форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Сад-огород > Сад > Сорта фундука

Сорта фундука Наш каталог сортов фундука. Описания и обсуждение.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 11.06.2019, 12:24   #41
Status quo
Селекціонер-аматор

Рейтинг: 1933
По умолчанию Re: Katalonski

Цитата:
Сообщение от XortZP Посмотреть сообщение
Кто-нибудь проводил высадку весной Каталонский? У меня в саду из 135 шт. посохли 125 шт. Причем стартанули нормально, пошли веточки, и резко засохли. Высадка и обработка производилась по правилам, в чем причина может быть? Может саженцы больные? Т.к. у знакомого саженцы, брал там же, посохли так же.
Це інфекція, вимагайте компенсацію а також зверніться у відповідні органи. Тепер ваше садівництво це вже історія, надалі будите боротись із наслідками. Сумно, та нічого невдієш, непокаране зло...
Status quo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Непрочитано 11.06.2019, 14:53   #42
XortZP
Освоившийся

Рейтинг: 42

Цитата:
Сообщение от Status quo Посмотреть сообщение
Це інфекція, вимагайте компенсацію а також зверніться у відповідні органи. Тепер ваше садівництво це вже історія, надалі будите боротись із наслідками. Сумно, та нічого невдієш, непокаране зло...
Інфекція звідки? Інфіковані саджанці? Чи зовнішні причини? І що за наслідки Ви маєте на увазі?
Якщо у Вас є бажання, напишіть в особисті повідомлення.
Дякую.
XortZP вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 11.06.2019, 15:12   #43
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
Інфекція звідки? Інфіковані саджанці? Чи зовнішні причини? І що за наслідки Ви маєте на увазі?
Якщо у Вас є бажання, напишіть в особисті повідомлення.
Дякую.
Нехай буде публічно, всеодно неугодні пости видаляють. Я лише здогадуюсь, завезена контрабандою із Польщі, мені поляки розповідали що на заході в них виявили дуже страшний вірус, якщо завезти фундук більше вирощувати неможливо. Тому я брав у них із інвітро, там все серйозно більше 20 га насаджень. От тепер я розумію як це виглядає, а тоді думав що ціну набивають.
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 11.06.2019, 15:34   #44
Максим2012
Освоившийся

Рейтинг: 151

Цитата:
Кто-нибудь проводил высадку весной Каталонский? У меня в саду из 135 шт. посохли 125 шт. Причем стартанули нормально, пошли веточки, и резко засохли. Высадка и обработка производилась по правилам, в чем причина может быть? Может саженцы больные? Т.к. у знакомого саженцы, брал там же, посохли так же.
Где брали? Думаю, это не должно быть секретом.
Максим2012 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 11.06.2019, 19:00   #45
XortZP
Освоившийся

Цитата:
Сообщение от Максим2012 Посмотреть сообщение
Где брали? Думаю, это не должно быть секретом.
Пост #37, даже фото есть. Батьків сад.

----------

Цитата:
Нехай буде публічно, всеодно неугодні пости видаляють. Я лише здогадуюсь, завезена контрабандою із Польщі, мені поляки розповідали що на заході в них виявили дуже страшний вірус, якщо завезти фундук більше вирощувати неможливо. Тому я брав у них із інвітро, там все серйозно більше 20 га насаджень. От тепер я розумію як це виглядає, а тоді думав що ціну набивають.
Дякую за інфо. Таке питання, експертиза засохших саджанців може щось сказати та прояснити ситуацію? Який саме вірус, звідки він може взятися і т.п. Треба промоніторити законодавство щодо захисту рослин, якщо звісно експертиза щось покаже, продаж неякісної продукції, тощо. Перед цим звісно пану Ігорю з Батьків Сад зроблю пропозицію щодо відшкодування, чи товаром чи грошима.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 11.06.2019, 20:01   #46
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
Пост #37, даже фото есть. Батьків сад.

----------

Дякую за інфо. Таке питання, експертиза засохших саджанців може щось сказати та прояснити ситуацію? Який саме вірус, звідки він може взятися і т.п. Треба промоніторити законодавство щодо захисту рослин, якщо звісно експертиза щось покаже, продаж неякісної продукції, тощо. Перед цим звісно пану Ігорю з Батьків Сад зроблю пропозицію щодо відшкодування, чи товаром чи грошима.
На мою думку зразки потрібно відбирати коли рослина загинається, тоді найбільше збудника а так можна і невиявити і нехай це зробить спеціаліст, їх може бути декілька. В жодному разі неберіть товаром, Вам мало проблем, тільки гроші і требуйте ще моральну компенсацію. Найгірше це те, що нові посадки у Вас будуть знову заражатись, це вже назавжди, за цей час комахи інфекцію рознесли по всій окрузі. Я не знаю як правильно вчинити, може форумчани щось підкажуть.
Непрочитано 11.06.2019, 20:19   #47
XortZP
Освоившийся

Цитата:
На мою думку зразки потрібно відбирати коли рослина загинається, тоді найбільше збудника а так можна і невиявити і нехай це зробить спеціаліст, їх може бути декілька. В жодному разі неберіть товаром, Вам мало проблем, тільки гроші і требуйте ще моральну компенсацію. Найгірше це те, що нові посадки у Вас будуть знову заражатись, це вже назавжди, за цей час комахи інфекцію рознесли по всій окрузі. Я не знаю як правильно вчинити, може форумчани щось підкажуть.
У саду, чи вже не саду, близько десяти штук ще стоять, але самі перші листя полузасохші, молоді начебто нормальні, можливо вони як раз на аналіз будуть в самий раз. Хоча це треба поспілкуватися з Держпродспоживслужбою, вони як раз і займаються фітосанітарною безпекою.
Ех, скільки праці було вкладено. Та і грошей.
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.06.2019, 07:56   #48
Status quo
Селекціонер-аматор

Цитата:
У саду, чи вже не саду, близько десяти штук ще стоять, але самі перші листя полузасохші, молоді начебто нормальні, можливо вони як раз на аналіз будуть в самий раз. Хоча це треба поспілкуватися з Держпродспоживслужбою, вони як раз і займаються фітосанітарною безпекою.
Ех, скільки праці було вкладено. Та і грошей.
На відео агрусу Пакс від Батьків Сад є всі ознаки інфекції, можливо це той самий вірус, явно господарство заражене. Це доказ моєї думки, ато можливо хтось подумає що я тут безпідставно звинувачую. Тому проблема у нього, і саджанці прийшли уже заражені до Вас.
Непрочитано 12.06.2019, 10:45   #49
Максим2012
Освоившийся

Рейтинг: 151

У них на ютубе ролик есть о гибели саженца фундука, может та же причина, что и у Вас!?

Батькив сад Загибель саджанця фундука, можливі причини

https://www.youtube.com/watch?v=n1xq4Q38U9o
Максим2012 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 12.06.2019, 17:05   #50
XortZP
Освоившийся

Цитата:
На відео агрусу Пакс від Батьків Сад є всі ознаки інфекції, можливо це той самий вірус, явно господарство заражене. Це доказ моєї думки, ато можливо хтось подумає що я тут безпідставно звинувачую. Тому проблема у нього, і саджанці прийшли уже заражені до Вас.
Це де на відео кущі навесні сохнуть?
Я з Батьків сад спілкуюсь, надіслав Претензію, але відповіді по предмету спору ще не отримав.

----------

Цитата:
Сообщение от Максим2012 Посмотреть сообщение
У них на ютубе ролик есть о гибели саженца фундука, может та же причина, что и у Вас!?

Батькив сад Загибель саджанця фундука, можливі причини

https://www.youtube.com/watch?v=n1xq4Q38U9o
Я смотрел, и комментарий оставлял. Но речь идет о 125 шт. засохших.
Сегодня общался с знакомым фундуководом, у него сад более 300 шт. Он брал на весну у Батьків сад 20 шт. и так же все саженцы посохли.
Я не хочу Батьків сад в чем-то обвинять. Но что за зараза сразила саженцы, я не понимаю. И как их можно, например, неправильно посадить, что бы они посохли? Орехи грецкие, молоденькие в рост прут только так.
Ответ
Опции темы