форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноград (остальное) и вино > Разное-виноград

Разное-виноград Все о винограде, что не вошло в разделы выше.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 28.02.2016, 20:58   #1
Kyiv
Освоившийся

Рейтинг: 301
По умолчанию Заснування свята виноградарів та виноробів

Пропоную обговорити питання заснування в Украіні офіційного свята виноградарів та виноробів. На скільки мені відомо такого свята в Украіні немає.
Kyiv вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 07.09.2016, 12:01   #2
Kyiv
Освоившийся

По умолчанию Re: Заснування свята Виноградарів та виноробів

Таки є в Україні люди, які не обмежуються зароблянням грошей на вирощуванні сільскогосподарської продукції та отриманням морального задоволення від роботи. Вони ще й хочуть самоідентифікуватися в суспільстві, отримати певне визнання і саме головне мати повагу до самих себе, бо в них буде імя - садовод. Те що святкування свята допоможе їм проводити ярмарки, на яких вони будуть продавати свою продукцію - це вторинне (наслідок свята). Думаю виноградарям варто повчитися у садоводів.

Асоціація "УКРСАДПРОМ" ініціює встановлення нового професійного свята – Дня садівника України. Таке рішення було прийнято на позачергових зборах членів Асоціації.

'За нашими підрахунками сьогодні в галузі зайнято близько 1 млн. осіб, що працюють не тільки задля достатку своїх родин і добробуту рідних сіл. Важка праця фахівців садівничої галузі є запорукою процвітання всієї України", – відзначив голова Асоціації "Укрсадпром" Дмитро Крошка.

За словами експерта, садівництво залишається найбільш трудомісткою сферою агропромислового комплексу. Адже більша частина роботи по створенню та догляду за плодовими насадженнями виконується вручну. В садівництві працюють як чоловіки, так і жінки. В деяких регіонах це – єдина галузь сільського господарства, де створюються нові робочі місця.

Галузь характеризується не тільки наявністю великої кількості трудових ресурсів, але й потужним науковим потенціалом: в країні функціонують академічні університети та багато освітніх закладів.

"Сільськогосподарські вузи різних форм акредитації мають кафедри садівництва", – відзначив Д. Крошка, "особливий внесок в конкурентоспроможність та розвиток галузі вносять: Інститут помології ім. Л.П.Симиренка НААН, Уманський національний університет садівництва, Інститут садівництва НААН України."

Нове професійне свято підвищить мотивацію не тільки садівників, але й працівників наукової галузі, – впевнені в Асоціації "Укрсадпром". Свято зміцнить спільність людей причетних до вирощування садів, на національному та місцевому рівнях стимулюватиме зацікавленість всіх гілок влади в вирішенні проблем садівництва, стане додатковим імпульсом для розвитку місцевих громад по всій Україні.

Відзначення професійного свята пропонується приурочити до актуальних у садівництві подій. Зокрема, збору врожаю (остання неділя жовтня), цвітіння садів (остання неділя квітня) чи Яблучного Спасу.

Час проведення нового професійного свята наразі обговорюється широким загалом.

http://ukrsadprom.org/blog/ukrsadpro...nyka-ukrayiny/
Непрочитано 16.12.2016, 11:19   #3
Kyiv
Освоившийся

На мій лист до Укрсадпрому з питання заснування свята садівника отримав такий лист:

Шановний Ігоре!

Щиро дякуємо за Вашу підтримку!
Ініціативу Асоціації щодо установлення Дня садівника, рішення про яке прийняли одноголосно наші члени на загальних зборах, зокрема, Уманський національний університет садівництва та Інститут помології НААН, також підтримали Горіхова асоціація, Асоціація дачників та городників, Асоціація органів місцевого самоврядування Вінницької області, окремі підприємства з більшості областей України та інші.
Визначено 2 можливі дати свята - 19 серпня (Яблучний Спас) та 3 неділя жовтня (завершення збору урожаю).
Наразі, всі організації та підприємства направили листи про підтримку ініціативи Асоціації Укрсадпром щодо установлення професійного свята - Дня садівника до Президента України, Міністра АПК, КМУ та НААН.

Наразі, ініціатива підтримана МінАПК та доручено висловити свою позицію НААН та опрацювати дату свята.

Просимо Вас направити відповідне звернення до вказаних органів.

З великою повагою, Дмитро Крошка

Голова Асоціації «УКРСАДПРОМ»
вул. Січових Стрільців, 77, оф. 701
м. Київ, 04050
т. +380 44 232 22 68
e-mail: info@ukrsadprom.org
WEB: www.ukrsadprom.org
Facebook: https://www.facebook.com/ukrsadprom.org

Пропоную звернути увагу на:
1. існує Горіхова асоціація;
2. Пропозиція Асоціації «УКРСАДПРОМ» підтримана МінАПК.
Непрочитано 16.12.2016, 11:34   #4
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 37548

Цитата:
Сообщение от Kyiv Посмотреть сообщение
На мій лист до Укрсадпрому з питання заснування свята садівника отримав такий лист:

Шановний Ігоре!

Щиро дякуємо за Вашу підтримку!
Ініціативу Асоціації щодо установлення Дня садівника, рішення про яке прийняли одноголосно наші члени на загальних зборах, зокрема, Уманський національний університет садівництва та Інститут помології НААН, також підтримали Горіхова асоціація, Асоціація дачників та городників, Асоціація органів місцевого самоврядування Вінницької області, окремі підприємства з більшості областей України та інші.
Визначено 2 можливі дати свята - 19 серпня (Яблучний Спас) та 3 неділя жовтня (завершення збору урожаю).
Добрий день.Перша дата,ще зарано святкувати ,бо врожай тільки дозріває .Друга запізно ,бо більша частина (а у більшості виноградарів) вже весь зібраний ,і показати на святі вже не буде що.А яке ж свято без показу ,того врожаю,що виростили виноградарі.Та й вино краще пробувати вже,хоча б річноі витримки.
мирон вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 20.12.2016, 20:00   #5
Эдуард_Т
Местный

Рейтинг: 743

Цитата:
Пропоную обговорити питання заснування в Украіні офіційного свята виноградарів та виноробів. На скільки мені відомо такого свята в Украіні немає.
ответ Kyiv: для начала, прежде чем предлагать, надо хотя бы представиться, иметь имя, фамилию, статус. ну у виноградарей и виноделов такие праздники есть. только человек. далекий от виноградарства и виноделия не знает. что ежегодно такие праздники проводятся несколькими организациями. к примеру 27-28 августа этого года. наш Клуб виноградарей и виноделов Приднепровья проводил фестиваль винограда и вина. в прекраснейшем месте, на природе. и это был праздник. пусть пока еще не очень хорошо удавшийся. по количеству участников. а ежегодная традиционная дегустация авторских вин проводится у нас обычно или первые выходные марта. или последние февраля. дегустация Приднепровье 2017 будет проводиться 25-26 февраля. в программе: официальная конкурсная дегустация и винные диалоги. как обычно оценивать вина будут опытные сомелье в закрытой дегустации. так вот почему бы вам. чем пытаться что то организовывать, не присоединиться к нам? тем более что наш клуб существует уже 5 лет официально зарегистрированный и неофициально с 2009 года. и опыт у нас уже есть в проведении таких мероприятий. не думаю. что нашему клубу стоит ломать свои традиции, чтоб помочь вам зарегистрировать мнимую ассоциацию, пытаться раскручивать эту ассоциацию. неужели члены нашего клуба смогут принять участие хотя бы в одном заседании такой ассоциации? а числиться членами мифической организации - ради чего7 платить вам взносы7 у нас своих забот хватает. потому ваше предложение в личке считаю абсурдным и бесполезным для нашего клуба. это решение основных членов клуба. мы как клуб не будем вступать в подобные ассоциации, а будем развивать взаимоотношения с ННЦ Таирова, с академией пищевый технологий в Одессе. с известными виноградарями и виноделами Украины, в рамках личных взаимоотношений. и прежде чем предлагать что то, обычно сначала обдумывают план, программу, сценарий, смету и только после этого приглашают любителей.
с уважением: Председатель Клуба виноградарей и виноделов Приднепровья. Толочьянц Эдуард Гургенович.
Непрочитано 20.12.2016, 20:33   #6
Григорий1205
Старожил

Рейтинг: 1640
По умолчанию Re: Заснування свята виноградарів та виноробів

Вижу в таком только позитив,почему бы и нет?
Григорий1205 вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 22.12.2016, 17:44   #7
Kyiv
Освоившийся

Аплодисменти, Эдуард Гургенович! Давно я так не сміявся над людьською чванливістю. Взагалі я бачу на форумі деякі виноградарі, які мають певний досвід, вважають себе генералами від виноградарства, у яких ще треба питати дозвіл звернутися до них. Але це лірика. Тепер по суті.
По-перше, моє ПІБ знаходиться у відкритому доступі.
По-друге, моя пропозиція торкалася щорічного професійного свята виноградаря і професійного свята винороба (засновуються Указами Президента). Фестивалі винограда і вина це заходи, які можна проводити необмежену кількість раз протягом року. Якщо Ви не бачите різницю між ними - питання вичерпане.
По-третє, мова про приєднання не йде взагалі. Мова йде про обєднання зусиль Вашого Клубу і нашого Громадського обєднання в заснуванні професійних свят.
По-четверте, Ви очевидно не уважно прочитали моє попереднє повідомлення в якому повідомляється про те, що Асоціація «УКРСАДПРОМ» ініціює заснування професійного свята садівника України, вирішили що Вам пропонують вступити до цієї асоціації і написали російською мовою "бред" про допомогу Клубу в реєстрації асоціації, її розкрутку, сплату внесків. Я жодного подібного слова щодо Вашого Клубу, якому бажаю всього найкращого, не використав, тому чекаю на вибачення.
Непрочитано 26.12.2016, 10:27   #8
Эдуард_Т
Местный

Рейтинг: 743

Цитата:
Аплодисменти, Эдуард Гургенович! Давно я так не сміявся над людьською чванливістю. Взагалі я бачу на форумі деякі виноградарі, які мають певний досвід, вважають себе генералами від виноградарства, у яких ще треба питати дозвіл звернутися до них. Але це лірика. Тепер по суті.
По-перше, моє ПІБ знаходиться у відкритому доступі.
По-друге, моя пропозиція торкалася щорічного професійного свята виноградаря і професійного свята винороба (засновуються Указами Президента). Фестивалі винограда і вина це заходи, які можна проводити необмежену кількість раз протягом року. Якщо Ви не бачите різницю між ними - питання вичерпане.
По-третє, мова про приєднання не йде взагалі. Мова йде про обєднання зусиль Вашого Клубу і нашого Громадського обєднання в заснуванні професійних свят.
По-четверте, Ви очевидно не уважно прочитали моє попереднє повідомлення в якому повідомляється про те, що Асоціація «УКРСАДПРОМ» ініціює заснування професійного свята садівника України, вирішили що Вам пропонують вступити до цієї асоціації і написали російською мовою "бред" про допомогу Клубу в реєстрації асоціації, її розкрутку, сплату внесків. Я жодного подібного слова щодо Вашого Клубу, якому бажаю всього найкращого, не використав, тому чекаю на вибачення.
может и не смеялся ты Kyiv уже давно. но в этом я вижу только одну цель. создать еще одну асоциацию. цель? а нет никакой цели, кроме амбиций и возможного бизнеса. создать ассоциацию, чтоб встречаться раз в год и не бесплатно, это конечно фишка. мы можем пригласить к нам в клуб. и заседания у нас в клубе бесплатные, темы обсуждаются разнообразные, касаемые вина и виноградарства. и гости к нам приезжают очень известные. к вам же рядовой виноградарь не приедет. и очередной якобы благой проект станет обычным бизнес проектом. вот теперь смейтесь еще сильнее. только в личку ко мне пожалуйста не лезьте со своими якобы благими намерениями для виноградарей. одного такого благодетеля я уже знал. Ярмилко.
Непрочитано 22.01.2017, 19:09   #9
Когут Іван Романович
Член Клуба питомниководов

Рейтинг: 10745

Доброго дня! Хочу сказати, що в нас дуже важко зрушити з місця будь яку справу, а коли вже зробиш тоді є багато критиків. Я рахую, що любі заходи які стосуються винограду треба проводити. Хто не хоче то нехай хоча б не мішає.

Прайс сортів винограду на 2017 рік.
Когут Іван Романович вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 22.01.2017, 20:43   #10
YaroBa
Старожил

Рейтинг: 3985

Я думаю, що в кожному великому місті проводяться свята винограду і вина. Тут потрібно тільки усіх об'єднати. В Івано-Франківську свято винограду і вина проводять в останню суботу-неділю серпня. Запрошуємо дуже багато знаних виноградарів. Були гості з Києва, Криму, а Західна Україна, так практично кожен обласний центр був у нас в гостях і вже стали постійними відвідувачами зі своєю продукцією. Саме свято проходить у нас на дуже високому організаційному рівні, в тому числі із залученням представників місцевої влади, що в свою чергу піднімає статус свята, яке у нас на офіційному рівні затверджено в графік святкувань міста...
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы