід не в застосуванні професійних засобів захисту чи мінерального живлення, а розумінні культури.
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 21:27   #7398
Клим'юк Роман
Старожил

Цитата:
Але професійний підхід не в застосуванні професійних засобів захисту чи мінерального живлення, а розумінні культури.
Дивіться я не хочу вас якось дратувати чи ще щось в тому плані.. Я бачив ваші гарні дописи про натчез і раніше. Просто хочу розібратись з сортом. Річ в тому , що не тільки я з ним не розібрався, але й багато інших людей. Марина виставляла печальне відео.
Культуру ожини думаю зрозуміли більшість, що її вирощують. Посадив, поступово пригнув пагони протягом сезону,вирізав пагони, що відплодоносили, осінню розставив дуги, з першими морозами накрив, весною розкрив, , пронормував,підняв на шпалеру, по бажанню підкормки, оприскування, притінення ну і ясно полив. В мене нормально йде лох тей, корона, полар, колись честер, гірше небеса,перше плодоношення осейдж, найгірше Натчез, а взагалі викинув Торн фрі, чорну магію, рубен.
Багато залежить від місцевості, грунтів. Але конкретно натчез в мене поражений кліщем, грибковими захворюваннями, то як без хімії???- питання риторичне -відповідати не потрібно. так що визнаю- дійсно не знайшов ключик до цього сорту. Але в моєму важкому глинистому грунті, при моєму рівні агротехніки він гірчить( як і в багатьох). А всі інші сорти ні- тому дійсно з часом його видалю. В той час маю Лох тей, а ще більше десятка інших ягідних культур. Ще раз вибачаюсь, якщо чимось задів.
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 21:35   #7399
Вера Насс
Старожил

Рейтинг: 1232

На моём Лох Тее в этом году несколько кисточек-сигналок. Вкус очень простой, сладкий и никакой. Надеюсь на следующее плодоношение он покажет себя нормально. Начинает созревать Тонфри. Вкус и аромат ягоды на высоте.
Вера Насс вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 15.07.2019, 22:24   #7400
антон изюм
Старожил

Рейтинг: 13723

Цитата:
Дивіться я не хочу вас якось дратувати чи ще щось в тому плані.. Я бачив ваші гарні дописи про натчез і раніше. Просто хочу розібратись з сортом. Річ в тому , що не тільки я з ним не розібрався, але й багато інших людей. Марина виставляла печальне відео.
Культуру ожини думаю зрозуміли більшість, що її вирощують. Посадив, поступово пригнув пагони протягом сезону,вирізав пагони, що відплодоносили, осінню розставив дуги, з першими морозами накрив, весною розкрив, , пронормував,підняв на шпалеру, по бажанню підкормки, оприскування, притінення ну і ясно полив. В мене нормально йде лох тей, корона, полар, колись честер, гірше небеса,перше плодоношення осейдж, найгірше Натчез, а взагалі викинув Торн фрі, чорну магію, рубен.
Багато залежить від місцевості, грунтів. Але конкретно натчез в мене поражений кліщем, грибковими захворюваннями, то як без хімії???- питання риторичне -відповідати не потрібно. так що визнаю- дійсно не знайшов ключик до цього сорту. Але в моєму важкому глинистому грунті, при моєму рівні агротехніки він гірчить( як і в багатьох). А всі інші сорти ні- тому дійсно з часом його видалю. В той час маю Лох тей, а ще більше десятка інших ягідних культур. Ще раз вибачаюсь, якщо чимось задів.
Пробуйте ямы копать 1.5*1.5м и глубиной 1м и заправить перегной,коппост,песок или чернозем и садите в них и будет гораздо лучше,товарищ так делает,вобще глина сплошная у него и поливайте хорошо и часто
Натчез,сладости меньше будет но и горечь выпирать не будет так сильно.
антон изюм вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы