форум-виноград
Сайт ФорумМагазин Дневники Регистрация Справка Календарь Пользователи Все альбомы Все разделы прочитаны

Вернуться   форум-виноград > Виноградарство > Северное виноградарство

Северное виноградарство Виноград на Дальнем востоке, в Сибири, на Урале, в Средней полосе, Прибалтике.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 30.01.2013, 01:00   #1
Робот уведомитель
Объявления администрации

Рейтинг: 0
По умолчанию Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Пов'язані теми:
- Клуб "Виноградарі Прикарпаття";
- Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза» у Львові 6-8 вересня 2019 р.;
- Свято винограду та вина в Івано-Франківську 25-26 серпня 2018 р.;
- Дегустації вина у Чернівцях.

Кліматичні карти (нажати для перегляду)
Робот уведомитель вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.09.2019, 10:17   #10581
Владислав М
Прибывший

Рейтинг: 71
По умолчанию Re: Виноград на Західній Україні (окрім Закарпаття)

Цитата:
Сообщение от Іванович 070770 Посмотреть сообщение
Н.Азос насправді ще кисла
У вас ще кисла, я ж не заперечую
Останній раз коли я пробував свою (31.08.) кислоти вже практично не відчувалось, практично весь спектр смаку займав цукор. Ну і сортові нотки даного винограду, звичайно.
У вас, можливо, кислота більше відчувається і присутня в ягоді, тому що частіше ідуть дощі, ніж у мене, а вони, як відомо, не дуже сприяють накопиченню цукру. У мене ж на винограднику останній раз ішов дощ 10-15 серпня. З того часу - ні краплини
Владислав М вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.09.2019, 10:55   #10582
Іванович 070770
Старожил

Рейтинг: 4990

Цитата:
Сообщение от Владислав М Посмотреть сообщение
У вас ще кисла, я ж не заперечую
Останній раз коли я пробував свою (31.08.) кислоти вже практично не відчувалось, практично весь спектр смаку займав цукор. Ну і сортові нотки даного винограду, звичайно.
У вас, можливо, кислота більше відчувається і присутня в ягоді, тому що частіше ідуть дощі, ніж у мене, а вони, як відомо, не дуже сприяють накопиченню цукру. У мене ж на винограднику останній раз ішов дощ 10-15 серпня. З того часу - ні краплини
Житомирську і Волинську обл. якось зрівнювати не коректно. Ось така в мене Н.А.
DSC_0281.jpg DSC_0282.jpg
Як Ви думаєте, чия скорійше набере цукор?
До речі дощів теж не було.
Іванович 070770 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 10.09.2019, 13:59   #10583
Владислав М
Прибывший

Цитата:
Житомирську і Волинську обл. якось зрівнювати не коректно. Ось така в мене Н.А.Вложение 395387

Вложение 395388
оооуу, яка у вас краса
Можу тільки заздрити (по-доброму) розміру грон.
У мене під час цвітіння погода була поганенька, грона вийшли так-собі.
Стосовно цукру не берусь нічого прогнозувати, тому що я на винограднику буваю раз на два тижні, тому не маю актуальної інформації
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.09.2019, 17:12   #10584
мирон
Член Клуба виноградарей и садоводов

Рейтинг: 36631

Цитата:
Сообщение от Владислав М Посмотреть сообщение
Пане Мирон, маю аргументовану відповідь, а саме відеодокази і фото по Надєждє АЗОС і Аркадії. На фото, яке ви тут прикріпили АЗОС виглядає десь так, як у мене днів 20 тому. Можете робити висновки самі
Фото по Аркадії - 29 серпня. Фото по Н.АЗОС - 24 серпня. Відкривав від землі ці кущі чи то 20.04. чи то 27.04.2019
Минулого року виноград швидше достигав у мене, бо відкрив на 40 днів раніше.

Відео зняте 25.08.2019 - можете порівняти
https://youtu.be/f9_HeCFlraQ?t=193

P.S. Терруар і правильне живлення винограду роблять велику справу.
От тепер все стало зрозуміло..У Ваших умовах дозрівання напевно всіх сортів трохи +- тиждень півтора раніше, ніж у наших Західно Українських.Тому не загружена ,бо така нагрузка для Н.Азос що вона є що її немає, і призвела до того що ще прискорилось дозрівання на+- тиждень- десять днів.А от загружена Аркадія так само дозріває і у нас в цей термін .Тому для порівняння по часу дозрівання цих двох сортів з різною загрузкою врожаєм є абсолютно не коректним..Грузаніть Н.Азос та як їй належиться,то зразу побачите який термін дозрівання у неї буде.І чи допоможуть Ваші підкормки їх дозрівання прискорити ,та пізніше нам розкажете наскільки це прискорення буде.Дякую.. ...............Мав намір завтра зрізати грони Біанки та Дублянського для виробництва вина ,бо цукор у них відповідно 21 та 23брикс. Тим більше що набирати його далі ,буде їм тяжко якщо ще можливо ,бо листки мають такий вигляд нібито вже жовтень і більшість їх вже не зелені.Але так як завтра нічого різати не можна,то буду відпочивати на риболовлі вже 3 день.. Ще розпитувались за розмір ягоди Валька, то на фото можна побачити.Цього року друге плодоношення куща ,з врожайністю + 20кг.Дозрів +- однаково з Аркадією ,при такій самій приблизно, загруженості її куща, на початку вересня.Тому ягода з обох кущів на 80%. була продана минулої суботи.Решта залишилось для себе.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20190829_133808.jpg (120.9 Кб, 36 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190831_180900.jpg (156.4 Кб, 41 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190829_133729.jpg (141.9 Кб, 31 просмотров)
мирон на форуме   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.09.2019, 17:50   #10585
мирон

Цитата:
Житомирську і Волинську обл. якось зрівнювати не коректно. Ось така в мене Н.А.Вложение 395387

Вложение 395388
А понизу грон так і залишаєте ягоди ?Гроно губить у красоті та ці нижні ягоди висюльки, у цукрі теж.

----------

Цитата:
Для танінності до Маркетта добавив дубових чіпсів, п'ять днів мацерациї, а далі відпресую.
Що зразу на АБ дубові чіпси?..Для чого в той час?
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 10.09.2019, 20:29   #10586
Lark
Старожил

Рейтинг: 3109

Цитата:
Сообщение от мирон Посмотреть сообщение
.Грузаніть Н.Азос та як їй належиться,то зразу побачите який термін дозрівання у неї буде
Цілком підтримую. Моя Надія АЗОС нагружена 60 повноцінними гронами, і буде готова не раніше як через тиждень-півтора.
Lark вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 11.09.2019, 06:42   #10587
Іванович 070770
Старожил

Рейтинг: 4990

Цитата:
А понизу грон так і залишаєте ягоди ?Гроно губить у красоті та ці нижні ягоди висюльки, у цукрі теж.

----------

Що зразу на АБ дубові чіпси?..Для чого в той час?
biomaster
трансформатор технологий

Записей в дневнике: 4
Рейтинг: 7926 Добавить отзыв для biomaster
По умолчанию Дубовая щепка!!!
Цитата:
Сообщение от Alex Посмотреть сообщение
Приветствую, Всех!
Мною была применена французская дубовая щепка средней силы обжарки,
http://shop-vine.com/index.php?productID=143
в концентрации 0.8 - 1.2 гр на 1 литр вина.
По прошествии 2-3 недель сделал переливку, возможно стоило сделать раньше.
В аромате чувствуется ваниль, во вкусе - хороший уровень танина.
Кстати щепка в течении первых нескольких дней утонула.
Предостережение - главное не передержать. Вино будет горьким, сладости не останется. Гармония в умеренности!
В последнее время получила распространение технология применения щепки в процессе брожения на мезге. Результат: усиленная экстракция красящих и ароматических составляющих, стабилизация цвета танинами. В мезгу задается 1/2 расчётного кол-ва, и после удаляется вместе с мезгой. Далее по достигнутой органолептике на стадию тихого брожения вносят 1/8 - 1/6 расчетного кол-ва. и после полного выбраживания делают настой, доводя уровень до желаемого. Результат заставляет задуматься о том, почему это не придумали раньше. Вчера был в Болграде, пробовал каберне со щепой по вышеуказанной технологии. Просто неописуемо. Если бы не за рулем, продегустировал бы весь бут (на сколько хватило бы здоровья )

Як що Н.А. на ринок (то пострижем) а як що для себе то все рівно пострижем
Іванович 070770 вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Непрочитано 11.09.2019, 09:48   #10588
Владислав М
Прибывший

Цитата:
От тепер все стало зрозуміло..У Ваших умовах дозрівання напевно всіх сортів трохи +- тиждень півтора раніше, ніж у наших Західно Українських.Тому не загружена ,бо така нагрузка для Н.Азос що вона є що її немає, і призвела до того що ще прискорилось дозрівання на+- тиждень- десять днів.А от загружена Аркадія так само дозріває і у нас в цей термін .Тому для порівняння по часу дозрівання цих двох сортів з різною загрузкою врожаєм є абсолютно не коректним..Грузаніть Н.Азос та як їй належиться,то зразу побачите який термін дозрівання у неї буде.І чи допоможуть Ваші підкормки їх дозрівання прискорити ,та пізніше нам розкажете наскільки це прискорення буде.Дякую..
З радістю зробив би так, як ви радите, але є але і не одне.
АЗОС і Аркадія мають тільки другий рік плодоношення. Плюс, я на винограднику буваю раз на два тижні. А як ви знаєте, виноград вимагає постійної уваги. Тому зі збільшенням навантаження потрібно збільшити і живлення, і полив, збільшиться кількість листового апарату, відповідно і час на його обробки. А ще ж зелені операції є і т.д.
Столовий у мене не в пріоритеті, мені цікаво займатись технічними сортами і вином, а столовий, більше, як хобі в хобі
Можливо, як прийде час, коли стану фінансово незалежним і зможу сфокусувати свій час і увагу на винограді - тоді можна буде і по 60 грон вирощувати і про "рекорди" думати
Непрочитано 11.09.2019, 10:24   #10589
Владимир_
Ник

Адрес: Золочев-Львов, Ш-49°48', Н=263м, САТ~2600°, 165 дней>10°, 6 зона USDA
Рейтинг: 47009

Доброго дня. За десять років вирощування НадіїАзос ніколи раніше 15, а то й 20 вересня не достигала так, як хотілось би мені. Тому ще її навіть і не пробую. Грон висить зо тридцять але по вазі не дуже великі. Перегрузу на моїй не буває, і не нормую. А все через полутіньове місце росту. Проблем з визріванням лози не має.
Непрочитано 11.09.2019, 12:21   #10590
мирон

Добрий день.Сьогодні знову пройшовся по винограднику.Попробував на цукор ягоду Бако нуар, та чи ще далеко їй до кондицій виноробства.Бо така суха і тепла погода прискорила її дозрівання на тижня 2.Також обдивився кущі Юпітера ,Дублянського , на арці та на шпалері у затишку за теплицею. ....Цукор ягода Бако нуар ,ще набиратиме,хоч деяка вже і має 23брикс,але триматиму один кущ скільки буде можливо ,хоч до завялювання ягоди, та чи ще буде скидати кислотність . Лоза вже визріла і на 1,5м.з товщиною у 10мм. і більше.Хоч листок у Оідіумі та на ягоду та кущ, це ніяк не впливає.Буде з нього екологічно чисте вино.Так само як і з Біанки та Дублянського......Кущі Юпітера ведуть себе по різному у різних умовах.На арці мільдью є але терпимо, а от на шпалері у затишку ,там вона як у себе вдома.
Изображения
Тип файла: jpg IMG_20190906_153827.jpg (134.0 Кб, 23 просмотров)
Тип файла: jpg IMG_20190906_154030.jpg (109.2 Кб, 21 просмотров)
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ

Опции темы