форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Галерея Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Результаты опроса: Чи дозріли у вас сорти ранньо-середнього строку достигання в умовах відкритого грунту у цьому році?
Так, повністю. 39 54.17%
Практично. Їсти можна, але без задоволення. 29 40.28%
Ні, кислятина ще та. 4 5.56%
Голосовавшие: 72. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
Опции темы
Непрочитано 30.01.2013, 01:00   #1
Робот уведомитель
Объявления администрации

Рейтинг: 0
По умолчанию Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Пов'язані теми:
- Клуб "Виноградарі Прикарпаття";
- Свято сиру і вина у Львові 19-21 жовтня 2018 р.;
- Свято винограду та вина в Івано-Франківську 25-26 серпня 2018 р.;
- Дегустації вина у Чернівцях.

Кліматичні карти (нажати для перегляду)
Робот уведомитель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 19.06.2019, 08:26   #10001
Пасічник
Старожил

Рейтинг: 11677
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Цитата:
Сообщение от ГаБо Посмотреть сообщение
Підкажіть, чи варто лишати таку підбиту градом гронку на Велесі. Сім висіло взагалі перебитих, а та от у такому стані. То мій виноградник вперше так постраждав від градобою. Ніби повирізала гірше, але ще вилазять сюрпризи.
Якість фото не дуже, звечоріло вже.
обов*язково залишати!)
Пасічник вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.06.2019, 11:56   #10002
Lada77
Виноградна фанатка

Записей в дневнике: 1
Рейтинг: 2333

Цитата:
Підкажіть, чи варто лишати таку підбиту градом гронку на Велесі. Сім висіло взагалі перебитих, а та от у такому стані. То мій виноградник вперше так постраждав від градобою. Ніби повирізала гірше, але ще вилазять сюрпризи.
Якість фото не дуже, звечоріло вже.
А я б ту гронку вкоротила в місці пошкодження, особливо якщо град і так багато грон пошодив, щоб не було недогрузу. хвостики на Велесі завжди вкорочую, щоб грона були розумних розмірів.
Непрочитано 19.06.2019, 12:21   #10003
ГаБо
Галина

Рейтинг: 7012

Цитата:
Сообщение от Пасічник Посмотреть сообщение
обов*язково залишати!)
Цитата:
Сообщение от doc Посмотреть сообщение
Потрібно відрізати
Відріжу половину і залишу половину.
Вчора не вольно було працювати з виноградом, третій день після обробки. То я знімкувала процес запилення.
Планувала останній сезон зробити для Гурмана раннього через його найменшу стійкість до мільдью в моїх умовах, а він мене дивує. Ото на знімку зліва гронка ГР, а праворуч - Румба, вони такі схожі. І чисті-чистенькі листочками.
Дуже добре запилилась Ніколь. На Аркадії не пронормувала завчасу гронами (хвалю себе за витримку ) і тепер після обсипання перших грон, маю добре запилення на других. Так само на Гарольді. Обсипались налисо ті, шо зацвіли найпершими, а залишились другі та треті. А пагони, на яких обсипалися всі гронки, видалила зовсім.

Цитата:
Сообщение от Lada77 Посмотреть сообщение
А я б ту гронку вкоротила в місці пошкодження, особливо якщо град і так багато грон пошодив, щоб не було недогрузу. хвостики на Велесі завжди вкорочую, щоб грона були розумних розмірів.
От! Я так і зроблю! Дивно, що постраждали тільки грона у Велеса. Якісь вони ніжні.
Изображения
Тип файла: jpg Гурман ранній і Румба 18.06.2019.jpg (103.5 Кб, 52 просмотров)
Тип файла: jpg Ніколь 18.06.2019р.jpg (86.7 Кб, 48 просмотров)
Непрочитано 19.06.2019, 13:54   #10004
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 34892

Цитата:
Сообщение от kozeloleg Посмотреть сообщение
Я думаю, што гэта вінаградная блошка. Шкоду ад яе ёсць. Я заўважыў, там, дзе іх шмат на гронкі, ёсць пагрызеныя ягадкі. Я сваіх апрацаваў Каліпса. Зніклі.
Якщо б була блошка ,то напевно гризла листки ,та ,коли їх хотів би зняти з суцвіття.Але ця літає .Та помітив з допомогою сильно збільшуваної лінзи, що заповзає під ковпачок квітки та напевно смокче нектар.Спробував на суцвіттях зтріпувати її та дусити на долоні .Допомогло значно зменьшити їх кількість на кущах.

----------

Цитата:
Відріжу половину і залишу половину.
Вчора не вольно було працювати з виноградом, третій день після обробки. То я знімкувала процес запилення.
Планувала останній сезон зробити для Гурмана раннього через його найменшу стійкість до мільдью в моїх умовах, а він мене дивує. Ото на знімку зліва гронка ГР, а праворуч - Румба, вони такі схожі. І чисті-чистенькі листочками.
Дуже добре запилилась Ніколь.

От! Я так і зроблю! Дивно, що постраждали тільки грона у Велеса. Якісь вони ніжні..............
І Гурман того року у мене теж запилився добре,та і Ніколь росте у три пагона теж добре......................Та просто грубші суцвіття у Велеса, і по ширині теж.Тому градові легше у них влучити......Минулого року після граду,коли потрохи побило гребені та ягоди,з тих що залишились непоміченими, з часом всі рани на гребенях затягнулись .І навіть на ягодах які виросли та дозріли,ніяких гнилей на ранках не розвинулось.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.06.2019, 17:12   #10005
Пасічник
Старожил

...видалив сьогодні останні 2 кущі Флори. Різав з таким задоволенням шо мені аж стало страшно)))
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.06.2019, 17:58   #10006
Dimon86
Старожил

Записей в дневнике: 3
Рейтинг: 1219

Цитата:
...видалив сьогодні останні 2 кущі Флори. Різав з таким задоволенням шо мені аж стало страшно)))
Я так минулоно року хотів забаву вирізати. 90 відсотків пагонів були холостими два роки підряд. А в цьому кущ в 50 пагонів по два великих суцвіття на кожному, і по росту обігнала всі мої 25 сортів.
Також історія була з лівією, весь час хворіла, жирувала, а зараз вся сім'я каже, що то найсмачніший для них виноград. Буває всяке)
Dimon86 вне форума   Ответить с цитированием
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Показать/Скрыть список поблагодаривших.
Непрочитано 19.06.2019, 19:39   #10007
Пасічник
Старожил

Цитата:
Сообщение от Dimon86 Посмотреть сообщение
Я так минулоно року хотів забаву вирізати. 90 відсотків пагонів були холостими два роки підряд. А в цьому кущ в 50 пагонів по два великих суцвіття на кожному, і по росту обігнала всі мої 25 сортів.
Також історія була з лівією, весь час хворіла, жирувала, а зараз вся сім'я каже, що то найсмачніший для них виноград. Буває всяке)
ой не спішіть із висновками) суцвіття на Забаві то ше далеко не урожай. Коли ягідки почнуть трісь-трісь, а сіра гниль почне їх гам-гам...то Ви може і пошкодуєте що не видалили її ще минулого року). Хоча якщо під час дозрівання складуться сприятливі пог. умови, то може і буде урожай...
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.06.2019, 20:49   #10008
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 34892

Цитата:
Чим вони провинились у Ваших умовах?.....Маєте на увазі що страшно стало, бо потягнуло і їнші ,які провинились туди ж у відправити.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 19.06.2019, 21:10   #10009
aplel
Прибывший

Рейтинг: 86

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Якщо б була блошка ,то напевно гризла листки ,та ,коли їх хотів би зняти з суцвіття.Але ця літає .Та помітив з допомогою сильно збільшуваної лінзи, що заповзає під ковпачок квітки та напевно смокче нектар.Спробував на суцвіттях зтріпувати її та дусити на долоні .Допомогло значно зменьшити їх кількість на кущах.
Пане Мирон сьогодні при швидкому огляді декількох кущів, не замітив у себе цих мошок-блошок, а поводились точно як Ви описуєте.
aplel вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.06.2019, 10:46   #10010
Пасічник
Старожил

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
Чим вони провинились у Ваших умовах?.....Маєте на увазі що страшно стало, бо потягнуло і їнші ,які провинились туди ж у відправити.
Про Флору я взагалі не можу сказати нічого доброго(В МОЇХ УМОВАХ!!!)...Єдиний плюс це те що лоза добре гнеться(легко укривати).
А страшно стало через те, що раніше для мене видалити кущ то була ціла драма в "трьох частях")) Мучили сумніви...а вдруг я спішу з висновками і в наступні роки цей сорт-форма себе проявить з кращої строни і т.д. А тепер рубаю так шо аж щіпки розлітаються. Я відав їм 5 років своєї молодості так сказать) і всю свою нерозтрачену на дівчат любов) а вони мені будуть показувати коники)Всьо. Досить. Якщо сорт чи форма протягом 2 років показує коники, то в майбутьному від неї не варто чекати нічого доброго...
10 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы